Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   STYCZNIA   2021 r.

Dzień Babci
Św. Agnieszki, męczennicy
Św. Epifaniusza
 
 
 
 

Śmierć bez sakramentów? Ekspert Ordo Iuris o sytuacji w szpitalach || W IMIĘ ZASAD


Odtwórz w YouTube
 

Szpital ma obowiązek umożliwić każdemu wiernemu dostęp do kapłana - mówi w rozmowie PCh24TV prawnik Ordo Iuris Łukasz Bernaciński.


DATA: 2021-01-12 13:25:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Panowie nie macie większych zmartwień? Podobno Bóg rozpozna swoich.
1 miesiąc temu / to fakt
 
gdzie są Ci bezkompromisowi biskupi? gdzie ich służba ? na plebanii? a może jadąc ... do Watykanu? a może a może a może nie pasterze już dawno pozapominali, że mają owieczki w opiece dzisiaj mają swoje pacza mamy klimat ocieplenia biednych w Afryce, głodujących w Indiach oczywiście w wiąkszości wo wsytsko w kazaniach dla wiernych... bo jak stwierdził Biskup długosz już mamy dwśch ewangelistów w rządzie /mieliśmy/ Mateusza Morawieckiego i Mateusza .. Szumowskiego to czym się tu przejmować "ewangeliści" już się modlą w Sejmie albo w Belwederze / Kancelarii DudaDuda/ z prezydentem o nową ustawę aborcyjną i wolności co tam odchodzący ...
1 miesiąc temu / antyDEMONkrata
 
A dlaczego tak sie dzije, bo pozwalamy na to tym barbazyncom. Jutro moze to kazdego z nas albo rodziny spotkac
1 miesiąc temu / pokorny
 
Czas zacząć mówić prawdę: To nie jakieś tam procedury czy zasady powodują zakaz udzielania sakramentów. To konkretni ludzie, w tym przypadku premier, minister zdrowia, główny inspektor sanitarny i przewodniczący partii rządzącej są za to odpowiedzialni.
1 miesiąc temu / Republikanin
 
Fałszywa idea Bożego Miłosierdzia doprowadziła do znieczulicy wielu. Lekarze, duchowni, politycy i inni odpowiedzą kiedyś za bagatelizowanie tej sprawy. Słowa Matki Bożej nie zostawiają złudzeń, że Sad Boga będzie przede wszystkim sprawiedliwy, zanim człowiek będzie miał szansę dostąpić Jego Miłosierdzia. Czytając dzis na temat masowego odstępstwa od wiary na niespotykaną skalę wśród wierzących, warto zadać sobie pytanie na co liczą ludzie, a zwłaszcza Ci decydenci, którzy gardzą Bogiem i mają go za nic, głosząc swoje żałosne poglądy.
1 miesiąc temu / Krakusik
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 129 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.