DZIŚ JEST:   25   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Kleofasa
Bł. Ładysława z Gielniowa
 
 
 
 

Słupskie „homopingwiny” Biedronia dotrą do szkół i przedszkoli? Radna protestuje

Słupskie „homopingwiny” Biedronia dotrą do szkół i przedszkoli? Radna protestuje
fot. Michal Tulinski/FORUM

Słupska radna Anna Mrowińska protestuje przeciwko rozpowszechnianiu w lokalnych szkołach i przedszkolach książki pt. „Z Tango jest nas troje”, opowiadającej o dwóch homopingwinach wspólnie wychowujących pisklę.

 

Jak informuje „Radio Słupsk”, radna napisała w tej sprawie list otwarty do dyrektorów placówek oświatowych. Prezydent Słupska Robert Biedroń prowadził niegdyś wydawnictwo, które wydało publikację. Biedroń reklamował także książkę na swoim facebookowym profilu.

 

W liście czytamy:  „Jest to publikacja jawnie promująca i propagująca zachowania homoseksualne, a także związki jednopłciowe. Pod hasłem tolerancji i otwartości na inność próbuje się w bezpardonowy sposób dokonać przewartościowania i zmiany myślenia młodych ludzi. Książka zawiera skrajnie radykalny, lewicowo-liberalny punkt widzenia, godzący w naturę człowieka, a przede wszystkim w rodzinę”.

 

Książeczka promująca homoseksualizm była już rozpowszechniana przez stowarzyszenie „Aktywne Pomorze” w jednej ze słupskich kawiarni. Wydarzenie odbyło się pod hasłem „lekcji tolerancji”.


"Z Tango jest nas troje – opowiadanie dla dzieci napisane przez Petera Parnella i Justina Richardsona z ilustracjami Henry’ego Cole’a. Ksiązka opisuje dwóch samców,pingwinów z Central Park Zoo w Nowym Jorku. Tworzyli oni przez 6 lat związek homoseksualny, po czym podrzucono im jajo do wysiadywania" - czytamy w opisie książki.

 

 

Źródło: radio.slupsk.pl/gosc.pl

luk

 DATA: 2015-04-30 11:54
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Książkę można rozpowszechniać w ramach przestrogi do jakiego zezwierzęcenia prowadzi homoideologia :)
ponad 5 lat temu / Rozczarowany
 
Czy Biedroń czerpie jakieś profity z rozpowszechniania publikacji wydanej przez jego wydawnictwo i czy nie wykorzystuje stanowiska dla czerpania dodatkowych dochodów?
ponad 5 lat temu / Ryszard Kubaszko
 
ja bym się obraził jak by mi jako argument podtykano przyrównanie do zwierząt. Ale skoro sami w życiu kierują się zwierzęcymi popędami to takie argumenty im pasują.
ponad 5 lat temu / jarek
 
Niestety Polak zawsze co innego mysli, co innego mówi a co innego robi. To chyba nigdy się nie zmieni, dlatego mamy w tym kraju to co widzimy. Ot taka sobie dygresja.
ponad 5 lat temu / PETERKA
 
Zastanawiam się jak to się stało, że homolobby zwyciężyło w Słupsku. Druga sprawa, to czy ludzie się zmobilizują do zwołania referendum w sprawie odsunięcia człowieka od władzy.
ponad 5 lat temu / At
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.