Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   04   LIPCA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Elżbiety Portugalskiej
Bł. Piotra Frassatiego
 
 
 
 

SŁOWO DAJĘ. Czym jest tolerancja?


Odtwórz w YouTube
 

Tolerancja stała się prawdziwą trucizną wtłaczaną w żyły całych społeczeństw i jest sztandarowym przykładem tego, jak manipulować językiem, aby stał się on narzędziem światopoglądowej indoktrynacji.

 

 


DATA: 2019-08-22 14:40:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

dobrze powiedziane, dzięki! PS choć mnie akurat ananas na pizzy, ba, nawet na schabowym! nie przeszkadza
ponad 1 rok temu / Janek
 
W "Kamieniu Węgielnym" autos, ksiądz podaje jednoznacznie - kościół toleruje tylko jedną orientację - heteroseksualizm reproduktywny. Reszta - dewianci - powinni poddać się terapii i resocjalizacji. Słowo daję!
ponad 1 rok temu / Izydor Oracz
 
Pięknie powiedziane. Wykorzystam w rozmowie z nauczycielami moich dzieci.
ponad 1 rok temu / Jary
 
Jaka narodowośc ma najwięcej lekarzy, firm farmaceutycznych? Może jakaś "swiatowa" organizacja zarzuci lekarzom,że znęcają sie nad bakteriami niszczącymi życie ludzkie i in.?
ponad 1 rok temu / Absolwent
 
słowo "tolerancja " zostało wypaczone ,dziś to brzmi jak nakaz miłości i akceptacji a przecież dawniej zawsze było używane w towarzystwie słów'Z TRUDEM toleruję ,LEDWO toleruje ,toleruje Z NIECHĘCIĄ,czyli nie akceptuje tylko pozwalam na istnienie i nie krzywdzę ,takie jest znaczenie słowa
ponad 1 rok temu / klik
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 143 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.