Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   27   CZERWCA   2019 r.

NMP Nieustającej Pomocy
Św. Cyryla Aleksandryjskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

SŁOWO DAJĘ. Czym jest PRAWDZIWE szczęście? [VIDEO]


Radośnie trzymamy się blisko Pana Boga, gdy droga, którą idziemy usłana jest płatkami róż albo przynajmniej świeżo wylanym asfaltem. Natomiast szybko się od niego odwracamy kiedy pojawią się pierwsze ciernie lub wyboje: choroby, niepowodzenia czy trudności. Trudno dziwić się osobom, które za całe zło - nieważne czy przytłaczające jak, nie daj Panie Boże śmierć dziecka czy niewielkie jak ból głowy - obwiniają naszego Stwórcę, gdy z ust całego świata słyszą, że najważniejsze jest to, aby być szczęśliwym. Ba! Nieraz nawet z ambon da się słyszeć, że Pan Bóg pragnie naszego szczęścia - co jest, rzecz jasna, jedynie lub aż półprawdą.

 

Mateusz Ochman zaprasza na SŁOWO DAJĘ 


DATA: 2019-03-15 07:34:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

lubie pana sluchac, prosze o wiecej i czesciej
3 miesiące temu / wrona
 
Dziecko bardzo dobry filmik, nagrywaj więcej niech cię Pan Bóg błogosławi.
3 miesiące temu / fcedf
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 103 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.