DZIŚ JEST:   04   LIPCA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Elżbiety Portugalskiej
Bł. Piotra Frassatiego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


jak Stefek Burczymucha, jak Papkin. Żałosny typek.
7 dni temu / Janusz
 
Poczas dzisiejszego Apelu Jasnogorskiego abp Waclaw przypominajac o dobrym wyborze prezydenta skupil sie na obietnicach wyborczych kandydatow, nie dotykajac ideologicznych zapatrywan niektorych,grozacych niszczeniem wiary katolickiej w Narodzie?.
8 dni temu / wyborca
 
Pederasci, czyli pedofile w natarciu! Rodzice! Uwaga na swoje dzieci!
8 dni temu / Paweł K.
 
Homosexualna zgroza!
8 dni temu / Paweł K.
 
Gdyby w Rzeczpospolitej praktyki homoseksualne były taktowane "po bożemu" wpisane do Kodeksu Karnego, to taki p Biedroń nie brylowałby w mediach, ale siedział w zupełnie innym miejscu. Czas zrównać prawo ludzkie z prawem bożym. Jednostki działające destrukcyjnie na społeczeństwo lgbt nie będą od reszty odseparowane.
9 dni temu / Izydor Oracz
 
Nie mogę pogodzić się z faktem ,że istnieją ludzie,którzy poza umiejętnością wygłaszania naciąganych wystąpień nie mają na swoim koncie żadnych pozytywnych osiągnięć a wręcz mogą zaszkodzić Polsce i rodzinie
9 dni temu / Grazia
 
W wyścigach konnych jeden z koni z danej stajni przygotowuje zwycięstwo faworyta. I może wcale nie chodziło o wygranie Biedeonia, lecz wyprowadzenie do ostatecznego ataku po władzę prezydenta Warszawy. Czasami analizy zakładają scenariusze tak jak to pozornie widać, a może chodzi tutaj o taką manipulację, aby osiągnąć cel. Więc Kidawa Blonska, Biedroń, to tylko elementy układanki, aby osłabić przeciwnika, jego czujność, a następnie zaatakować ze zdwojoną siłą. Ludzie natomiast wykorzystywani są jako szara masa do realizacji określonych celów. Sztuką jest również to, aby ta masa bezimiennych wyborców, przyjęła za swoje narzucone im poglądy... Na tym polega wielka manipulacja, której ulega wielu, sądząc, że pozostają ludźmi wolnymi...
9 dni temu / Krakusik
 
LGBT ma dowód na to, jak ich tak naprawdę traktują liberałowie.
9 dni temu / Kowalski
 
Prawdziwym problemem nie są Biedroń ani Trzaskowski. Prawdziwym problemem jest kilka milionów Polaków gotowych głosować na tych panów, którzy przecież nie ukrywają swoich poglądów.
9 dni temu / Piotr K.
 
@andrzej Taka jest rzeczywistość, że Biedroń jest kandydatem lewicy zatem nie można pominąć tego faktu. Znaczące, że to chybiony kandydat skoro jego notowania są tak niskie.bObuśmy jemu podobnych nie oglądali wkrótce u władzy, a tak będzie jeśli wygra Trzaskowski.
9 dni temu / Michu.
 
Proszę nie pokazujcie sodomitów i gomorytów
9 dni temu / andrzej
 
WYBORY PO WODZIE - OPOZYCJA NA LODZIE.
9 dni temu / Tom Bombadil
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.