Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   06   SIERPNIA   2020 r.

Przemienienie Pańskie
Św. Hormizdasa, papieża
Bł. Oktawiana, biskupa
 
 
 
 

Skoro grozi nam przeludnienie, to skąd kolejne kryzysy demograficzne? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Kolejne roczniki statystyczne wskazują, że gdyby nie imigranci to w zdecydowanej większości krajów szeroko pojmowanego Zachodu byłby ujemny przyrost naturalny. Skoro kolejne państwa stoją nad przepaścią związaną z kryzysem demograficznym, to dlaczego tak permanentnie promuje się aborcję i antykoncepcję? Dlaczego co rusz jesteśmy straszeni, że grozi nam przeludnienie? Jacek Ożóg zaprasza na RAPORT PCh24.


DATA: 2020-03-12 21:37:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Według oficjalnych danych z ONZ liczba dzieci osoby do 14 roku życia jest od wielu lat stała ok. 2 mld. Nie ma już przyrostu naturalnego, a wzrost liczby ludności do maksimum 12 mld zostanie osiągnięty tylko dzięki wydłużaniu średniej długości życia. Według niektórych prognoz ludność świata ustabilizuje się na poziomie 9 mld. Jak ktoś chce źródeł to polecam książkę "Factfulness". Gadania o przeludnieniu to bzdury, a cel jest jeden. To szatański plan - lewicowe ekooszołomstwo realizuje ten plan.
5 miesięcy temu / Bob
 
Na 193 kraje świata, 30 krajów, w tym Polska ma ujemny przyrost naturalny. Jeśli te kraje chcą istnieć, muszą bić na alarm.
5 miesięcy temu / Ryś
 
Cel nie jest jeden - przejąć opuszczone tereny państw i świata??? Człowiek ma czas na to co chce.. dla Muzułmanów dziecko to Dar Boży....dla innych wielu lepszy piesek w domu- służący jaka zabawka.
5 miesięcy temu / Men II
 
Men - w rozwiniętych krajach nie wszystkich stać na dużą rodzinę. Zaraz - to w takim razie co jest kryterium tego rozwinięcia? Droższe życie, zabieganie i ubóstwo - no skoro nie stać na większą rodzinę to chyba ubóstwo - co?
5 miesięcy temu / Jot
 
To stara śpiewka lewicy. Nie ma się co tym przejmować.
5 miesięcy temu / Dr.P.Kopetzky
 
Jest na to bardzo prosta odpowiedź. W biednych krajach wielodzietna rodzina to podstawa. Zwłaszcza w krajach arabskich. Dzieci utrzymują rodziców więc im więcej ich posiadają tym większa szansa że będzie im się lepiej żyło. Kolejna sprawa są tak biedni że tylko taką przyjemność mają z życia. Co do demografii występuje on we wszystkich rozwijających się i rozwiniętych krajach. Życie w takim kraju jest droższe więc logiczne że dzieci rodzi się mniej bo po prostu nie wszystkich stać na dużą rodzinę. Kolejny problem to brak czasu, wszyscy są w ciągłym biegu.
5 miesięcy temu / Men
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 149 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.