DZIŚ JEST:   27   STYCZNIA   2020 r.

Bł. Jerzego Matulewicza
Św. Jana z Warneton
 
 
 
 

Skandalu w Rotherham ciąg dalszy. Ofiarą muzułmańskich gwałcicieli padło ponad 1400 osób

Skandalu w Rotherham ciąg dalszy. Ofiarą muzułmańskich gwałcicieli padło ponad 1400 osób

Sarah Champion, polityk należąca do Partii Pracy, uważa, że liczba ofiar gangu pakistańskich gwałcicieli jest o wiele wyższa od oficjalnych doniesień. Według oficjalnego raportu w tej sprawie, ofiarami grupy muzułmanów padło 1400 osób. Według Champion – poszkodowanych może być do kilku tysięcy.

 

Według raportu dotyczącego przestępstw na tle seksualnym w Rotherham, popełnianych przez imigrantów z Pakistanu, poszkodowanych zostało 1400 osób. Między 1997 a 2014 r. zgwałconych zostały setki dzieci. Wiele innych było zastraszanych, m.in. przy użyciu broni palnej.

 

Sarah Champion ujawniła jednak, że od czasu nagłośnienia sprawy ciągle zgłaszają się kolejne ofiary. Poprzednio przedstawiciele lokalnej organizacji – Risky Business – alarmującej o faktycznej skali przestępstw byli ignorowani. Według pojawiających się doniesień, niektórzy sprawcy gwałtów dalej pozostają na wolności. – Dalej widuję osoby, które mnie molestowały, jak jeżdżą swoimi samochodami razem z młodymi dziewczynami – powiedziała jedna z ofiar w rozmowie dla Sky New. – Oni są nietykalni. Po sześciu miesiącach dalej nie doszło do żadnych aresztowań, nikomu nie postawiono zarzutów, a dowody w sprawie giną – dodaje Emma.

 

Lokalna policja przez lata ignorowała doniesienia, również te składane przez rodziców ofiar. Mundurowi obawiali się… oskarżenia o rasizm. Sprawę bagatelizowały także lokalne władze. Dla nich molestowania i gwałty popełniane przez imigrantów wyznających islam były jedynie problemem, którego dostrzeżenie miałoby „zaognić” konflikty na tle etnicznym i wzmocnić ekstremizmy. Sprawiedliwość przegrała z „troską” o „spójność” społeczności. Sprawą musiała się w końcu zająć brytyjska Narodowa Agencja do spraw Przestępczości.

 

Pierwsze doniesienia o molestowaniu seksualnym i gwałtach na dzieciach i nastolatkach pojawiły się już początkiem lat 90-tych. W 2010 roku na karę więzienia skazano pięciu mężczyzn.

 

 

Źródło: express.co.uk

mat


DATA: 2015-02-03 08:55
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@ Mikkele Przed uroczymi panami nie tylko Polki "rozkładają nogi". Ale fakt, jest faktem, są bardzo łatwe do poderwania i darmową seks obsługą, zdarza się, że i utrzymuje egzotycznego kochasia. Natomiast nijak ma się to do koloru skóry. Wielu ciemnoskórych panów (raczej nie są to muzułmanie) odznacza sie dużą kulturą, czego o panach z Polski powiedzieć nie można. Jaki nam obraz zafundowali także poza granicami kraju to wszyscy wiedzą i nie jest to bezpodstawne. Pominę tu fakt, że Polacy dla siebie sa bardzo podli za granicą i czasami odłączenie się od krajanów, to jedyne wyjście, by żyć normalnie. Nadal nie mówię o środowiskach muzułmańskich. Kolor nie ma tu wiele do powiedzenia, lecz grupa kulturowa z której się wywodzi dany człowiek i kultura jaką z domu wyniósł. Wolałabym ciemnoskórego katolika od białego chamskiego Polaka.
ponad 4 lata temu / blanka
 
OMG, cóż za logika. Mundurowi obawiali sie oskarżenia o rasizm. Jak zamykają białych gwałcicieli i morderców, nie są rasistami? W takim układzie wychodzi na to, że są, tylko w odniesieniu do tej samej rasy. Niech przestaną zamykać kryminalistów, albo ładują ich do paki, nie patrząc na rasę. Albo mamy sprawiedliwość, albo zwykłe skurwielstwo na tle rasowym, bo inaczej tego nazwać nie można. Strach przed oskarżeniem o rasizm bezwzględnie nie może być powodem zaniechania postępowania wobec przestępcy, jakiegokolwiek koloru nie byłaby jego skóra. Niech mundurowi nie zapominają, że zaniechanie podejmowania działań celem ukarania przestępstwa też jest traktowane, jako przestępstwo. Skazywanie ofiar przestępstw seksualnych na obawę o własne życie przez trzymanie gwałciciela na wolności to też przestępstwo.
ponad 4 lata temu / LT
 
Kolejna alejkumska ofiara to Orina Morawiec
ponad 4 lata temu / Tiberias
 
Przypomnijmy alejkumkom o losie Agnieszki A. ---> ICH losie. ...... wzbogazanie kulturowe islamskimi "morderstwami hanby" od 2009 roku zawitało do Polski. Prokurator domagał się kary dożywotniego więzienia. Sąd zdecydował, że nie wyda najsurowszego wyroku. Skazał Naeema A. (40 l.), Pakistańczyka, oskarżonego o zabójstwo żony Agnieszki A. (+32 l.), na 15 lat więzienia. Dlaczego? Uzasadnienie zostało utajnione, jak zresztą cały proces. ...
ponad 4 lata temu / Tiberias
 
-do blanki. To weź sobie egzotycznego i spróbuj wyjechać do Azjatów. Poznasz ,,kulturalnego,, i jego myślenie. Prawdziwą twarz. Już nie będziesz liderką w Twoich przekonaniach.
ponad 4 lata temu / Lucyna
 
Wynika z tego, że w UK to właśnie ofiary są prześladowane, że kwitnie christianofobia i rasizm, ale w stosunku do białych. 37 lat temu, w liceum na lekcji historii nasza pani profesor ostrzegała dziewczyny przed wiązaniem się z arabem i podawała przykład dziewczyny z naszego miasteczka, która na studiach poznała i pokochała araba. Był cudowny, cała jej rodzina była zachwycona. Cudowny - dopóki nie zabrał jej i dziecka do swojego kraju. Tam się okazał złym człowiekiem, a ona którąś z kolei żoną. Wiele czasu, łez, pieniędzy i osób wpływowych trzeba było zaangażować, aby ją stamtąd wyrwać. Dziecka niestety nie. I jak widać nadal białe kobiety mają złudną nadzieję, że tym panom na nich zależy, że ich miłość odmieni mentalność panów. Nic z tego!
ponad 4 lata temu / ***
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.