DZIŚ JEST:   28   STYCZNIA   2020 r.

Św. Tomasza z Akwinu,
Doktora Kościoła
Bł. Juliana Maunoir
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Myślę, że chciał w ten sposób ośmieszyć stwierdzenia, że lgbt to ideologia. I w sumie można by przyznać, że trafnie to wymyślił, gdyby nie parę drobnych szczegółów: 1. Polacy w Polsce stanowią większość, 2. Na "polo-paradach" nikt nie gorszy dzieciaków obscenicznym ubiorem lub jego brakiem, wszyscy są tam kompletnie ubrani niektórzy nawet za bardzo, ale akurat tych policja zaraz wyłapuje, nikt też nie wykonuje publicznie czynności seksualnych, 3. Na "polo-paradach" nikt nie profanuje symboli narodowych innych państw ani obiektów kultu religijnego, 4. Polacy nie narzucają polskości tym, którzy jej nie chcą, nie zmuszają cudzych dzieci do nauki języka polskiego czy polskiej historii.
5 miesięcy temu / MK
 
Do @Pablo - Michalkiewicz napisał, że za sprawą żydokomuny rolę elity przejęła u nas polskojęzyczna wspólnota rozbójnicza, z którą tradycyjny, tysiącletni naród polski dzieli terytorium państwowe. Teraz coś pęka.
5 miesięcy temu / rewers
 
FAKTYCZNIE ABC JEDRASZEWSKI nie mylił sie nazywajac zwolennikow /srodowiska LGBTQ "TECZOWA ZARAZA", jesli utytułowana głowa dr. hab. o swoim kraju, jego narodzie mowi "niszczaca ideologia". Oczywiscie, Z PUNKTU WIDZENIA TEGO PANA , POSTAWA SPRZECIWU NARODU POLSKIEGO, MOZE BYC ZAGROZENIEM DLA IGEOLOGII SMIERCI JAKA JEST IDEOLOGIA GENDERYZMU CZYLI DLA SRODOWISK LGBTQ. Polacy TO CHRZESCIJANSKI NAROD I NIGDY NIE ZAAKCEPTUJA IDEOLOGII TECZOWEJ ZARAZY- BEZ BOGA, BEZ RODZINY, BEZ NORM ETYCZNO-MORALNYCH. To ta ideologia przypomina faszystowska i marksistowska ideologie,ktora znamy doskonale jako narod, ktory pod butem faszystowskim i bolszewickim bronił sie przed ta cywilizacja smierci.....do krwi ostatniej......CHWAŁA BOHATEROM !!
5 miesięcy temu / Paniula
 
Neomarksistowskiej hydrze odrósł łeb. Gdyby komórki rakowe umiały mówić, mówiłyby podobnie jak ten polskojęzyczny internacjonalista mówiący innymi słowami to co powiedział lata temu Tusk: "polskość to nienormalność". Jeśli pozwolimy lewakom zdominować życie społeczne i polityczne w Polsce zrobią Polakom rzeczywisty, prorokowany Czas Ucisku!.
5 miesięcy temu / Nie dajmy się!
 
skandal.
5 miesięcy temu / pl
 
Gdyby zamiast "Polacy" podstawić "Żydzi", poglądy Bilewicza świetnie by pasowały do "Mein Kampf": "Nie oskarżam Żydów, tylko panoszącą się ideologię o nazwie Żydzi. Przeciw Żydom nic nie mam, jak żyją spokojnie i nie domagają się szczególnych praw i szczególnego traktowania. I jak nie epatują swoją tożsamością na różnych Marszach Żywych i innych żydo-paradach." Bilewicz jest Żydem, pisze do Krytyki Politycznej i jest stypendystą The New School, czyli kuźni marksistowskiej ideologii w USA, założonej przez Szkołę Franfurcką przed wojną. To co robi, robi za oczywiście za pieniądze polskiego podatnika.
5 miesięcy temu / Pablo
 
Niech się uwolni od wrogiej ideologii i zmieni obywatelstwo.
5 miesięcy temu / Andrettoni
 
Nie jest Polakiem tylko Kosmopolitą ideologiem neo-marksistowskim
5 miesięcy temu / Tomasz
 
On st chyba Ukraińcem
5 miesięcy temu / opinia
 
Michał Bilewicz ma tylko polskie nazwisko, ale jak wynika z tego Polakiem NIE JEST. Czyli wiadomo kim jest i jakiemu panu za mamonę służy.
5 miesięcy temu / Jacek
 
No własnie, szkoda, że nie zauważył, że te zarzuty idealnie pasują do LGBT. Ale lewactwo jest ślepe
5 miesięcy temu / he
 
Zawsze w takich sytuacjach powinno paść pytanie: z czego pan się utrzymuje? Szybko skończyłoby się gryzienie ręki, która ich karmi.
5 miesięcy temu / Polak
 
Nie wiem, czy ci wszyscy ludzie naprawdę myślą to, co mówią, czy też mają w tym jakiś interes.
6 miesięcy temu / ?
 
Do niejakiego Krzysztofa mam pytanie, czy mu wszystko co się nie podoba zawsze kojarzy z Rosją? Tak jak małemu Jasiowi?
6 miesięcy temu / tom
 
o jaka szczera rosyjska facjata
6 miesięcy temu / Krzysztof
 
Masakra. Szkoda gadać.
6 miesięcy temu / alo
 
Ciekawie napisał : " jak żyją spokojnie i nie domagają się szczególnych praw i szczególnego traktowania " - przecież to o LGBT ! :
6 miesięcy temu / KP
 
Mam nieodparte wrażenie, że ten osobnik byłby gotów posunąć się do wszystkiego żeby zaistnieć. Czy nie uważacie, że określenie go mianem "makiawelista" jak najbardziej oddaje osobowość tej jednostki? Inną sprawą jest stwierdzenie o "braku epatowania swoją tożsamością" jest pluciem na tych wszystkich którzy z miłości do Ojczyzny oddali za nią to co najcenniejsze, swoje życie. A taka obraza powinna być surowo w majestacie prawa karana. Powinny być instrumenty prawne aby jednostki, które swoim formatem nie dorastają do pięt bohaterom nie mogły ich cynicznie obrażać. Cytując za wikipedią: "Makiawelizm od nazwiska włoskiego filozofa Machiavellego ? w psychopatii cecha osobowości, polegająca m.in. na braku uczuć wyższych, instrumentalnym traktowaniu innych i chłodnych relacjach interpersonalnych. Osoby z tą cechą osobowości często manipulują innymi, chcąc osiągnąć zyski tylko dla siebie. Nie liczą się z potrzebami partnerów interakcji. Są nieufni i lekceważący."
6 miesięcy temu / Marek
 
Bycie anty polskim powinno być karane
6 miesięcy temu / zx
 
Kilka pytan do p. Bilewicza-czy jest i czuje się Polakiem,czy uważa Polskę za swoja ojczyznę,czy jest gejem?
6 miesięcy temu / lk
 
Dr hab. Michał Bilewicz, psycholog z Uniwersytetu Warszawskiego nie ma nic do Polaków. Tylko je POLSKI CHLEB.
6 miesięcy temu / Ryś
 
Wiadomo WARSZAWKA, tam naukowcy i ludzie "sztuki" od lat mają swoje "przemyślenia" i zboczenia.
6 miesięcy temu / Bronek
 
Jakie to podobne do tego,co wypisuje Hartman z UJ i wygadują inni Polakożercy - i w treści i w formie. Oni to wraz z kultem mamony wysysają z mlekiem matki.
6 miesięcy temu / al
 
Makiawelizm stosowany-nic tu więcej. Po prostu Pan "makiawelista".
6 miesięcy temu / FM58
 
Co mu jego szabesgoj sypie do herbaty?
6 miesięcy temu / kawiarz
 
uczciwy człowiek nigdy nie poda ręki niejakiemu Bilewiczowi a ja na pewno
6 miesięcy temu / pol
 
założę się, że taki sam d... jak ten na zdjęciu, dał mu tytuł "naukowy"; 30 lat sprzątamy po komuchach w Polsce, ale widać, że słabo nam idzie, bo śmieci wala się pełno wokół; najwyższy czas posprzątać Polskę z tych odpadów;
6 miesięcy temu / JARO
 
Bilewicz bredzi o udziale Polaków w zbrodniach i polskim antysemityzmie ale nie widzi, że to jego pobratymcy na naszej ziemi żądają szczególnego traktowania, bo im się należy a goje mają siedzieć cicho. A my z naszych podatków utrzymujemy takich "naukowców".
6 miesięcy temu / finka
 
Typowy dr hab profesor nadzwyczajny manipulator psychologii. Polska władza karmi takiego kierownika centum badań nad uprzedzeniami UW. Do tego jeszcze brak wychowania. W jednym dr ma rację Gazeta Polska powinna wydrukować naklejki Polska strefa wolna od gender. Polak nie potrzebuje dr hab prof. nad psychol. do tego żeby być Patriotą. Propagator gendryzmu nie jest autorytetem w byciu Polakiem.
6 miesięcy temu / Robi
 
Zdaje się że dr Michałowi ktoś sypnął z sakiewki srebrnikami i pewnie iskariota liczy na jeszcze...
6 miesięcy temu / Jacek
 
Jak to nic nie ma ten typ przeciwko Polakom. Ma, Polak to nie jest słowo, to członek dumnego Narodu. Typ ten rysami przypomina członka pewnej narodowości.
6 miesięcy temu / Paul
 
M. Bilewicz jaki on tam dr hab. Posluguje sie manipulacja. W tym przypadku SWIADOMIE MANIPULUJE slowem Polacy. Najpierw tworzy teze "niszczaca ideologia" a potem wybiorcza przylepia slowo "Polacy". Czysta manipulacja. Ciekawe na czyje zlecenie?? Widac, ze ten czlowiek nie rozumie polskiego ducha. Szuka jakiegos 2 dna. I on wyklada na uniwersytecie? SZKODA STUDENTOW!!
6 miesięcy temu / CH
 
Prowokują ale odpowiedź Polaków ich zaskoczy. My Polacy jesteśmy u siebie i o tym się przekonacie
6 miesięcy temu / Jacek
 
"Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach, powstaną przeciw niemu mówiąc: "Jesteś szalony, bo nie jesteś do nas podobny". - pomału już to nadchodzi.
6 miesięcy temu / Mirrro
 
Wstyd dla takiej ,,nauki'', choćnie wiem co to ma wspólnego z naukowością.
6 miesięcy temu / panda
 
Czyli zboczeńcom wolno epatować swoją ideologią na marszach, a normalnym Polakom już nie? Z jednym muszę się zgodzić Polska to nie tylko naród, to Idea!!! To coś pięknego i niepojetego, czego do ostatniej kropli krwi bronili nasi przodkowie i czego my jesteśmy zobowiazani bronić miedzy innymi przed lgbt i takimi pseudointeligentami
6 miesięcy temu / Polka
 
@chichot: szatan zawsze naśladuje Boga, tylko wszystko odwraca ogonem aby osiągnąć ludzkie potępienie. Przytoczyłeś dowód na te szatańską strategię żydow . Bóg wymaga czynienia dobra ale tego dobra, które daje perspektywę na wzmocnienie wolnej woli , szatan zachęca i wymusza czyny destrukcyjne dla wolnej woli jednostek i społeczności. Hiv to choroba śmiertelna. Zgoda na homoseksualizm jest samodestrukcją.
6 miesięcy temu / oj
 
Kolejny pan ,który powinien natychmiast zostać usunięty z kraju bo szczuje pod płaszczykiem pseudonauki obraża Polaków i tożsamość narodowa
6 miesięcy temu / Dana
 
Czy minister Gliński też przydzielił grant finansowy na te antypolskie " badania naukowe"???????
6 miesięcy temu / Darius
 
Coś mi się wydaje, że to kolejny przejaw kryzysu nauki polskiej. Zdecydowanie zbyt łatwo można dziś przeprowadzić przewód doktorski, a habilitacje za tzw. CAŁOKSZTAŁT DOROBKU NAUKOWEGO to już ewidentne nieporozumienie! I tacy NAUKOWCY promują później jeszcze wybitniejszych od siebie ASÓW!
6 miesięcy temu / Karol
 
Doktorat zrobił na przyspieszonych kursach marksizmu i leninizmu? No cóż wzoruje się na ex. królu europy dla którego Polska to nienormalność. Psy szczekają a karawana jedzie dalej. Wielkie spustoszenie umysłowe zrobiły kolejne rewolucje od francuskiej do październikowej. Zalew lewactwa na świecie jest niewyobrażalny. Nieprawdopodobne ilu idiotów chodzi po tym świecie. Musimy przeciwstawić się temu. Tylko z modlitwą i mądrymi hierarchami Kościoła przy pomocy Chrystusa Króla przepedzimy herezje. Króluj nam Chrystus.
6 miesięcy temu / Kpt. Żbik
 
Kolejny normalny inaczej, co to będzie twierdził, że "polskość to nienormalność"...
6 miesięcy temu / sp
 
Przywłaszczyłeś sobie polskie nazwisko aby realizować plany żmijowego plemienia panowania w Polsce. Na przemian oszczerstwami i podlizywaniem się politykom realizują swoje zaborcze plany, wspierani finansowo przez odwiecznych wrogów Polski. A szczytem bezczelności jest korzystanie z podatków Polaków w tej anty polskiej działalności.
6 miesięcy temu / Gerard
 
Natomiast ideologia LG BT nie jest szkodliwa? To ideologia niewielkiej grupy osob,ktore chca narzucic wiekszosci swoje racje.
6 miesięcy temu / Danuta Waclawik
 
Nie oskarżamy pana Bilewicza tylko rasizm i ideologię którą on propaguje i wyznaje.
6 miesięcy temu / DNA
 
Od 1989 zrobiono z Polaków niewolnicza siłę roboczą a stery władzy przejęła szumowima i ludzie co tą szumowina sterowali i sterują od 1944.To oni zerowali na Polakach co odgruzowywali i odbudowuwali Polske,bo umieli czytac i pisac no i byli bezwzgledni w zdobywaniu kasy. W czasie wojny wymordowano polska inteligencje.Młodych wymordowano w powstaniu warszawskim i potem wmieszanych w durne rozgrywki polityczne po 9.05.1945.Po wojnie zaczeto ludzi uczyc czytac i pisac,zaczeto kształcić,ale ci ludzie ciężko pracowali.Wtlaczano na siłę nową ideologie.Tych co dali sie tresowac szybko awansowano. Zajmowali stanowiska i byli zdalnie sterowani ,wypelniali polecenia.Brak kompetemji nadrabiali piciem alkoholu i poniewieraniem ludzmi co ciężko pracowali na chleb. Poganiali pracujacych w zamian za to wladza dawala im mozliwosci naduzyci i bogacenia się.Wladza caly czas zyla w dostatku,a ich klalierzy spiewali Polakom.Do roboty.Do roboty"Ukochany kraj"Kiedy wyzyskiwani Polacy zaczynai bunt stawali
6 miesięcy temu / wojas
 
kretynizm ideologiczny w czystej postaci.....a owe "badania" niech przeprowadza za "swoje"...
6 miesięcy temu / Daniel 68
 
Wychowany w ideologi kiedy się mówiło tylko towarzysze. Dlatego słowa ''Polacy'' nie pojmuje.
6 miesięcy temu / fish1
 
Proble w finansowaniu tego typu tzw. naukowców. Kiedy wreszcie min.Gliński i min.Gowin wezmą się za porzadkowanie swoich resortów a oni tylko rozdaja pieniadze z budżetu dla wrogów Polski.
6 miesięcy temu / Czesław
 
on tylko zamienił słowa
6 miesięcy temu / aleale
 
Nie oskarżam gejów tylko panoszącą się ideologię o nazwie LGBT. Przeciw gejom nic nie mam, jak żyją spokojnie i nie domagają się szczególnych praw i szczególnego traktowania. I jak nie epatują swoją tożsamością na różnych Marszach Równości i innych homo-paradach. serio nie zrozumieliście ?
6 miesięcy temu / chichot
 
nie rozpoznaliście swoich słów?
6 miesięcy temu / chichot
 
Dla żyda termin Polacy nie mieści sie w żadna rubryka. Mowa żydowskiej nienawiści dotyczy wszystkiego co polskie i katolickie. Dotyczy Prawdy.
6 miesięcy temu / powiedział Bil
 
Co on za jeden?. pewnie jakis Madagaskar Ja jestem POLACY i jestem z tego DUMNA Nie ruszaja mnie takie bezwartosciowe puste pogadanki pseudointelektualisty
6 miesięcy temu / .hmmmm..
 
To prawdopodobnie jest dzialaniem na zlecenie. Idiotyczne antypolskie, rasistowskie, dzialanie dywersyjnej agentury.
6 miesięcy temu / AR 15
 
Głupich nie sieją...
6 miesięcy temu / Ajot
 
katolik nie może być tolerancyjny i akceptować grzech.
6 miesięcy temu / @do Me
 
Czy ktoś widział prawicowego matematyka? Albo lewicowego fizyka? Fizyk może sympatyzować z lewicą, albo z prawicą, ale nie staje się lewicowym fizykiem ani prawicowym fizykiem. Dlaczego? Bo fizyka należy do prawdziwych nauk. Matematyka również. Jeżeli naprawdę można być "lewicowym psychologiem", to psychologia nie jest bardzij warta uwagi niż alchemia albo astrologia.
6 miesięcy temu / K. Turzyński
 
Masz rację zbychu, rower jak nic.
6 miesięcy temu / McFilon
 
Antypolonizm i głupota zarazem. Jakie poniesie konsekwencje za taką nienawiść?
6 miesięcy temu / Mataleo
 
panie Bilewicz. Miejże pan honor. Od lat żyjesz z pracy tych nienawistnikow. Utrzymują cię, choć dnia uczciwie nie przepracowałeś. Odejdz z państwowej posady.
6 miesięcy temu / [email protected]
 
No rzeczywiście, kolosalny wkład w naukę. Tęga głowa, żeby ubrać swoje bzdurne wypociny w naukowe słówka, i jeszcze wpleść je w obecnie panująca ideologię, to faktycznie doktorat trzeba mieć...tacy ludzie to hanba dla nauki.
6 miesięcy temu / Elle
 
Nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że ataki na Polskę zaczęły narastać od czasu intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski. ?Jeżeli was świat nienawidzi, wiedzcie, że Mnie pierwej znienawidził.? J 15, 18 Nie wspominając o Jego słowach z Dzienniczka Św. Siostry Faustyny Kowalskiej, gdzie mówi, że Polskę szczególnie umiłował Dz. 1732 Nasz Pan przyjdzie już naprawdę niedługo, wystarczy popatrzeć, co się dzieje na zachodzie Europy i co zmierza do Polski pod fałszywym symbolem przymierza Boga z człowiekiem z czasów Noego Rdz 9, 9-17, którym jest tęcza mająca SZEŚĆ kolorów, zamiast SIEDMIU.
6 miesięcy temu / J 3, 16
 
Kompletny rower tak mi wygląda
6 miesięcy temu / Zbychu
 
Komisarzom politycznej poprawności -dziękujemy.
6 miesięcy temu / Gość
 
Czy legalny amerykański kościół szatana ma już swoje filie w Polsce? Czy PiS je wspiera? Wszystko na to wskazuje.
6 miesięcy temu / ckd
 
Chyba należałoby wystąpić z postulatem odebrania temu "naukofcowi" obywatelstwa polskiego.
6 miesięcy temu / razar
 
Ten chory człowiek wróg Polski AntyPolak będzie obrażal Polaków którzy nie akceptują ideologii gender LGBT! To ja jestem ideologia o nazwie Polak!? Bo mam w sercu i na ustach Bóg Honor i Ojczyzna! Św. Michale Archaniele wyrzuć szatanskich wrogów z Polskiej ziemi świętej Ziemi! Diabeł sobie rządzi jak by był u siebie! POŻAL SIĘ PANIE!
6 miesięcy temu / Gosc
 
jeżeli takich warszawskie uniwersytety mają naukowców to nie dziwie się że zajmują ostatnie miejśce na świecie.
6 miesięcy temu / pl
 
Panie Boże Wszechmogący chroń Polskę, Świat, Młode Pokolenie przed takimi dr hab. Michałami Bilewiczami! Czy prawda,że na psychologię idą ludzie mający najwięcej problemów z samym sobą?? Za komuny na studia bez egzaminów dostawali się działacze komunistyczni ,dla pozostałych takich przywilejów nie było, musieli zdawać wstępne egzaminy.
6 miesięcy temu / Meta
 
"I jak nie epatują swoją tożsamością na różnych Marszach Niepodległości i innych polo-paradach?. No tak, epatować swoją tożsamością na paradach i nie tylko mogą wyłącznie LGBT, lewoskrętni i im podobni. To jest właśnie wolność według "naukowca" z czyjejś łaski.
6 miesięcy temu / Józefa
 
Czyli Polacy nie moga chodzić na Marsz Niepodległości a zboczency moga na Marsz Równości? Nie ma jak tolerancja.
6 miesięcy temu / Me
 
A gdzie on takie wykształcenie kupił? Na wyprzedaży w ikei?
6 miesięcy temu / Robert
 
Szkoda, że zapomniano dodać w tekście, że Bilewicz jest Żydem podającym się za obywatela Polski, regularnie szydzącym z Polaków, Katolików i Narodu Polskiego. Robi to podczas swoich wystąpień w najobrzydliwszym z obrzydliwych, żydowskim rozsadniku antypolskiej nienawiści i pogardy do Polskości, w tzw. Muzeum Polin.
6 miesięcy temu / Walemar Zborals
 
A pan Bielewicz jest ciepły, czy wyznania handlowego?
6 miesięcy temu / szkielet
 
Za określeniem "Polacy" kryje się przede wszystkim słowo NORMALNOŚĆ!!!
6 miesięcy temu / Król Artur
 
Toż to nie naukowiec , POrozdawali sobie tytuły jak Breżniew medali i rżną inteligencję.
6 miesięcy temu / bul K
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.