DZIŚ JEST:   02   KWIETNIA   2020 r.

Św. Franciszka z Pauli
Św. Marii Egipcjanki
 
 
 
 

Skandaliczne słowa Biedronia. W PE powtórzył wszystkie kłamstwa o projekcie „Stop pedofilii”

Skandaliczne słowa Biedronia. W PE powtórzył wszystkie kłamstwa o projekcie „Stop pedofilii”
fot. Andrzej Hulimka / FORUM

Podczas burzliwej debaty w Parlamencie Europejskim, Robert Biedroń domagał się przyjęcia przez PE rezolucji wzywającej PiS do odrzucenia obywatelskiego projektu „Stop pedofilii”. Zdaniem europosła, najwyższy czas potępić „głupi i średniowieczny” pomysł.

 

Co ciekawe, zdecydowano, że zamiast dyskusji o sytuacji w Katalonii (gdzie w ciągu ostatnich dni zostało rannych 288 policjantów, a separatyści zerwali łączność z Madrytem), europarlamentarzyści zajmą się edukacją seksualną w Polsce.

 

Podczas burzliwej debaty głos zabierali głównie europosłowie z Polski. Reprezentant Wiosny, Robert Biedroń w swojej wypowiedzi nie poprzestał jedynie na powtarzaniu nieprawdziwych informacji dotyczących projektu „Stop pedofilii”. Wezwał także PE do przyjęcia rezolucji wzywającej PiS do odrzucenia – jak to nazwał – „głupiego i średniowiecznego” pomysłu.

 

Biedroń określił projekt mianem penalizującego edukację seksualną oraz zarzucił, że wygląda na „napisany pod dyktando lobby pedofilskiego”, który „stwarza piekło dla ofiar”, a otwiera „niebo dla pedofilii”. Europoseł Wiosny przedstawił inicjatywę obywatelską jako projekt rządowy. - Radykałowie prawicowi zaczynają od Polski, ale nie łudźcie się. Przyjdą i po was, jeśli nie będziemy solidarni – lamentował.

 

Nieścisłości w wypowiedzi reprezentanta Wiosny szybko wyjaśnili posłowie PiS, wprost nazywając Biedronia „kłamcą”. Anna Zalewska (PiS) wytłumaczyła, że inicjatywa „Stop pedofilii” nie uderza w edukację seksualną, która w odpowiedniej formie jest cały czas obecna w programie nauczania. Ponadto przypomniała, że „Stop pedofilii” jest inicjatywą obywatelską.

 

Z kolei Jadwiga Wiśniewska (PiS) przytoczyła treść projektu: „Kto publicznie propaguje lub pochwala zachowania o charakterze pedofilskim podlega karze grzywy, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 12”. – Kto z państwa się z tym nie zgadza proszę podnieść rękę? – pytała retorycznie, a następnie wprost nazwała Biedronia „ordynarnym kłamcą”.

 

Można zadać pytanie o sens całej debaty, po tym jak komisarz ds. unii bezpieczeństwa Julian King podkreślił, że projekt przecież jeszcze nie został wprowadzony, a poza tym UE nie może wpływać na  programy nauczania i organizację systemów oświatowych państw członkowskich.

 

Źródło: tvp.info / wpolityce.com

PR

 

 

 

POZNAJ PRAWDĘ O PROJEKCIE USTAWY „STOP PEDOFILII”.

DEMASKUJEMY 8 NAJWIĘKSZYCH KŁAMSTW


DATA: 2019-10-22 13:23
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Komentarze dotyczące pedofilii i homoseksualizmu wśród hetero wynikają nie z zainteresowania gejami tylko z afirmacji chorego zjawiska.
4 miesiące temu / Andrzej
 
Poseł który jest wybrany przez wyborców aby bronić nasz kraj i promować to w świecie w jak najlepszym świetle wszystkich obywateli nie jest wybrany do załatwiania swoich jednostkowych osobistych spraw od tego są władze w jego kraju dlatego powinien być usunięty ze swojego stanowiska to dziwne że najczęściej opluwaja nasz kraj osoby które dorobił się milionów i wysokiej pozycji wlasnie mieszkając i pracując w Polsce.mam bardzo dużo przyjaciół znajomych o różnych poglądach i nigdy te osoby nie były na moich oczach dyskryminowani w Polsce,a jeśli panu Biedroniowi zdarzyło się coś takiego to powinien to zgłosić w swoim kraju A nie opluwać na cały świat, na jego miejscu nie mieszkalnym w kraju w którym to nienawidzę i czuje się źle A z jego postępowania wynika że chce Tylko o zrobić zamieszanie dla swoich własnych korzysci
4 miesiące temu / Beta
 
Co jest złego w nienawiści do grzechu czynów prowadzących do piekła? To jest dobro, gdyż ostrzegamy grzeszników właśnie dzięki naszej nienawiści do grzechu. Dlatego jest szansa że przynajmniej część z was, jeszcze potrafiąca samodzielnie myśleć, nawróci się przed śmiercią i nie czekają was wieczne cierpienia. To jest z naszej strony miłość do was. Po drugie, piszesz bzdurę jakoby homoseksualizm był grzechem. Grzechem są czyny homoseksualne. A ustawa jest próbą zmniejszenia pedofilii poprzez zatrzymanie zboczonej indoktrynacji seksualnej. Niby kto z was naucza że należy skarżyć się dorosłemu? Wręcz przeciwnie, nauczacie według zasady "róbta co chceta", czyli czemu dziecko miałoby się poskarżyć, jeśli wtłoczycie mu do głowy że może chcieć? Miałoby się skarżyć na coś na co wyraziło zgodę? Absurd. Zastanów się nad sobą, chyba że tylko publicznie udajesz troskę o dzieci, a w rzeczywistości chcesz dla tych młodych ludzi źle.
5 miesięcy temu / @Vitani
 
W normalnych warunkach rozwoju dziecka tak właśnie jest - organizm sam aktywuje popęd płciowy. W warunkach zboczonej indoktrynacji od małego dziecka popęd aktywowany jest wcześniej, a jednocześnie ukierunkowywany zgodnie z zamierzeniami indoktrynujących. Owszem, można by wykorzystać ten mechanizm do próby walki z pedofilią, ale nie w sytuacji gdy za seksedukację bierze się tęczowa zaraza, a naczelnym jej celem jest oswojenie dziecka z obrzydliwościami. A głupie to jest porównanie zestawienia Kościół-pedofilia do LGBT-pedofilia. Pedofile w Kościele działali/ją całkowicie przeciw doktrynie Kościoła, gdyż czyny pedofilskie zawsze były i są ciężkim grzechem. Natomiast dla LGBT liczy się sprawianie sobie przyjemności, na razie jeszcze z dodatkiem "bez krzywdzenia innej osoby". Z tej waszej zasady wynika, że logicznie nie powinniście mieć nic przeciwko pedofilii pod warunkiem że dotyczy ona dziecka uświadomionego, według zasad LGBT, oraz gdy dziecko wyraża zgodę.
5 miesięcy temu / @Litost
 
@@Lewicowy Przepraszam, naturalna... Bariera ochronna przed seksem? Przecież definicja seksu nie jest zapisana w naszych genach w inny sposób niż taki, że po osiągnięciu w sumie w trakcie dojrzałości płciowej organizm aktywuje popęd płciowy. Nie ma żadnego mechanizmu, który je blokuje, zwłaszcza u małych dzieci, które nie mają żadnego mechanizmu. Nawet nie wiedzą czym stosunek jest, więc skąd mają wiedzieć, że są krzywdzone? Jedyne co wiedzą to to, że są dotykane w o ile rodzice nauczyli miejsca, w które być dotykane nie powinni. A że jest spora grupa rodziców, która tematu unika jak ognia, to nawet tego nie będą wiedzieć. Zastanów się, czy wiedziałeś jako dziecko przed okresem dojrzewania, czym jest seks. Bo ja nie miałam pojęcia. I proszę, nie zrównuj pedofilii z "tęczową zarazą", bo to jest to samo co zrównywanie Kościoła z pedofilią - głupie generalizowanie, mające tylko podsycić konflikt tych dwóch środowisk.
5 miesięcy temu / Litost
 
Co wy tacy wszyscy jesteście przesiąknięci nienawiścią? Przecież to większy grzech niż homoseksualizm. Ustawa poza nazwą nie ma NIC wspólnego z pedofilią, wręcz ją powiększa, zatrzymując edukację seksualną. I nie, to nie jest "uczenie dzieci seksu" ani inne takie pierdoły, tylko uczenie dzieci, jaki dotyk jest seksualny, żeby mogły się poskarżyć zaufanemu dorosłemu, kiedy ktoś będzie próbował je tak dotknąć. To nie jest fizyka kwantowa, ludzie. To logiczne. A "uczenie dzieci, że homoseksualizm i transpłciowość jest dobra" to też gadanie bzdur, bo jest to po prostu tłumaczenie młodzieży, że nie, nie powinni mieć myśli samobójczych, bo są inni. Ale jak trafią na taką stronę i takie komentarze, to to wszystko się sypnie i przepchnie ich w przepaść. Proszę, zastanówcie się nad sobą, spójrzcie w swoje serca, przecież nie chcecie dla tych młodych ludzi źle, to są wasze rodziny, wasi przyjaciele. Nieważne czy w to wierzycie, czy nie.
5 miesięcy temu / Vitani
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.