DZIŚ JEST:   19   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Jana de Brébeufa
Św. Pawła od Krzyża
Bł. Jerzego Popiełuszki
 
 
 
 

Skandal w warszawskiej szkole. Homoseksualiści zorganizowali turniej siatkówki LGBT

Skandal w warszawskiej szkole. Homoseksualiści zorganizowali turniej siatkówki LGBT
Zdjęcie ilustracyjne, fot. REUTERS/Elijah Nouvelage

Do niebywałego skandalu doszło w jednej z warszawskich szkół publicznych znajdujących się na Ursynowie. Środowiska homoseksualne zorganizowały turniej siatkówki LGBT. Każda osoba odwiedzająca w tym czasie szkołę, miała dostęp do niemoralnych treści, które znajdowały się przy stoliku rejestracyjnym.

 

Turniej organizowany przez Warszawski Klub Piłki Siatkowej „Volup” był skierowany do osób związanych ze środowiskiem LGBT. W zawodach mieli brać udział homoseksualiści z różnych krajów. Całe wydarzenie odbyło się w szkole publicznej na warszawskim Ursynowie. Szokujący jest nie tylko sam fakt organizacji tego rodzaju wydarzenia w placówce edukacyjnej, ale przede wszystkim również to, że na korytarzach szkoły podczas wydarzenia można było zobaczyć dzieci.

 

Co więcej, na stoliku przed wejściem do sali sportowej, gdzie odbywały się zawody homoseksualistów, można było dostrzec ulotki informacyjne zawierające treści erotyczne, a także ulotki propagandowe LGBT. Promowane były również produkty stosowane do masażu erotycznego, a także środki antykoncepcyjne. Warto dodać, że w jednym z pomieszczeń uczestnicy mogli skorzystać z usług i porady specjalisty zajmującego się masażem.

 

Adwokat Marcin Iwanowski zwraca uwagę na to, że w szkole na Ursynowie doszło do nadużycia miejsca publicznego jakim jest szkoła podstawowa. „Sala sportowa w szkole została udostępniona środowisku LGBT, które w sposób jednoznaczny promuje zachowania niezgodne z moralnością. Bulwersuje szczególnie to, że na terenie szkoły zamieszczono również ekspozycję materiałów erotycznych wraz z ulotkami wskazującymi na treści erotyczne, a nawet pornograficzne” – mówi prawnik.

 

„Tego typu wydarzenia w szkole publicznej są nie do przyjęcia, ponieważ są demoralizacją dzieci. Wprawdzie tego dnia nie odbywały się zajęcia, natomiast dzieci były obecne w szkole, co zostało zarejestrowane na nagraniach z miejsca zdarzenia” – podkreśla mec. Iwanowski. Dodaje jednocześnie, że z deklaracji organizatorów i pracowników szkoły wynika, że wydarzenie miało charakter prywatny i że hala została opłacona przez organizatorów. Zauważa natomiast, że wydarzenie widniało w oficjalnym programie Tygodnia Równości na Ursynowie, współorganizowanego przez władze dzielnicy.

 

„Pojawiają się wątpliwości czy rzeczywiście była to impreza prywatna, a także czy organizacja LGBT, która organizuje to wydarzenie, rzeczywiście za nie zapłaciła” – tłumaczy adwokat współpracujący ze Stowarzyszeniem Marsz Niepodległości.

 

 

Źródło: wpolityce.pl, własne PCh24.pl

WMa

 

 

 


DATA: 2019-05-25 18:19
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
10
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Zakaz zakaz jeszcze raz zakaz! choroby się leczy a szczególnie zboczenie najlepiej w zakładzie zamkniętym!
4 miesiące temu / Pawel
 
Coś obrzydliwego Jak można w ogóle do czegoś takiego dopuścić ?!
4 miesiące temu / Przeciw
 
Zgłoście to na Policję z paragrafu o demoralizacji nieletnich. To sprawa dla Policji. Tego typu działalność to czyn zabroniony prawem.
4 miesiące temu / Ned
 
To jest chore,i jeszcze reklamy tych produktów. Mieszkam na Ursynowie i jest mi wstyd. Lgtb mówimy NIE
4 miesiące temu / Mala
 
Ohydna,demoralizacja dzieci
4 miesiące temu / Aa
 
Zacznijmy wreszcie nazywać istotę rzeczy po imieniu. Zboczenie nie jest orientacją. Orientacja to może być w przestrzeni, a w płci to najwyżej dewiacja, a więc sodomia, może też być pedofilia, zoofilia, nekrofilia itd. Ale to wszystko jest zboczeniem. Niech nasze słowa znaczą tak tak, nie nie. I nie odpuszczajmy, ponieważ zło jest dobrze zorganizowane i fundowane ze specjalnych funduszy z UE oraz Sorosa.
4 miesiące temu / taki 1
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.