DZIŚ JEST:   26   CZERWCA   2019 r.

Św. Zygmunta Gorazdowskiego,
Św. Jana i Pawła, męczenników
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


W całym tym teatrzyku groteski jaśnieją jak gwiazdy dwie Prawdy. To nie protest a starcza demencja, ze strony Izraela. Nie mamy Dyplomatów jeno wystraszonych Parobków, po polskiej stronie tej grandy.
ponad 1 rok temu / agricola
 
Pewien izraelski biznesmen o specjalności religia holokaustu a jednocześnie właściciel domu starców zapakował swoich podopiecznych do autobusu i podstawił do ambasady. To była taka "rozrywka biznesowo-krajoznawcza" dla staruszków. Po co namiot? Będzie koscher-biznesss- kolacja?
ponad 1 rok temu / jaja izraelskie
 
Polacy zacznijcie głosować na Polaków.
ponad 1 rok temu / Wojciech
 
Pytanie "Gdzie jest Auschwitz?" ma sens. Dlatego trzeba spakować budynki i ich zawartość, wysłać do Niemiec, a teren zalesić. I będzie po problemie.
ponad 1 rok temu / r
 
gdzie jest reakcja polskiego msz?jak zawsze boi sie zareagowac na taka bezczelnosc zydow.nalezy naglasniac wszedzie gdzie sie da jak to zydzi swoich braci wysylali do wagonow jadacych do niemieckich obozow, jak to amerykanscy zydzi nie wpuscili do usa statku z zydami, niech swiat wie jak bylo naprawde.
ponad 1 rok temu / nico
 
To te pijawki, które z Polski co miesiąc dostają 50 000 000 $ ????????
ponad 1 rok temu / ZZ
 
Ciekawe kto im przygotowal te jednakowe biale czapki ?
ponad 1 rok temu / Gm
 
No unych się nie da lubić. No nie da się i już. To inne rozumienie prawdy.
ponad 1 rok temu / Kazio
 
Wdarli się do ambasady to znaczy naruszyli -eksterytorialność miejsca. Czy została wysłana NOTA PROTESTACYJNA a winni ukarani ??? Czyżby Policja Izraelska zaniedbała obowiązków. To trzeba nagłośnić. Kto by się spodziewał, że Żydzi >pobłażają< NACJONALISTOM I ŁAMANIU PRAWA MIĘDZYNARODOWEGO.
ponad 1 rok temu / iskierka
 
Z innej beczki, ludzie słuchajcie ! Portal lewicowy, ten z żółtą kropką w logo (nie wymieniam nazwy bo redakcja nie przepuści) dał materiał o Różańcu do granic który niedługo odbędzie się w GB. Żadnej krytyki, miła i spokojna muzyka w tle, normalnie sielanka ! I tu wychodzi hipokryzja, jak już inne kraje dołączyły do akcji to ja zwykły katolik już nagle nie jestem antyislamskim rasistą, kseno-homo-semito-fobem. Niesamowite wręcz. Aż się normalnie boję czy sami nie zaczną odmawiać.... .
ponad 1 rok temu / Karol
 
Polacy Żydów nie tykali. To Żydzi mordowali swoich braci i polskich sąsiadów. Także po wojnie. Może w końcu czas powiedzieć 'stop' i rozliczyć zbrodniarzy żydowskich za zbrodnie na Polakach i polskich Żydach.
ponad 1 rok temu / Orzeszek
 
Jak staruszki wdarli się na teren ambasady??? Gdzie jest protest państwa polskiego? Gdzie nowy "lepszy"minister spraw zagranicznych? Co by było gdyby w Polsce ktoś wszedł na teren ambasady Izraela?
ponad 1 rok temu / filen
 
@Alex "Niech zabiorą głos byli trzej polscy prezydenci wykorzystując wszystkie swoje walory!". Kto ma zabrać głos? Bolek? Olek? Ten alkoholik, który - dobrze wiedząc, że nie ma żadnych dowodów na to, że żydowska wersja wydarzeń jest prawdziwa - przepraszał Żydów w Jedwabnem? Bronisław Maria, który w lipcu 2011 roku do uczestników kolejnego przedstawienia w Jedwabnem napisał, że "naród musi zrozumieć, że był także sprawcą"? Ci osobnicy już pokazali swoje "walory".
ponad 1 rok temu / wwm
 
Żydom należy przypomnieć PRAWDĘ o Niemieckiej Federacji Syjonistycznej,która zaoferowała współpracę Hitlerowi w rozwiązaniu drażniącej kwestii tzw Ostjuden..dla niemieckich syjonistów żyd wyznający Ortodoksyjny judaizm był zjawą z epoki mrocznego ciemnogrodu,dlatego też chcąc się pozbyć judaistów,syjoniści z prawicowej organizacji Narodowych Żydów Niemieckich współpracowali z rządem Hitlera...20 marca 1935 r dr Max Naumann założyciel NŻN w liście do Hitlera napisał..że on i jego sympatycy walczyli o to,by usunąć Ostjuden(żydów głównie z Polski i ZSRR) z Niemiec,ponieważ te hordy Żydów pół-Azjatów, to dla Niemiec niebezpieczni ludzie i należy ich bez litości wyrzucić(B.M Rigg, Żydowscy żołnierze...,s.32-33).Syjoniści pomimo represji i prześladowań w Niemczech od 1933'godzili się na współpracę z antysemitami by wzmocnić ruch syjonistyczny i zahamować asymilację żydów ze wschodu, których syjoniści postrzegali jako "brudnych" i zacofanych kulturowo...Tę prawdę NALEŻY
ponad 1 rok temu / Megi
 
Czas zorganizować kontrmanifestację staruszków u nas. Można nawet użyć tych samych haseł tylko zmienić nazwy narodów i "było" zamiast "jest Auschwitz". Albo "Auschwitz było w Niemczech, w Polsce jest Oświęcim". Ale jak znam życie zaraz zostaniemy oskarżeni o antysemityzm. Bo co wolno wojewodzie to....
ponad 1 rok temu / veritas
 
Ci demonstranci wykazują nadzwyczajną kondycję i wigor - jak na osoby, które są "ofiarami", w dodatku "ofiarami holokaustu", czyli osobami, które zostały spalone ("holokauston" oznacza ofiarę całopalną). Najbardziej podoba mi się ten żółty plakat z napisem "Polanim My cały czas mamietamy co zrobili Polaki".
ponad 1 rok temu / wwm
 
Droga Redakcjo, może warto przypomnieć artykuły prasowe sprzed kilku lat jak to Żydzi z korzeniami polskimi ubiegali się w Tel-Awiwie w polskim konsulacie o polskie paszporty. Jakoś wtedy jak chodziło o paszport UE to nic im nie przeszkadzało.
ponad 1 rok temu / Karol
 
Do polskiej ambasady się wdzierają, a Polacy nie mogą nawet demonstrować PRZED ambasadą Izraela w Warszawie! Proszę bardzo, mogą nawet wyciąć te 7 tysięcy drzew w Yad Vashem, poświęcone polskim bohaterom, ratującym Żydów! A wtedy my w Polsce posadzimy po jednym drzewie dla każdego Polaka zamordowanego przez Żydów w mundurach NKWD i UB! I będzie tych drzew o wiele więcej, cały las!
ponad 1 rok temu / gość
 
To wskazuje na długoletnie "bardzo dobre" stosunki z Izraelem ale na czyich zasadach?. Zerwać stosunki dyplomatyczne ze starszymi braćmi. Niech zabiorą głos byli trzej polscy prezydenci wykorzystując wszystkie swoje walory! Targowica PO/No pokazała światu, że nie za pieniądze polskich podatników reprezentuje swoje interesy i zagraniczne.
ponad 1 rok temu / Alex
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.