DZIŚ JEST:   20   STYCZNIA   2021 r.

Św. Sebastiana, męczennika
Św. Fabiana, papieża, męczennika
 
 
 
 

Homoaktywiści zastraszyli gospodarza konferencji o LGBT

Homoaktywiści zastraszyli gospodarza konferencji o LGBT

Kilkadziesiąt telefonów, e-maile, pogróżki, groźby rozbicia spotkania oraz naciski polityków. Efekt? Na około pół godziny przed planowanym rozpoczęciem, gospodarz miejsca, w którym miała odbyć się prelekcja Klubu Polonia Christiana poinformował organizatorów, że do wydarzenia nie dojdzie. Wykład redaktora Łukasza Karpiela odbył się w innym lokalu.

 

Od kilku dni zapowiadaliśmy na łamach PCh24.pl kolejny wykład pod hasłem: „Tęczowa zaraza – antychrześcijańska rewolucja w Polsce”. Tym razem zapraszaliśmy do Rybnika, gdzie zastępca redaktora naczelnego naszego portalu miał zaprezentować prelekcję ukazującą coraz bardziej agresywne oblicze homoseksualnej międzynarodówki.

 

Tytuł prelekcji nie był przypadkowy. Nawiązywał do słynnego sformułowania zastosowanego po raz pierwszy przez arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. Sparafrazował on określenie bolszewizmu – „czerwona zaraza” – użyte w wierszu przez Józefa „Ziutka” Szczepańskiego pod adresem Sowietów, którzy we wrześniu 1939 roku uderzyli na Polskę w porozumieniu z Hitlerem, a następnie, po pięciu latach znów zbliżali się do naszej stolicy by „wyzwolić” ją ze złudzeń o suwerennym bycie.

 

Z kolei „tęczowa zaraza” to adekwatny epitet odnoszący się ściśle rzecz biorąc nie tyle do osób dotkniętych homoseksualizmem oraz pokrewnymi przypadłościami, lecz do głosicieli cynicznej ideologii, którzy kulturową dekonstrukcję naukowej wiedzy o ludzkiej płciowości uczynili orężem walki przeciwko rodzinie, tradycyjnemu społeczeństwu, Kościołowi i…. normalności.

 

Na kilka godzin przed środowym spotkaniem na swoim społecznościowym profilu europoseł Robert Biedroń napisał m.in.: „(…) w jednym z rybnickich hoteli ma się odbyć konferencja zatytuowana „Tęczowa zaraza, antychrześcijańska rewolucja w Polsce”. Poseł Maciej Kopiec zajął się nagłośnieniem sprawy, ale Wasza pomoc również jest bardzo potrzebna” [pisownia oryginalna].

 

Gdy do planowanej konferencji miało upłynąć już tylko mniej więcej pół godziny, gospodarze jednego z rybnickich hoteli zmuszeni byli poinformować organizatorów, że wydarzenie się nie odbędzie. Powód? Agresywne telefony, pogróżki, naciski z różnych stron, między innymi przewodniczącego rady miasta oraz wspomnianego wyżej lewicowego posła. Na miejscu pojawiło się kilku aktywistów LGBT z tęczową flagą.

 

Oczywiście, prelekcja ostatecznie doszła do skutku, w innym miejscu, z udziałem kilkudziesięciu osób. – Jeśli ktokolwiek żywił jeszcze jakieś wątpliwości odnośnie tego, czy homoterror jest zjawiskiem realnym, dzisiejsze wydarzenia w Rybniku świetnie to unaoczniają – skomentował dla nas redaktor Łukasz Karpiel, którego wykład dotyka m.in. kwestii bluźnierczych, antykatolickich happeningów coraz częściej prezentowanych w miejscach publicznych przez „piewców tolerancji” spod znaku LGBT.

 

Przypomnijmy, że do podobnego zdarzenia, z podobnym finałem w postaci udanego spotkania, doszło niedawno także w Opolu.

 

RoM

 

 


DATA: 2019-11-27 22:11
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
39
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Od grozb do zabojstw i terroru jest juz NIEDALEKO !
ponad 1 rok temu / piotr78
 
@nn Lgbt nie jest kierunkiem rozwoju tylko atrofii cywilizacji. Afirmacja zachowań biologicznie jałowych to raczej depopulacja. Gdy ludzie zaczynają w pierwszym rzędzie kierować się popędami a nie rozumem to obrażają nie tylko własny gatunek ale tysiące lat rozwoju, gdyż cofają go w epokę przedzwierzęcą.
ponad 1 rok temu / Trąbolot
 
Bezkarne telefony z pogrózkami i w ogóle bezkarne pogróżki moga stosować tylko służby i policja. Albo to jest zgodne z polityka PIS-u , albo PIS nie panuje nad słuzbami. Na pierwsza mozliwość może wskazywać oświadczenie pani Mosbacherowej , która postawiła PIS-owi ultimatum ,ze musi się zdecydować , z kim jest, czy z USA , czyli za LGBT , czy z kims innym. Z kolei na drugą możliwość może wskazywać afera z panem Banasiem. Chyba , że to jest kolejne ręczne korygowanie decyzji PIS-u przez amerykański rząd . Udział TVN-u i znanego prowokatora Kittela jest przesłanka za tym
ponad 1 rok temu / Mirek
 
Agresywna udokomuna rozpiera,się bezkarnie w Polsce. A Polacy trzęsą się ze strachu, zamiast ją ignorować.
ponad 1 rok temu / Zbigniew
 
Faszystowskie tyrady właśnie ty prezentujesz, bo tak jak faszyści gnoisz prawdę o zboczeńcach.
ponad 1 rok temu / @Prawnik
 
Żałuj siebie, bo to ty jesteś chory z nienawiści do katolików.
ponad 1 rok temu / @Arras
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.