Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   05   CZERWCA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Bonifacego-Winfryda, męczennika
 
 
 
 

Skandal pedofilski u niemieckich Zielonych

#POLITYKA    #WYBORY    #MEDIA    #PEDOFILIA    #BUNDESTAG    #ZIELONI    #STANDARDY


O wybiórczości polskich mediów i skandalu pedofilskim u niemieckich Zielonych rozmawiają redaktorzy PCh24.pl Krystian Kratiuk i Mateusz Ziomber.


DATA: 2013-09-27 13:37:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Jaku 24, o tej "kościelnej" pedofilii już się media reżimowe namówiły, nic z tego nie wynikło, tylko oskarżali wszystkich dookoła, a przemilczały pedofilię u innych, u Cohn Bendita czy u niemieckich zielonych. Koli prawda w oczy, co? Może sam wspierasz pedofilów?
ponad 5 lat temu / qiqut
 
A teraz o pedofilach w polskich "elytach" politycznych, kulturalnych oraz szkolnictwie.
ponad 6 lat temu / Radek
 
mówcie lepiej o pedofili w polskim kościele
ponad 6 lat temu / jaku 24
 
+
ponad 6 lat temu / Asia
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 140 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.