DZIŚ JEST:   02   CZERWCA   2020 r.

Św. Marcelina i Piotra
Bł. Sadoka i towarzyszy
 
 
 
 

Skandal na Deon.pl to triumf rewolucji seksualnej!

Skandal na Deon.pl to triumf rewolucji seksualnej!

Maryja, Matka Boża, Przeczysta Dziewica Niepokalana. Matka Boga Człowieka i każdego z nas. Pozbawiona najmniejszego choćby grzechu dziewica. Od wieków Jej przykład uczy nas, czym jest czystość – dotyczy ona nie tylko strony cielesnej, ale także, być może jeszcze mocniej, ducha. Ta cnota jaśnieje w Maryi Pannie przewyższając wszystkich świętych ludzi.

 

Po skandalicznym artykule na portalu Deon.pl nasuwają się rozmaite refleksje i pytania. Zastanówmy się: czy wypadałoby nam rozważać związek między „erotyczną ekstazą z fenomenem wyjątkowej pozycji w historii” jakiejkolwiek czcigodnej kobiety i damy? Nie! W sposób oczywisty byłoby to złe i nie uchodziło dżentelmenowi, a zwłaszcza katolikowi. Czy więc możemy wyobrazić sobie, aby normalny, przyzwoity mężczyzna rozważał „erotyczną ekstazę” swojej własnej matki? Przecież to absurdalne! Dlaczego więc ktokolwiek dopuszcza się tego wobec Matki Boga i nas, ludzi?

 

W historii Kościoła było wiele świętych kobiet, dziewic, które za obronę swej czystości często płaciły cenę życia. Czy godziwym jest, by rozważać ich życie w kontekście czegoś co sprzeciwia się czystości, czyli erotyzmu?

 

Odpowiedź wydaje się jasna. Dlaczego więc ktoś zdecydował się na tak haniebny krok jak analizowanie rzekomego „erotyzmu” Tej, która jest Przeczystą Dziewicą i Królową Dziewic? Kto mógł doszukiwać się wizerunku Najświętszej Maryi Panny w wyuzdanym obrazie Muncha? Jak to możliwe, że uczyniono to na „katolickim” portalu?

 

Można by to zbyć stwierdzeniem, że to jakiś rodzaj szaleństwa czy obsesji. Jednak, niestety, wiele wskazuje na to, że jest to po prostu konsekwentnie stosowana metoda działania rewolucji seksualnej. Polega ona na przeniknięciu seksualnością wszystkich, naprawdę wszystkich, sfer rzeczywistości. To przecież ideologia, która sprowadza człowieka do popędu seksualnego, pragnąca uczynić z człowieka coś gorszego niż zwierzę. Ideologia ta rozpanoszyła się na najważniejszych uniwersytetach i ośrodkach życia społecznego, politycznego i kulturalnego. Seksualizacja obecna jest dziś w żłobkach, przedszkolach, szkołach, w mediach, filmie i teatrze. Niestety wdziera się ona również do Kościoła, w ramach czegoś co można by określić mianem teologii wyzwolenia seksualnego. Homoseksualna pornografia na ścianach kościoła, dopuszczanie rozwodników w ponownych związkach do sakramentu małżeństwa, doszukiwanie się dobra w homoseksualizmie – oto jej efekty!

 

Teraz przyszedł czas na największe świętości. Antykultura dokonuje straszliwej dekonstrukcji, również w pobożności, właśnie poprzez takie haniebne zabiegi jak łączenie Matki Bożej Niepokalanej z erotyzmem.

 

Jednak czy Ta, która ostrzegała w Fatimie, że wiele dusz idzie do piekła przez grzechy cielesne, pozwoli na taką zniewagę? Czy Jej Syn nie upomni się o cześć Swej przeczystej Matki? Wydaje się, że w roku Setnej Rocznicy Fatimy coraz lepiej rozumiemy scenę z Trzeciej Części Tajemnicy Fatimskiej – tę w której widzimy anioła z ognistym mieczem powtarzającego słowa: Pokuta! Pokuta! Pokuta!

O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami!

 

 

Arkadiusz Stelmach

 

 

Dopuszczenie się przez Deon.pl pohańbienia czci Maryi nie może spotkać się z naszą obojętnością. Jako katolicy musimy powiedzieć dosyć! Można to zrobić podpisując protest przeciwko obrażaniu Matki Bożej.

 


DATA: 2017-12-05 08:46
AUTOR: ARKADIUSZ STELMACH
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
13
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Kiedy szargaja swietosci, to wylacznie po to, by znieczulic ludzi. Z kazdym atakiem szok i oburzenie beda mniej intensywne. Wkrotce ataki beda tolerowane, a na koncu - powazane jak wazne stanowisko, ktorego nie wolno ignorowac, a ktore nalezy cenic. Podobnie bylo z sodomia. Dzis za nienormalnych uwaza sie ludzi, ktorzy odmawiaja jej swietowania. W wielu krajach karze sie ich jako lamaczy prawa.
ponad 2 lata temu / DM
 
Z serca polecam zdania kończące dogmat o Niepokalanym Poczęciu. "Własnym sądem się potępia". To uczynił deon i utracił formalnie i materialnie status "katolicki".Należy oddać ich Diabłu. Na podstawie wieloletnich obserwacji to napisałem. Które środowisko zakonno-medialne w kolejce do anatemy?
ponad 2 lata temu / Leo
 
Jak zakony tak dalej będą upadać, to zaraz pojawi się kolejny Luter.
ponad 2 lata temu / aaa
 
To konsekwencja rewolucji protestanckiej, ekumenizmu i protestantyzacji wiary katolickiej. Przykre ale prawdziwe. :( Zostaje tylko ekspiacja
ponad 2 lata temu / weronika23
 
Deon to kolejne lewackie piśmidło pod płaszczykiem katolicyzmu. Deon to starannie zamaskowane zło.
ponad 2 lata temu / tgfdew
 
Jakoś od początku temu Deon -owi nie ufałem. A teraz widzę że to chyba marksiści kulturowi co chcą zawładnąć katolicką młodzieżą.
ponad 2 lata temu / Andrzej
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.