DZIŚ JEST:   03   GRUDNIA   2020 r.

Św. Franciszka Ksawerego
Św. Kasjana, męczennika
 
 
 
 

Skandal! Przedszkole integracyjne popiera prawo do zabijania niepełnosprawnych dzieci?

Skandal! Przedszkole integracyjne popiera prawo do zabijania niepełnosprawnych dzieci?

Pracownice jednego z warszawskich przedszkoli integracyjnych przyłączyły się do akcji promowania „prawa” do zabicia niepełnosprawnego dziecka. Przypomnijmy, że przedszkole integracyjne to przedszkole, do którego uczęszczają również… niepełnosprawne dzieci.


Zespół Niepublicznych Żłobków i Przedszkoli Integracyjnych „Małe Misie” na ulicy Madalińskiego w Warszawie, przyłączył się do skandalicznych protestów wywołanych przez feministki. Sprawa jest tym bardziej bulwersująca, że przedszkole jest placówką integracyjną.

 


28 października o poranku, gdy rodzice zaczęli przyprowadzać dzieci jak co dzień do przedszkola, ich oczom ukazał się przykry widok – oto personel przedszkola postanowił przyłączyć się do „ogólnopolskiego strajku kobiet”, którego celem jest wymuszenie na rządzących ustanowienia prawa do zabijania chorych, niepełnosprawnych dzieci. Symbol runy Sieg używanej również przez nazistów - jak mówi na naszych łamach historyk, prof. Tomasz Panfil – zawisł na drzwiach i oknach przedszkola na warszawskim Mokotowie. Również na wewnętrznych drzwiach, na których wiszą również wierszyki o wzajemnym zaufaniu.

 


Po wejściu na profil placówki na FB widzimy serdeczne podziękowania od rodziców dla pracowników przedszkola, złożone z okazji Dnia Nauczyciela. Jak rodzice niepełnosprawnych dzieci musieli się poczuć dziś rano?

 

kra

 

 


DATA: 2020-10-28 10:21
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
6
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

ALIMENTY: wybór a nie przymus:
1 miesiąc temu / lewaczka
 
Nie wiem kto daje zgodę na otwarcie takiej placówki,powinien natychmiast zabrać pozwolenie tym bardziej że są tam dzieci niepełnosprawne,na temat personelu szkoda słów,pełną krasa lewactwa
1 miesiąc temu / Kazimierz
 
Czemu polityka włazi do przedszkola? Ale z drugiej strony ciekawe czemu są za? Przecież jak nie będzie dzieci, to nie będzie i przedszkola.
1 miesiąc temu / trooper
 
Jestem matką niepełnosprawnego dziecka i jestem przerażona. Jak można popierać aborcję eugeniczną i zajmować się dziećmi niepełnosprawnymi to jest sprzeczność. Moje dziecko nie mówi i jedynie od pani mogę się dowiedzieć co on robił danego dnia. Wiele terapeutek ma na zdjeciach te okropne znaki na fb, nie widzą problemu. Co za przedmiotowe traktowanie dzieci, jaki system wartości mają Ci ludzie ?
1 miesiąc temu / Matka
 
Jako osobie niepełnosprawnej jest mi wstyd, że przedszkole integracyjne jest za zabijaniem dzieci rodzących się z dysfunkcjami i schorzeniami. Jest mi też wstyd, za to, że środowiska z czerwonymi błyskawicami robią ogromną nagonkę nie tylko na katolików, lecz także na osoby niepełnosprawne, którym odmawiają prawa do człowieczeństwa. Środowiska te dążą także do eliminacji takich osób z życia publicznego i nie mówią o tym, ale pośrednio opowiadają się za eutanazją tych, którzy żyją.
1 miesiąc temu / Uther Lightbrin
 
Miałam Polaków za bardziej ludzki naród. Srodze się zdziwiłam w ostatnich dniach. Chyba nie wyjdzie stąd żadna iskra....no chyba, że ten hitlerowski piorun podpali Polskę.
1 miesiąc temu / Samanta
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.