DZIŚ JEST:   03   KWIETNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Ryszarda, biskupa
Św. Sykstusa, papieża
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Muszę p coś przypomnieć o ile pamiętam był to rok 1967 to już był problem,ludzie się poopasali białymi prześcieradłami,i poszli w gory,bo miał być koniec świata,jak widzicie,ale teraz to już właściwie za późno jak twierdzą tęgie mózgi na świecie. Do czegoś nawiąże bo to wyciszone,jeszcze nie tak dawno jacyś madrzy,oficjalne że problem jest dlatego że jest za dużo ludzi na świecie,były podane cyfry to 0,5mld,1mld,to jest armagedon. Mówią że najwięcej do ocieplenia klimatu przyczyniają się zwierzęta i ludzie,lewacy zacznijcie działać. Co do trucicieli to prym wiodą Chiny,Indie USA,Brazylia,itd,w Europie to ci co najwięcej krzyczą w PE czyli Niemcy. Tam idźcie po pieniądze,a nie do jednego z najbiedniejszego p w UE czyli POLSKA
2 miesiące temu / Kazimierz
 
Celem jest totalne zadłużenie Europy i Świata i oddanie w ręce Banku Światowego. Prosty przepis na współczesne ucywilizowane niewolnictwo.
2 miesiące temu / Robi
 
Nic innego jak kolejny kolejny krok w uzależnieniu krajów UE od systemu bankowego. Te setki miliardów euro na ekorestrukturyzacje skądś trzeba wziąć. Mechanizmy pomocowe, fundusze strukturalne, pozyczki, kredyty to nic innego jak dopisanie wartości przy należnościach instytucji finansowych i zobowiązań Rządów. Nie łudźmy się, te pieniądze na różne sposoby po prostu pożyczamy. I o ile rozwinięte gospodarki będą w stanie na tych mechanizmach zarobić sprzedając drogie technologie o tyle kraje biedniejsze jak np. Polska nie dość że pożyczone pieniądze będą musiały oddać czy krótkoterminowo obciążyć gospodarkę zwiększeniem długu to w dodatku nawet tych pieniędzy nie poczują bo zostaną one przetransferowane do krajów-korporacji-źródeł tworzenia zielonych, wysokorozwiniętych technologii.
2 miesiące temu / ProBro
 
Nawiasem w Niemczech budują czy też już skończyli budować kopalnię. Jest o tym na You Tube.
2 miesiące temu / L
 
Panie I panowie. Stanąć na forum państw Europy i powiedzieć. Chcemy zlikwidować wszystkie kopalnie. Zamknąć elektrownie węglowe. Ale pinidzy ni ma. Jak tylko nam dacie to to zrobimy jak tylko wam zależy na ekologi to nam pomożecie. I tyle zatkaja się i.bedzie cisza
2 miesiące temu / Kasia
 
Przynajmniej sie przyznali o co im wogole chodzi w tym ecoszalenstwie o bilion euro.
2 miesiące temu / Nick
 
Powoli staniemy się skansenem świata.Historia zna wiele przypadków realizacji utopijnych projektów, które angażowały zasoby ludzkie i materialne i które doprowadzały do nędzy i ruiny całe państwa i społeczeństwa.Ale w tym przypadku to tylko gra pozorów. Chodzi z materialnego punktu widzenia o zdeprecjonowanie wartości bogactw naturalnych a następnie ich przejęcie za bezcen.Z ekonomicznego punktu widzenia cała ta polityka w ujęciu taktycznym doprowadzi do regresji gospodarki ,bezrobocia ,nędzy, spadku dochodów i oszczędności , napięć społecznych ,nieuzasadnionego ekonomicznie zwiększenia kosztów funkcjonowania gospodarki ,załamania eksportu i kryzysu. Zyska światowa finansjera i międzynarodowe korporacje, stracą państwa i narody ,które dobrowolnie lub przymusowo biorą udział jako ofiary w tym megaprzestępczym polityczno-ekonomicznym oszustwie.
2 miesiące temu / pies ogrodnika
 
Ależ to nie byłoby mieszanie wątków, szaleństwo ekologistyczne jest jednym z narzędzi służących głównemu celowi.
2 miesiące temu / @Robert
 
"podatek graniczny" to inna nazwa złodziejstwa ! przecież zamiana słów i podmiana znaczeń to specjalność tajnych lóż !
2 miesiące temu / eee
 
Krakusik - i ja z Krakowa - potwierdzam Twoją diagnozę. Cieszę się że i mądrych krajan mogę czytać. Kiedyś system na świecie był systemem Narodowo-Katolickim przed oświeceniem. Po 2 WŚ świat jest jego zaprzeczeniem - obecnie w większości miejsc na świecie to system marksistowski a więc: Globalno-Okultystyczny - tak tak ! Tak jak piszesz to czyny i prawo stanowione o tym decydują a nie nazwa a jak widać nie ma tu już miejsca na Boga i teraz uwaga nie na jakiegos Boga - tylko Boga w Trójcy Jedynego. Co do Polski że zacytuje Augusta Hlonda - "Polska będzie katolicka albo nie będzie jej wcale" - ja to widzę jak na dłoni. Jeśli Polska odrzuci Boga wezwanie Sługi Bożej Rozalii Celakówny wciąż aktualne wówczas nie wygra z masońskim światem jego metodami a jedynie będzie mu poddana - wówczas zobaczą Ci którzy do tego doprowadzą nie daj Bóg jakie szczęście im "Świat" zgotuje. Kwestie Novus Ordo pominę aby nie mieszać wątków.
2 miesiące temu / Robert
 
Marksistowscy wyznawcy Towarzysza Lutra uznaja za oczywiste nakładanie na nas podatków za to ze zyjemy z ich laski.Pytanie, co na to gorliwi ekumeniści zauroczeni herezja?
2 miesiące temu / st
 
Strach zagląda w oczy i ubezwłasnowolnia tych, co posługują się rozumem i wolą Boga. Ledwo wyrwaliśmy się z niewoli Moskwy, a po czternastu latach wybraliśmy niewolę ogłupionej fałszywą ideologią Unii Europejskiej. Wydaje się, że nie ma innej drogi niźli rozbrat z biurokratami, którzy przed nikim nie odpowiadając, chcą na siłę innych uszczęśliwiać. Jeśli chcą to czynić, niechaj to czynią to z tymi, którzy w swej głupocie się na to godzą i stać ich realizację idei fixe. Polska i Polacy nie powinni w tym szaleństwie w żadnym razie uczestniczyć. Patrząc na to co się dzieje we Francji - "drobna" korekta wieku emerytalnego do 62 lat życia - to wydaje się, że jak społeczeństwa Zachodu odczują co to znaczy zaciskać pasa, to popędzą na drzewa tych wszystkich matołów i zwariowanych ideologów, którzy chcą poprawiać świat stworzony przez Pana Boga. Zadziwiające, jak można dać się tak ogłupiać jakimiś podejrzanymi hipotezami, suflowanym zza umbry przez nie wiadomo do końca kogo
2 miesiące temu / Druh Ryszard
 
Podatek graniczny, czyli cło. Jak Trump wprowadza cła ochronne to ryk że się miesza w gospodarkę i prowadzi wojnę handlową, ale cło "węglowe", które z opisu ma działać dokładnie tak samo - zaporowo, jest już ok.
2 miesiące temu / Wojtek
 
całkowita katastrofa...wracamy na drzewa
2 miesiące temu / lolo
 
Typowy pseudointelektualny bełkot. Orwell miał rację pisząc swoje epokowe dzieło. Ale takie jest właśnie nieposłuszeństwo względem Boga i posłannictwa Maryi. Obecne pokolenia w bezmyślności i głupocie bluźnią przeciw Bogu, głównie przez aborcje, wywoływane konflikty polityczne i militarne dla zysku... Głoszenie fałszywych religii... W Kościele też zamęt spowodowany szerzeniem herezji przez oficjalne czynniki na niespotykaną skalę, utratą wiary przez miliony ludzi... To wszystko źle świadczy o przyszłości świata... Ludzie jednak nie chcą tego dostrzec... Jak za dni Noego...
2 miesiące temu / Krakusik
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.