DZIŚ JEST:   03   GRUDNIA   2020 r.

Św. Franciszka Ksawerego
Św. Kasjana, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Fronda.pl to kupa łajna. Nie zaglądam tam od roku i dobrze mi z tym. Poziom proPiSowskiej propagandy był niestrawny. Mieszali z błotem Brauna, Korwina, Michalkiewicza, Kowalskiego, robili ruskich agentów z polityków KNP i RN. Ale Terlikowskiemu się to opłaciło. Kłamca i łajdak jak powiedział o nim Braun.
ponad 5 lat temu / Leaf427
 
Jeśli to prawda co pisze Robert to po co komu taka debata ... widać że gdy Pan prezydent miał mówić bez wiedzy na temat pytań to nie był skory do debatowania z Panem Kukizem
ponad 5 lat temu / Obywatej
 
Wszystko się może składać tak jak mówił o tym Kukiz ,już wcześniej była mowa o pytaniach do debaty..smutne ale Ja myślę że nadchodzą czasy kiedy ludzie coraz bardziej dostrzegają ten fałsz ze strony rządu
ponad 5 lat temu / obywatel
 
Prawda jest taka, że nie tylko sztab Komorowskiego znał pytanie, ale sztab Dudy tak samo. Było to warunkiem przystąpienia kandydatów do debaty.
ponad 5 lat temu / Robert
 
@Lea Nie wiem czy akurat o tę konkretną sprawę chodziło, ale PCh24.pl pisało, że pan Duda powiedział, że jako Duda jest przeciwny In Vitro, ale jako prezydent będzie za.
ponad 5 lat temu / Robert
 
Dlaczego Pch24.pl nie pisze o kampanii pana Dudy przed dworcem kolejowym w Katowicach, kiedy to na pytanie mieszkanki Katowic o in vitro, obiecał, że nie podpisałby ustawy całkowicie zakazującej zapłodnienia pozaustrojowego?
ponad 5 lat temu / Lea
 
Pan Duda z panem Czarneckim głosowali w PE przeciwko powstaniu państwa palestyńskiego, co osobiście mnie zdziwiło. Bardziej zaskoczyła mnie jednak nieobecność pana Dudy na głosowaniu w sprawie mordowanych chrześcijan w Syrii, zwłaszcza w świetle płomiennej mowy, o tym, że trzeba im pomóc.
ponad 5 lat temu / [email protected]
 
Jest bardzo dużo fałszu, obłudy i przedmiotowego traktowania ludzi. Fronda.pl w sposób karykaturalny przedstawiała wypowiedzi, a także wizerunki Brauna i Kukiza przed pierwszą turą wyborów.Po pierwszej turze wyborów okazało się na tym katolickim portalu, że to zupełnie inni ludzie, pełni godności i warto im zaufać. Jak to dobrze, że Fronda zrozumiała swój błąd, na co nie stać inne media. Odwrotna strona medalu jest taka, że o ile manipulowanie przeciętnym obywatelem przynosi szkody, to manipulowanie politykami przynosi szkody stukrotne, zwłaszcza dla manipulatorów.Chorągiewki zawsze odwracają się w kierunku wiatru.
ponad 5 lat temu / [email protected]
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.