Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   08   KWIETNIA   2020 r.

Św. Dionizego z Koryntu
Św. Waltera, opata
 
 
 
 

Skąd pochodzi papież Franciszek? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

SKAWIŃSKA 13. Spotkanie z Valdisem Grinsteinsem (Wenezuela) - mieszkającym w Polsce podróżnikiem, dziennikarzem, publicystą katolickim, znawcą Ameryki Południowej. Temat: „Skąd pochodzi papież Franciszek?” (wykład w języku polskim). Kraków 21 stycznia 2018 r.

 


DATA: 2020-03-14 08:05:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Każdy papież ma swoją historię Włochów prymat przełamał JPII zza żelanej kurtyny Potem Benedykt z wykształconych Niemiec a teraz Franciszek z Argentyny - historii zmagań ameryki, europy, komunizmu i personalizmu. Papieże z wielkich rodów włoskich też mają swoją średniowieczną historię Papieże keidyś zdobywali tron piotrowy dziś za wyborem stoi 110 kilu kardyanłów, to ich reprezentuje papież Zwykłe historie
25 dni temu / Wierzący
 
Bardzo dobry wyklad! Szkoda ze, tak pozno go pokazujecie. Prosze zapraszac tego pana czy tez jemu podobnych czesciej. Nagrywac na video i pokazywac czytelnikom niech wiemy wiecej o swiecie od ludzi znajacych go. Dziekuje.
26 dni temu / Marianna
 
Teologia wyzwolenia + teologia ludowa z relatywizmem + peronizm+ Karl Rahner + antyelitarność + depresje. Tu nie trzeba komentować, wnioski i wątpliwości, co do nie rozumienia - zaprzeczenia doktryny i chaosu intelektualnego same się nasuwają. Módlmy się za Franciszka a przede wszystkim za siebie.
ponad 1 rok temu / Zszokowany
 
Doktryna katolicka jest PRECYZYJNA. Podobnie postrzeganie Katolików. Było dużo o teologii ludowej, peronizmie, zniewoleniu przez miejsce [portinio] , Żydach, depresjach , wyznawaniu ducha świata i odrzuceniu DOKTRYNY K.K. A gdzie zapodział się temat MASONERII w Argentynie?
ponad 1 rok temu / iskierka
 
Bardzo ciekawy wykład, daje do myślenia...dziękuję!
ponad 1 rok temu / kwiatek77
 
Wspaniały wykład!
ponad 1 rok temu / Frondo z Krainy Deszczowców
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 134 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.