Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   14   SIERPNIA   2020 r.

Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Św. Elżbiety Renzi
 
 
 
 

Skąd biorą się ataki na Kościół?


Reżyser Grzegorz Braun w rozmowie z Polonia Christiana TV mówi o kolejnych etapach Rewolucji, polegających głównie na atakach na Kościół oraz odpowiada na pytanie, czy ataki te pochodzą tylko z zewnątrz. 


 

 DATA: 2013-09-05 14:05:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

To nie są ataki na Kościół,lecz Kościół polski wszedł w nie swoją rolę.A jak zwykle jego pracownicy starają się odwrócić sens walki o dominacje nad społeczeństwem,którą traci przez swój konserwatyzm oraz włączanie się do walki politycznej po stronie,która traci zaufanie i swoim działaniem zawodzi społeczeństwo Polskie.
ponad 3 lata temu / NN
 
Ja bym do tego dodał jeszcze zaniechaną sprawę ogólnopolskich mediów. Kościół nie ma możliwości medialnych odpowiedzi na ataki.
ponad 5 lat temu / Mirrro
 
Do JAQ: za to ma szacunek do prawdy bo "tylko prawda nas wyzwoli"
ponad 6 lat temu / sfinx
 
Obecna gwaltowna eksplozje atakow na Kosciol w Polsce zawdzieczamy niestety przyzwalajacym wypowiedzia nowego Papieza: Po prostu spuscil on psy ze smyczy. Pedalstwo, Gender & Co. poczulo sie byc silne i popierane, tym razem z Watykanu. Teraz dokladnie widac, dlaczego kontynuujacy linie bl. Jana Pawla II Ojciec Swiety Benedykt 16 musial odejsc, "Towarzystwo" uznalo, ze "duch czasu" jest wazniejszy od Ducha Swietego i wypedzilo go ze Stolicy Piotrowej. Pod nowym pontyfikatem czeka Kosciol przeprowadzana pod pozorem reform destrukcyjna robota ? od wewnatrz i od zewnatrz ? zapoczatkowana przez "Brata" Roncalli, ktory ma byc za to ogloszony swietym. "Duch czasu" bedzie sila przewodnia tzw. Reform, a wiecznie te same goloslowne frazesy o pokoju, potepianiu biedy i niesprawiedliwosci, za ktorymi nie pojda zadne czyny, beda dobra pozywka dla ogolu. Skad my to zreszta znamy! Jedyna nadzieja w tym, ze Kosciol Polski sie temu zdecydowanie,jak zawsze, przeciwstawi.
ponad 6 lat temu / glen67
 
pan Grzegorz nie ma szacunku dla zmarłych (jak dla biskupa Życińskiego)
ponad 7 lat temu / JAQ
 
Z mego doświadczenia czynnego solidarnościowca z czasu organizowania przez nas solidarnościowców kampanii wyborczej z wiosny 1989r, muszę z całą przykrością katolika stwierdzić,że na polskiej prowincji spotykaliśmy wielu szpiclów w koloratkach.Latwo było ich poznać po po prostu wrogim traktowaniu nas.Przeżywaliśmy nawet takie przykrości,że na złość nam proboszczowie w czasie kazań wygłaszali listę kandydatów z PZPR, zachęcając wiernych,by oddawali głosy na towarzyszy z PZPR.Tego się nie da opisać jeszcze dzisiaj ze łzą w katolickim oku. Z tego czasu mam nazwiska tych pseudoduchownych w swych "Zapiskach". Szczerze i serdecznie gratuluje Panu reżyserowi Braunowi za wspaniały i odważny temat.Ja za swoje artykuły o potrzebie lustracji w Kościele już 7 rok obrywam,że aż!!! Wyrażnie znalazłem się na Czarnej liscie.Płody mego pióra można znaleśc w Polsko-Polonijnej Internetowej Gazecie Kworum, w Działach:Kworum Poetów Satyra Polityczna,Na kążdy temat.Głos Polonii,Zakamarki historii i in
ponad 8 lat temu / Jan Orawicz
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 150 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.