DZIŚ JEST:   19   WRZEŚNIA   2020 r.

NMP z La Salette
Św. Januarego, męczennika
Św. Alfonsa de Orozco
 
 
 
 

"Siła modlitwy". Film o cudownym uzdrowieniu za przyczyną Matki Bożej Fatimskiej w TVP

"Siła modlitwy". Film o cudownym uzdrowieniu za przyczyną Matki Bożej Fatimskiej w TVP
Źródło: kadr filmu Fatima - Orędzie wciąż aktualne

Dzisiaj na antenie TVP 2 o godz. 22.45 wyemitowany zostanie film „Siła modlitwy” w reż. Jarosława Mańki opowiadający o cudownym uzdrowieniu za przyczyną Matki Bożej Fatimskiej.

 

Film opowiada historię Andrzeja Duffeka, jednego z liderów społeczności kibicowskiej uzdrowionego dzięki krucjacie różańcowej za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej. Dokument jest świadectwem modlitwy potrafiącej – dosłownie - „przywrócić do życia" człowieka uznanego przez lekarzy za zmarłego.

 

Dokument „Siła modlitwy" otrzymał III nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Katolickich w Niepokalanowie w 2016 roku, a także Wyróżnienie Stowarzyszenia Wydawców Katolickich Feniks 2017 w kategorii Multimedia.

 

Jarosław Mańka jest reżyserem takich filmów jak „Fatima. Orędzie wciąż aktualne” oraz „Rewolucja Totalnej Wolności”, opowiadający o zgubnych skutkach rewolucji seksualnej 1968 r. Obie produkcje powstały z inicjatywy Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotr Skargi.

 

PR


DATA: 2020-03-17 12:34
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@grażyna dziękuję za Twoją pracę i życzę zdrowia. Oby zaraza szybko ustała. Jeśli chodzi o sprawy techniczne, to często w platformach czy kablówkach są dostępne dekodery z możliwošcią nagrywania. Wówczas mogłabyś nagrać program i obejrzeć w dogodnym dla siebie terminie. Nie są to duże koszta, a jest wygoda. Trzymaj się. Z Bogiem.
6 miesięcy temu / Michu.
 
szkoda tylko,że o tak późnej porze, nie wszyscy poddani jesteśmy kwaranntannie, nie wszyscy pracujemy w domu; ja pracuję codziennie w szpitalu i muszę wstać do pracy o godzinie piątej rano
6 miesięcy temu / grażyna
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.