DZIŚ JEST:   12   LIPCA   2020 r.

XV Niedziela zwykła
Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu
Św. Jana Gwalberta, opata
 
 
 
 

Siła Eurowizji? Rosyjski ambasador zaprasza mniejszości seksualne do Moskwy

Siła Eurowizji? Rosyjski ambasador zaprasza mniejszości seksualne do Moskwy
REUTERS / FORUM
#TOLERANCJA    #MOSKWA    #LGBT    #AMBASADOR    #SZWECJA    #ROSJA    #EUROWIZJA

Rosyjski ambasador w Szwecji, Wiktor Tatarincew, niczym przedstawiciel mniejszości seksualnych zaprasza i mówi: „Przyjeżdżajcie do Rosji”. To nietypowe zaproszenie skierowane do środowisk LGBT związane jest z finałem piosenki Eurowizji w Sztokholmie.

 

Jak wiadomo, impreza ta z roku na rok przyciąga coraz więcej osób homoseksualnych (patrz: wielki sukces Conchity Wurst). W tym roku jednym z najpoważniejszych faworytów jest piosenka rosyjska w wykonaniu Siergieja Łazarewa. Jeśli wygra, kolejny finał Eurowizji będzie musiał odbyć się w Moskwie. A Rosja w ostatnim czasie środowiskom LGBT nie jest przychylna i ludzie z nimi związani mogą obawiać się przyjazdu do Moskwy.

 

Najprawdopodobniej wielu przedstawicieli „tęczowych” obawiając się tego, odda swoje głosy na inne piosenki - utwory krajów, które oficjalnie nie walczą ze środowiskami LGBT.

 

Tolerancja, tolerancją – mimo wszystko jednak rosyjski ambasador w Sztokholmie udzielił potencjalnym turystom cennej rady:  - U nas lepiej nie całujcie się w miejscach publicznych. Pamiętajcie, że zgodnie z naszym prawem jest to zabronione i nie wolno tego otwarcie pokazywać. Należy szanować pewne zasady porządku publicznego – zaznaczył. Inicjatywa rosyjskiego ambasadora, zapewne konsultowana gdzieś wysoko na Kremlu, wielu może zaskakiwać.

 

Rosyjscy dziennikarze, którzy podkreślają, że ich artyści niezwykle poważnie przygotowują się do Eurowizji, są zdania, że Rosja nie powinna uczestniczyć w imprezie, na której sukces może być tylko źródłem problemów.

 

Źródło „Die Presse”

ChS


DATA: 2016-05-13 14:06
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

"Inicjatywa rosyjskiego ambasadora, zapewne konsultowana gdzieś wysoko na Kremlu, wielu może zaskakiwać" - doprawdy? Chyba tylko naiwniaków którzy wierzą w "autentyczne chrześcijaństwo" władz Rosji.
ponad 4 lata temu / antysowiet
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.