DZIŚ JEST:   26   STYCZNIA   2020 r.

III Niedziela Zwykła
Św. Tymoteusza, biskupa
Św. Tytusa, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


To dopiero wierzcholek gory lodowej . Czas rychliwy i sprawiedliwy .
5 miesięcy temu / Sprawiedliwy
 
Co oznacza stwierdzenie że "wykryto trotyl"? Wykryto toluen. Wystarczy sprawdzić w encyklopedii że jest to związek dodawany do wysokooktanowego paliwa lotniczego.
9 miesięcy temu / Inteligenciuch
 
Eee tam! to byl czas pylenia, a wszyscy wiedza ze smolenskie brzozy w tym czasie emituja ten wlasnie zwiazek
10 miesięcy temu / Jack Stronk
 
A co to za problem odsłonić jakąś tablicę? PiS chciał sprzedać lasy państwowe jako część odszkodowania dla żydów. Macierewicz wypełnił swoje zadanie sprowadzenia żydowsko-amerykańskiego okupanta do Polski. Tablica z nazwą Birczy zdjęta nakazem Macierewicza nadal wyrzucona na śmietnik.
10 miesięcy temu / itd.
 
W Bazie NATO w RAMSTEIN Niemcy we wrześniu 2010r. Gen. Brady odsłonił tablicę Ku Czci Gen. Andrzeja Błasika o treści; THE DOOR IS OPEN TO HEAVEN, to THOSE WHO SERVE THE FATHERLAND- DROGA DO NIEBA JEST OTWARTA DLA TYCH,KTÓRZY SŁUŻĄ OJCZYŹNIE ZIEMI OJCÓW NASZYCH -Treny ,Jan Kochanowski. Jak mówili,żegnali wtedy Polscy politycy, jak mówili dziennikarze??
10 miesięcy temu / Witold
 
@? - chcesz powiedzieć, że otwarcie proizraelski Lech Kaczyński był jakąś przeszkodą?
10 miesięcy temu / asdf
 
@asdf: Bo zrobił to Izrael a umowy na Judeopolonię są dawno podpisane przez POPiS ?
10 miesięcy temu / ?
 
To wszystko brednie pisowskie
10 miesięcy temu / Hanys
 
Po takim czasie to i szynkę z kanapki na nim znajdą. Skończcie już epatować tymi odkryciami.
10 miesięcy temu / John
 
Ale dlaczego Zbigniew Ziobro i jego ludzie mieliby ukrywać taką informację?
10 miesięcy temu / asdf
 
Nie dajcie się podpuszczać. Trotyl zawsze się "odnajduje" przed wyborami na czym PIS tylko traci.
10 miesięcy temu / ściema
 
Macierewicz niczego nie wyjaśnił i nie wyjaśni. Robi to świadomie i z premedytacją. Nie w ten sposób prowadzi się dochodzenia. M. od lat robi z nas kretynów.
10 miesięcy temu / petreus
 
Im bliżej do wojny z Rosją tym więcej trotylu USA i jej wasale będą znajdywać. Ba, może nawet pokażą zdjęcia satelitarne z momentu zamachu/katastrofy, skrywane na odpowiednią godzinę, aby nikt w Polsce nie zawahał się oddać życia na wojnie z Rosją. Dlatego też nie ufam Anglosasom, nawet jeśli ciemne siły w Rosji maczały palce w tej katastrofie. III Rzesza też przecież ujawniła zbrodnię katyńską, wykorzystując to propagandowo, a sama bestialsko wyniszczała nasz naród. W obliczu prowokacyjnego B-52 latającego tuż pod nosem Rosjan wyobraźcie sobie rosyjskie bombowce strategiczne obok np. Miami! oraz rosyjskich przepychanek na Ukrainie należy przyjąć postawę neutralną i robić wszystko, by nie przyczynić się do wybuchu III Wojny Światowej lub choćby regionalnej - na naszych ziemiach. Choć może pocieszające jest to, że beneficjenci 447 raczej nie dopuszczą do zniszczeń, by było z czego spłacać - i ostatecznie dzięki 447, o ironio, regionalna wojna nie wybuchnie.
10 miesięcy temu / aaa
 
Wszystko już dawno wyjaśnione. Betonowanie i zasypywanie terenu piachem, niszczenie wraku, zamiana zwłok i kremacja części zabitych, zniszczone wnętrze samolotu, rozsypanie miliony skrawków samolotu, pseudośledztwo, ucieczka generalicy Anodiny, oskarżanie polskich pilotów i bajko o gen. Błasiku w kokpicie, żółwiki Tuska i Putina, nagonka na krzyż i gadanina nonstop w telewizorze, że to nie zamach, że Kaczyński chce na trupach dojechać do Warszawy, przetszymywanie wraku do dziś w Rosji i pootwierane skrzynki, a polska nawet zagubiony, mordy na załodze Jaka i gen. który to gadał o mordzie smoleńskim.
10 miesięcy temu / Janusz z Kolon
 
@wierny. Akurat Wojtek ma rację. PiSiorstwo nie jest pewne wygranej, musi się więc odwołać do sekciarskiego elektoratu swojej partii. Który po podlizywaniu się Amerykanom i Izraelowi, mógłby zbojkotować wybory. Ważniejszym rpoblemem niż ta szopka, jest wciąż aborcja, jest płacenie wymuszaczom eskimoskim oraz przepłacanie za jankeski złompewnie tak płacą.
10 miesięcy temu / Skanderbeg
 
Dziwne jakby nie znaleźli. Pełno tam trotylu w glebie na skutek działań z II wojny światowej.
10 miesięcy temu / trooper
 
@Wojtek - dokładnie to samo pomyślałam.
10 miesięcy temu / ghu
 
Sądzę, że powinni szukać produktów spalania trotylu, a nie substancji służących to wytworzenia, chyba, że zakładają że ktoś go zsyntetyzował po starcie...
10 miesięcy temu / Maciek
 
@wojtek lecz się !
10 miesięcy temu / wierny
 
Rok wyborczy. Słynna komisja opozycyjna po dojściu do władzy zakończyła życie "raportem częściowym" i dymisją Macierewicza. Czas podgrzać temat. Niech się ludzie zajmą ruskim trotylem, a nie ustawką 447, spłatą roszczeń eskimoskich czy ochroną życia...
10 miesięcy temu / Wojtek
 
To polskie władze miały święty obowiązek sprawdzić każdy milimetr samolotu Tu 154 przed wylotem! Dlaczego Tusk poleciał 7 kwietnia a nie 10 kwietnia?
10 miesięcy temu / Tomasz
 
Trotyl ludzką ręką uczyniony tak jak biała plama może być na wszystkich pojedynczych a mimo to podwójnych częściach 2 samolotów. Trotyl jest na wszystkich zwłokach ?
10 miesięcy temu / niewierz
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.