DZIŚ JEST:   24   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Gerarda, męczennika
Bł. Hermana Kaleki
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Vimeo jest stroną hostingową,czyli krótko mówiąc,najmującą miejsce na platformie. Z tego co wiem, najem można wypowiedzieć bez konkretnego powodu,dlaczego więc neguje się tutaj, na stronie,która promuje się jako pro wolnorynkowa,podstawowe wartości wolnego rynku? I nie ma mowy tutaj o cenzurze, jest po prostu wypowiedzenie najmu. Jeśli wypowiem najem mieszkania,czy to znaczy,że cenzuruję wynajmującego i ograniczam jego prawa?
7 miesięcy temu / ollek
 
najgorsze jest to że całe lgbt ma bardzo niski poziom , prezentuje PRYMITYW !! , to nie wyrafinowane towarzystwa wymagające stylu , klasy ......, wykształcenia , nawet czystego literackiego języka nie otrzyma się w przekazie , to pozorna fizjologia , część organizmu , która tym kanałem uważa, że jest w przebraniu doskonałym , że tak może podejść blisko ciała powiedzmy , czyli blisko kogokolwiek , brak myślenia krytycznego .... wróg u bram , nie , już wychodzą .. może jak z zaproszonych na bal gości: a to byli płatni mordercy , finał , inżyniera logiki ładu społecznego ,destabilizacja społeczeństwa , więzi między ludzkich , relacji społecznych , zamiana na dekadencki półświatek , gdzie zabawa nie jest motorem działań , ma tylko jako mocny przekaz odwrócić uwagę , wyprowadzić na manowce , gdzie dalej patrzenie w tęczowych wojowników wolności , od tyłu jak cios plecy tam koniec , nic nie ocudzi , bo będzie się martwym
7 miesięcy temu / byś został pu
 
Zakładać własne serwisy i po sprawie.
7 miesięcy temu / trooper
 
Tak, to doprawdy irytujące gdy w jakimś internetowym serwisie gwałcą prawo wolności wypowiedzi i ucinają dyskusję. Zwłaszcza tam gdzie robią to selektywnie w irracjonalny sposób: wpisy "wrogów" przepuszczają, ripost "swoich" nie przepuszczają. To jest, wykorzystując Twoje słowa, bardzo ciekawy wybieg świadczący o braku racjonalnych argumentów i braku zamiaru konfrontowania się z rzeczywistością.
7 miesięcy temu / @Iw
 
To doprawdy irytujące. Nie dość, że gwałcą prawo wolności wypowiedzi, to jeszcze ucinają jakąkolwiek dyskusję pod pozorem, że nie będą dyskutować z tymi, którzy prezentują przeciwne poglądy. Bardzo ciekawy wybieg świadczący o tym, że nie mają żadnych racjonalnych argumentów i nie zamierzają się konfrontować z rzeczywistością.
7 miesięcy temu / Iw
 
To Southern Puwa Law Center jest rzeczywistą grupą nienawiści i postępuje jak złodziej krzyczący... łapać złodzieja. A Vimeo stosuje samosądy wykorzystując każde kłamstwo jako pretekst. W normalnym kraju powinny te organizacje zostać ukarane...ale widocznie USA nie jest już normalnym krajem.
7 miesięcy temu / DNA
 
Oczywiście mamy prawo się bronić, lecz z drugiej strony trzeba pamiętać, że dzień zagłady dla świata się zbliża wielkimi krokami. Mówią o tym Objawienia prywatne... Skala zła przelewa bowiem czarę Miłosierdzia Bożego...
7 miesięcy temu / Krakusik
 
No nie mów, tam też cenzurują wpisy katolików?
7 miesięcy temu / @Karol
 
Katolicy na całym świecie powinni zrobić zrzutkę na swoją własną platformę i ją finansować. To już najwyższy czas.
7 miesięcy temu / Krzysztof
 
Church Militant i Life Site News to odpowiedniki naszego pch24. Bardzo polecam !!! Jest też Roman Catholic Man.
7 miesięcy temu / Karol
 
Może sposobem na tę dyskryminację byłoby składanie oskarżeń o mowę i czyny nienawiści wobec wszystkich, którzy sprzeciwiają się prawu naturalnemu i wartościom chrześcijańskim, obrażają Boga i Jego wyznawców. Przecież tych myślących inaczej jest garstka w stosunku do chrześcijan i w ogóle osób myślących logicznie. To, co się dzieje, to przecież terror maleńkiego odsetka ludzkości wobec potężnych rzesz. Czy nie warto byłoby spróbować użyć ich broni?
7 miesięcy temu / L
 
Promocja małżeństwa? Chyba promocja męża z podchorążego na oficera a żony ze studentki na panią magister? Ale to nie promocja, lecz dwie oddzielne promocje.
7 miesięcy temu / K.J.Turzyński
 
Chyba Southern POVERTY Law Center, a nie jakaś "PUWA"? Myślę, że tak niesławna organizacja powinna być Redakcji znana.
7 miesięcy temu / pga
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.