DZIŚ JEST:   12   SIERPNIA   2020 r.

Św. Joanny Franciszki Frémyot de Chantal
Św. Euzebiusza, biskupa
 
 
 
 

Seria gwałtów w Szwecji. Mieszkańcy protestują, policja „rozkłada ręce”

Seria gwałtów w Szwecji. Mieszkańcy protestują, policja „rozkłada ręce”
By Baker131313 (Own work) [Public domain], via Wikimedia Commons

Kilkaset osób protestowało w środę w szwedzkim mieście Malmo przeciwko „bezradności” wymiaru sprawiedliwości, który nie jest w stanie powstrzymać trwającej od kilku miesięcy „niekończącej się serii gwałtów”.

 

Malmo jest jednym z najbardziej „zislamizowanych” miast w Szwecji i całej Europie. „Efekt” tego „ubogacenia kulturowego” stanowi wzrost przestępstw seksualnych i przemocy wobec kobiet, jaka nasiliła się od listopada. W przeciągu 40 dni policja otrzymała zgłoszenia dotyczące kilkunastu gwałtów, w tym trzech wyjątkowo brutalnych, których ofiarami padły nastoletnie dziewczyny.

 

Ostatni atak grupy gwałcicieli miał miejsce w tym tygodniu. Jego ofiarą padła 17-latka. Brutalność zbrodni przeraziła nawet komendanta policji w Malmo. - Są granice, nawet dla mnie, starego i doświadczonego oficera – powiedział podczas konferencji prasowej.

 

Demonstranci zarzucili policji i władzom państwa, iż zamiast rozprawić się ze zwyrodnialcami, zaapelowano do kobiet, aby… „pozostały w domach lub chodziły w parach bądź jeździły taksówkami”. Protestujący wzywali państwo do ostrej reakcji na działania przestępców. „Nie chcemy gwałcicieli, panie Lofven [socjaldemokratyczny premier Szwecji – red.], weź za to odpowiedzialność”- krzyczeli.

 

Źródło: rp.pl, niezalezna.pl

TK

 

 


DATA: 2017-12-21 13:09
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Znowu lewactwo bredzi pokazując swą bezmyślność i brak znajomości islamu. Przecież nawet nie rozumiesz znaczenia słowa "nienawiść".
ponad 2 lata temu / do Patrycja
 
Znowu PiS rozsiewa swoje brednie przeciwko Muzułmanom. Przestańcie siać nienawiść! Może jeszcze napiszecie, że to wina Merkel co?
ponad 2 lata temu / Patrycja
 
@Predator - Musimy się z tym pogodzić, że znaczna część "Zachodu" jest cywilizacją upadającą, blisko śmierci. Majaczenie i halucynacje mogą być tego zwykłym przejawem. Aczkolwiek przyznaję, że też mnie to martwi.
ponad 2 lata temu / Marek
 
Marek masz rację! Stara zasada mówi, że kłamstwo powtarzane co pół godziny w mediach staje się po jakimś czasie niby prawdą. A lemingi w to wierzą. Z tego co słyszę we wiadomościach co pół godziny w Niemczech, to powtarzają w kółko że wszystkiemu są winni polscy i węgierscy nazisci. Normalnie obłęd jakiś. Powołują się bez przerwy na Gazetę Wyborczą. I tak cały dzień.
ponad 2 lata temu / Predator
 
@Predator - Dokładnie! Powtórzmy sobie więc 10 razy: TO NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z ISLAMEM I MIGRACJĄ; TO NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z ISLAMEM I MIGRACJĄ... A potem 10 razy: WSZYSTKO WINA BIAŁYCH RASISTÓW I SZOWINISTÓW; WSZYSTKO WINA BIAŁYCH RASISTÓW I SZOWINISTÓW... a na samym końcu: WSZYSTKO WINA TRUMPA, KACZYŃSKIEGO I KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO; WSZYSTKO WINA TRUMPA, KACZYŃSKIEGO I KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO! Dobrze, że nam tu w Polsce tak humor dopisuje, no nie? :)
ponad 2 lata temu / Marek
 
Wiecie co mnie wkurza..? Nikt w Polsce nie zajmuje się z partii rządzącej dzialaniami na temat oczerniania Polski i Polaków poza granicami i na wszelkiego rodzaju portalach. To woła o pomstę do nieba co za granicą co pół godziny w wiadomościach radiowych jest nagłaśniane. A więc cytuję w Polsce są wielotysięczne marsze nazistów. Łamane są zasady demokracji,...tysiące ludzi protestują. Sądy i sędziowie są zagrożeni. Postulują o jak najszybsze ukaranie i zabranie dotacji Polsce. Wysokie kary finansowe dla Polaków i stolicy, ponieważ tylko w ten sposób ekstremiści z Polski mogą być ukarani. Podają że jest zmowa między Polskimi ekstremistami, a węgerskimi. We wszystkich wiadomościach powołują się na "Gazetę Wyborczą". Wniosek jest jeden..Targowica ! Widzicie kto ich finansuje. A rządzący Panowie..ŚPIĄ ! Weźcie się w końcu do roboty ! Zamykać i Cela+. Na co czekacie ?! Naród jest bezbronny jak owce na rzeź. Nie ma broni, nie ma już nic. Ludzie mają wyprane mózgi. A elita to Egoi
ponad 2 lata temu / Predator
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.