DZIŚ JEST:   20   LIPCA   2019 r.

Św. Małgorzaty, męczennicy
Bł. Czesława Odrowąża, kapłana
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Dobrze, że ta kobieta nie ma dzieci. Syn Wandy Nowickiej, napisał artykuł o tym, że powstańcy Polscy byli to bandyci, a żołnierze wyklęci powinni iść siedzieć.
ponad 4 lata temu / ChędożyćSLD
 
Jeśli dojdzie do procesu sądowego to ciekawe:czy wyrok powinien skazać na grzywnę więzienie czy psychiatryk?Sam nie wiem czy trzecia opcja nie należy jej się darmo w ramach obywatelskiego współczucia
ponad 4 lata temu / Hugon de Payns
 
żołnierze wyklęci z jakiej byli armii, kto dowodził tą armią? a może to byli zwykli bandyci nie mogący pogodzić się z zakończeniem wojny!
ponad 4 lata temu / kontrabasek
 
Zamieszczona fotka - mistrzostwo świata.
ponad 4 lata temu / 47
 
p.Senyszyn reprezentuje partię ,spadkobierczynię tych , co cały czas zwalczali , a we wczesnym okresie także mordowali tych żołnierzy wyklętych. Pomyliła tylko oddziały podziemne z partyzantką żydowską i radziecką , GL i AL oraz pospolitymi bandytami.
ponad 4 lata temu / J.M.
 
@japapan: "Nadmieniam, że nie mam poglądów prawicowych ani lewicowych" ... nie rozumiem Pana "nadgorliwego nadmieniania". Najwyzszy czas na odstawienie tych tresur kulturowomarksistowskich do lamusa.
ponad 4 lata temu / Tiberias
 
Ponoć komuna w naszym kraju upadła, nic podobnego nadal tkwi w głowach ludzkich i ma się dobrze. Najbardziej niepokojące jest to, że ludzie u steru władzy mają ręce upaprane komuną, tak się zastanawiam jak ci ludzie post komuny zachowają się w przypadku ataku Rosji na nasz kraj. Myślę,że reaktywują kaźnie tak znane z minionego okresu. Nadmieniam, że nie mam poglądów prawicowych ani lewicowych. krew mnie zalewa jednak jak słyszę i czytam ludzi plujących na dobro naszego kraju i to nie mając w ręku konkretnych dowodów.
ponad 4 lata temu / japapan
 
Każdy żyd kpi z tego co polskie, patriotyczne i chrześcijańskie, to nic nowego.
ponad 4 lata temu / [email protected]
 
Jak Polska odzyska niepodległość, ogolimy ją na łyso!
ponad 4 lata temu / stoLica
 
Senyszyn jest prostą, płytką, infantylną osobą. Nie spodziewajmy się po niej, że będzie z troską, szacunkiem mówiła o naszej Ojczyźnie. O naszej bezpiecznej, wspólnej przyszłości.
ponad 4 lata temu / markeb54
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.