DZIŚ JEST:   09   GRUDNIA   2019 r.

Św. Jana Diego
Św. Leokadii, męczennicy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Jako tępak nie jesteś w stanie przyjąć do wiadomości (już nie mówię o zrozumieniu) że NIE MA różnicy między obrażaniem członka rodziny, a obrażaniem członka rodziny. Bo Pan Bóg to nasz Ojciec (zresztą twój też, bo On jest pierwotną przyczyną twego życia tutaj - nie żyłbyś gdyby ci nie dał duszy), a święci to nasi bracia/siostry. I jakie ma znaczenie materializm? Czyli gdybyś kochał swą matkę a ona by umarła, to NAGLE przestałbyś ją kochać bo przestała istnieć materialnie i nie miałbyś nic przeciwko by powiedzieć o niej wulgarnie? Ja wiem że jako cham chciałbyś bezpodstawnie napisać coś wulgarnego o mojej matce. Tylko że między innymi tym się różnimy od ciebie, że my NIC ZŁEGO o twojej matce nie piszemy. A że piszę źle o tobie, robię to na podstawie faktów które logicznie wynikają z twoich wypocin na tym forum. Ty też mógłbyś tak robić, gdybyś potrafił odróżniać prawdę od fałszu, a tego nie potrafisz, bo nienawiść do katolików zaślepia cię na fakty :)
ponad 1 rok temu / do ollek
 
@antylewus Czy Ty nie widzisz różnicy między obrażaniem członka rodziny a uczuć do czegoś, czego nie ma materialnie? @do antylewus Ja o Twojej matce też słów kilka mógłbym napisać, więc ,parafrazując Twoje słowa, "oczywiście,że nie byłbyś(...).Taki typ".
ponad 1 rok temu / ollek
 
W Polsce też można bluźnić do woli
ponad 1 rok temu / echhh
 
Oczywiście że nie byłyby. Ten typ tak ma :)
ponad 1 rok temu / do antylewus
 
@ollek - znaczy się jakbym przykładowo zbluzgał lub np nawyzywał Twoją matkę od od kobiet lekkich obyczajów to rozumiem, że Twoje uczucia nie byłyby urażone?
ponad 1 rok temu / antylewus
 
To że ty jako skrajny egoista nie potrafisz sobie wyobrazić czegoś takiego jak określenie uczuć do kogokolwiek i opisania w jaki sposób zostały one urażone, nie znaczy że wierzący nie potrafią :)
ponad 1 rok temu / do ollek
 
I dobrze, archaizm, dzięki któremu wyłudzało się pieniądze, zniknie. Wszak żaden wierzący nie jest nawet określić uczuć religijnych i nie jest w stanie opisać w jaki sposób zostały one urażone.
ponad 1 rok temu / ollek
 
:) to, że niby co? Zabronią kamieniować za blużnierstwa? Konsultował to któren z naczelnym imą Irlandii???
ponad 1 rok temu / szpulas11
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.