DZIŚ JEST:   28   LISTOPADA   2020 r.

Św. Jakuba z Marchii
Bł. Marii Heleny Stollenwerk
 
 
 
 

Seksualne napaści i barbarzyńskie zachowania imigrantów na basenach w Europie Zachodniej

Seksualne napaści i barbarzyńskie zachowania imigrantów na basenach w Europie Zachodniej
fot.MAXPPP/FORUM

Prasa niemiecka informuje o nowym rodzaju skandalicznych „wyczynów” imigrantw, do których doszło na miejskim basenie w saksońskim Zwickau. Magistrat poinformował, że proszący o azyl… masturbowali się, zanieczyszczając wodę basenu oraz molestowali kobiety. Niektórzy z nich próbowali siłą dostać się do żeńskiej szatni.

 

Specjalny raport na ten temat opracowała dyrekcja basenu. Następnie przesłała go władzom miasta. Skandaliczne czyny zostały zarejestrowane przez kamery.

 

Urząd miasta zaoferował proszącym o azyl darmowy wstęp na basen. Tylko wstęp do sauny miał być dla nich płatny, ale i tak wchodzi do niej za darmo - siłą. Personel basenu mówi o „nieprawdopodobnych scenach”. Policja przeszukała basen, po tym jak uchodźcy zanieczyszczali go swoimi wydzielinami i odchodami.

 

Do ataków na tle seksualnym doszło na basenie w Dreźnie, gdzie dziewczyny w wieku od 11 do 13 lat zostały napadnięte przez imigrantόw. Policja zidentyfikowała jak na razie jednego z agresorόw.

 

W Lipsku liczne kobiety były molestowane seksualnie przez „młodych uchodźców”. Ochronili je ratownicy, uniemożliwiając jednocześnie wdarcie się imigrantów do żeńskiej przebieralni.

 

Do podobnych zajść doszło w Austrii.

 

W Coxyde w Belgii, burmistrz miasta Marc Vanden Bussche zapowiedział, że nosi się z zamiarem zabronienia wstępu na basen miejski proszącym o azyl polityczny, po tym jak 10-letnia dziewczynka została zaatakowana seksualnie przez 23-letniego Irakijczyka. Była to już druga tego typu agresja w ciągu minionego tygodnia. Tego rodzaju decyzji nie popierają władze. Sekretarz stanu ds. uchodźców, Theo Francken oświadczył, że sprzeciwia się zakazom wstępu na baseny komunalne starającym się o azyl polityczny.

 

FLC 


DATA: 2016-01-26 09:45
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

No to wykąpac w tej wodzie na basenie p.Theo Franckena i zobaczymy czy nie zmieni zdania,to jest obrzydliwe żeby załatwiać swoje potrzeby do basenu i co to nie jest dzicz - chyba nikt nie zaprzeczy.
ponad 4 lata temu / kontakt
 
Nie wspomnieliscie ze jeszcze zalatwiali sie do wody. Ludzie uciekali z obrzydzeniem
ponad 4 lata temu / Agnes
 
@OlaK: nieeee, no skąd. Przecież zdaniem władz krajów zachodnich to są biedni i prześladowani uchodźcy, a ich działania wywołane są stresem wojennym i inną kulturą. Dlatego postępowanie tych zwyrodnialców nie dość że będzie tolerowane, to niedługo stanie się wzorcem ubogacenia kulturowego Europy.
ponad 4 lata temu / Rozczarowany
 
Ciekawe, czy zapłacili za wymianę wody na basenie.
ponad 4 lata temu / OlaK
 
Tam jest potrzebna ekipa naszych szalikowcó jedna dwie zadymy zaraz by trzęśli porami ze strachu
ponad 4 lata temu / R.p
 
Na uroczystości typu świąt Bożego Narodzenia już strach wyjść, bo atak szaleńców z bombami , na basen strach , bo gwałciciele i onaniści, na koncert strach bo strzelają do Europejczyków jak do kaczek, na sylwestra bo gwałcą i rabują, na mecz strach bo ukryte bomby, metrem strach bo bomby walizkowe, samolotem strach bo bomby w napojach, .....CO JESZCZE TRZEBA ŻEBY W BRUKSELI SIĘ Z AMOKU OCKNELI ???
ponad 4 lata temu / Predator
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.