Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   05   GRUDNIA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Saby Jerozolimskiego
Bł. Filipa Rinaldiego
 
 
 
 

„Seksedukacja” LGBT w warszawskich szkołach. Zatrzymajmy demoralizację! [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Kazimierz Przeszowski z Centrum Życia i Rodziny mówi o zagrożeniach płynących z edukacji seksualnej i programów promocji LGBT, które władze Warszawy implementują do programu nauczania dzieci. Ekspert podkreśla, że działalność ideologiczna i promowanie postaw LGBT to efekt marksistowskiego pojmowania świata. 


DATA: 2019-08-13 18:40:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Przeczpospolita Polska ma bohaterską historię, była najmocniejszym mocarstwem. Jak to jest, że dumny polski naród ma być poniżany i kształcony poprzez dewiantów i zboków?? Zamiast, żeby chować w naszych dzieciach Dumę i Godność, mamy oddać w łapy chorych zboczeńców??? Królowie chyba w grobach się obwracają.
ponad 1 rok temu / Robert
 
Na stronie stoppedofilii.pl jest duzo sprawdzonych informacji na temat tego jak na dzo niszczace moga byc nowe zajecia seksualizujace dzieci w szkolach
ponad 1 rok temu / Kadron
 
Cale szczęście,ze istnieje antidotum ,ludzie z Centrum Zycia i Rodziny,działajcie!Jestem przeciw LGBT!
ponad 1 rok temu / Iw
 
Jestem całym sercem abyśmy nie pozwolili deprawować naszych dzieci .Popieram wypowiedź
ponad 1 rok temu / Alicja
 
spóźniliście się o ponad 20 lat ,zamiast siedzieć pod kloszem trzeba było reagować na bieżąco ,teraz jest za późno
ponad 1 rok temu / chichot
 
gdzie jest rozdział LGBT od państwa.
ponad 1 rok temu / jarek
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 121 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.