Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   MARCA   2019 r.

Św. Mikołaja z Flue, pustelnika
Św. Benedykty Cambiagio
 
 
 
 

„Seksedukacja” LGBT w warszawskich szkołach. Zatrzymajmy demoralizację! [VIDEO]


Kazimierz Przeszowski z Centrum Życia i Rodziny mówi o zagrożeniach płynących z edukacji seksualnej i programów promocji LGBT, które władze Warszawy implementują do programu nauczania dzieci. Ekspert podkreśla, że działalność ideologiczna i promowanie postaw LGBT to efekt marksistowskiego pojmowania świata. 


DATA: 2019-02-26 09:21:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

spóźniliście się o ponad 20 lat ,zamiast siedzieć pod kloszem trzeba było reagować na bieżąco ,teraz jest za późno
22 dni temu / chichot
 
gdzie jest rozdział LGBT od państwa.
23 dni temu / jarek
 
@Gość: A na kogo mieli głosować? Na miłośnika pięciu piw?
23 dni temu / sprajt
 
najgorsze jest to, że ludzie którzy głosowali na Trzaskowskiego byli świadomi jego przekonań i wiedzieli jakie to przyniesie skutki. Czyli jakby akceptowali tego typu działania. a zatem idąc tą drogą ponad połowa warszawiaków chce niszczenia swoich dzieci. Masakra.
23 dni temu / Gość
 
Taktyka salami.Te środowiska chcą coraz więcej i więcej.Zlikwidują nawet małżeństwo,które według nich jest przeżytkiem.Na razie nie mogą w Polsce tego otwarcie powiedzieć.Rodzice nie powinni ślepo ufać i rozmawiać z dziećmi,co jest nauczane w szkole.Najpierw są niewinne rozmowy o tolerancji,otwartości,a stopniowo wchodzi gender.
24 dni temu / Johny Mnemonic
 
Polacy, czy nie widzicie, ze oni pozwalają sobie co raz to więcej i więcej ? - paraliż umysłowy Was ogarnął ? a może Wy też poddaliście się tej indoktrynacji i macie całkiem zlewaczałe już mózgi ? Na miłość Boską - obudźcie się wreszcie !!!
24 dni temu / do słuchu
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 93 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.