DZIŚ JEST:   21   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Mateusza Ewangelisty
Bł. Marka z Modeny
 
 
 
 

Seksedukacja i propaganda w przedszkolach. ONZ prezentuje nowe, międzynarodowe wytyczne

Seksedukacja i propaganda w przedszkolach. ONZ prezentuje nowe, międzynarodowe wytyczne
fot. pixabay.com

ONZ opublikowało nowe wytyczne dotyczące „edukacji seksualnej”. Już w przedszkolu dzieci zostaną zdeprawowane przez m.in. homopropagandę, promocję aborcji, masturbacji, czy antykoncepcji.

 

UNESCO - instytucja działająca z ramienia ONZ, mająca zajmować się ochroną dzieci na świecie opublikowała dokument pt. „Międzynarodowe wytyczne w edukacji seksualnej”. Dokument zawiera zalecenia dla nauczycieli, wskazujące – zdaniem instytucji – jak powinna przebiegać edukacja seksualna dla każdego poziomu nauczania.

 

Już w przedszkolu dzieci miałyby otrzymać ogromna dawkę gender i homopropagandy. Poza tym zaznajamiane będą z zagadnieniami dotyczącymi masturbacji, aborcji, antykoncepcji i seksu przedmałżeńskiego.

 

- Opublikowany dokument zawiera radykalne, nastawione na zaspokajanie rządz, przedstawione graficznie podejście do edukacji seksualnej. Promuje wyuzdanie, aborcję, kontakty homoseksualne i poddaje w wątpliwość płciowość dzieci – wskazała Sharon Slater, prezydent „Family Watch International”, międzynarodowej organizacji promującej tradycyjne wartości rodzinne. - Jest to atak przeprowadzony ze wszystkich stron na zdrowie i niewinność naszych dzieci, który wyszedł od jednej z najpotężniejszej i najbogatszej instytucji – dodała.

 

Seksualizacja pięciolatków będzie za pomocą metafor takich jak: „pszczółki” czy „ptaszki”. W ramach zajęć dzieci musiałyby m.in. opisać nietradycyjną „rodzinę” (parę lesbijek lub gejów wychowujących dziecko), wyraźnie zaznaczyć różnicę pomiędzy płcią biologiczną i społeczną. Dzieci zachęcane będą do szukania „zaufanych dorosłych”, niekoniecznie rodziców, którzy przekażą im wiedzę w tym temacie. Promowana będzie akceptacja dla homozwiązków w myśl zasady „każdy ma prawo robić co tylko chce”.

 

UNESCO w pracach nad projektem kierowało się wytycznymi „Planned Parenthood”,organizacji znanej z promocji aborcji, antykoncepcji i homopropagandy.

 

Źródło: lifesitenews.com, unesco.org

PR  

 

Zobacz także:

 

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom

 

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom

 

Polonia Christiana nr 33. Dzieciństwo pod specjalnym nadzorem

 


DATA: 2018-07-19 16:53
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Prywatne przedszkola i szkoły...
ponad 2 lata temu / Kinia
 
Tak wyglada odejscie od wartosci chrzescijanskich. Przypuszczam ze lewactwo tak sie rozchulalo ze jedynie #Ruch11Listopada, pierwsza w polsce antykomunistyczna, oparta na moralnoaci i wartosciach Biblijnych partia polityczna bedzie w stanie to zmienic.
ponad 2 lata temu / Tomasz Dydak
 
A co moze wymyslic banda degeneratow z ONZ?
ponad 2 lata temu / dno
 
Co to znaczy, że dziecka ma szukać kogoś dorosłego, kto będzie mu opowiadać... ale co? Czy to jest zakamuflowany wstęp do legalizacji pedofilii? ONZ niech lepiej zrobi porządki u siebie po ostatniej aferze pedofilskiej i sutenerskiej.
ponad 2 lata temu / ???
 
Straszne! Co robić żeby do Polski to świństwo nie trafiło.
ponad 2 lata temu / Wierna
 
Przyjdź Królestwo Twoje. Choćby poprzedzone globalną karą za grzechy.
ponad 2 lata temu / aaa
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.