Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   27   WRZEŚNIA   2020 r.

XXVI Niedziela zwykła
Św. Wincentego a Paulo
Św. Elzeara de Sobran
 
 
 
 

Seksedukacja, gender... Zatrute owoce „Rewolucji totalnej wolności” [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

12 marca 2019 roku w Warszawie, 13 marca w Krakowie odbędą się pokazy premierowe filmu „Rewolucja totalnej wolności”. A już teraz zapraszamy na rozmowę z reżyserem filmu Jarosławem Mańką oraz przedstawicielami producenta filmu Piotrem Doerre i Arkadiuszem Stelmachem z Instytutu Ks. Piotra Skargi.

 

Premiera filmu w Warszawie odbędzie się we wtorek 12 marca o godzinie 18:30 w Kinie „Wisła” (Plac Wilsona). Po seansie będzie możliwość spotkania z reżyserem i producentami filmu. Nieodpłatne wejściówki będą do odebrania codziennie od 4 marca (poniedziałek) w kasie kina, w godzinach: 14:00-20:00. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Premiera w Krakowie odbędzie się w środę 13 marca o godzinie 18:00 w Kinie Kijów. Centrum (al. Zygmunta Krasińskiego 34). Także tutaj po seansie będzie można spotkać się z reżyserem i producentami filmu. Nieodpłatne wejściówki będą do odebrania od 4 marca (poniedziałek) w siedzibie Instytutu im. Ks. Piotra Skargi (Kraków, ul. Augustiańska 28), w godzinach: 8:00-16:00 (od poniedziałku do piątku).

 

Zapraszamy!


DATA: 2019-08-22 14:30:00
AUTOR: ROZMOWA Z TWÓRCAMI FILMU
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

News. Zobaczcie na youtube prawdziwy HORROR. Dokument. Anglia. Mariusz Janowski : Jak będzie wyglądał świat po tęczowej rewolucji. SODOMA i GOMORA w realu. A nas zaprasza się do DEBAT i WYSIŁKU INTELEKTUALNEGO aby zrozumieć ludzi opętanych przez DEMONY. Tu potrzeba prawdziwych EGZORCYZMÓW , prawdziwych KAPŁANÓW i powrotu do JEDYNEGO PRAWDZIWEGO KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO z odrzuceniem modernistycznych HEREZJI. Krwi Chrystusa wybaw nas od złego . Prosimy o OPAMIĘTANIE i NAWRÓCENIE.
ponad 1 rok temu / iskierka
 
@do Izydor Oracz Pan Izydor Oracz jest za wprowadzeniem bykowego.
ponad 1 rok temu / trooper
 
Oczywiście, że homoseksualizm nie powinien być w przestrzeni publicznej tolerowany ani uznawany za normę. Jednak czy przymusowe leczenie homoseksualistów to już nie zbyt daleko idące rozwiązanie? Oczywiście, że terapia reparatywna powinna być dostępna dla tych, którzy tego chcą, ale nie można nikogo do niej zmusić, nie dajmy się zwariować. Co do resocjalizacji bezdzietnych z wyboru to tak jak wyżej - nie miżna nikogo zmuszać do posiadania dzieci. Oczywiście ktoś kto nie posiada rodziny z egoizmu nie jest dobrym przykładem, ale żeby od razu przymusowa resocjalizacja? To może wróćmy do bykowego jak było za PRL-u? Poza tym problem jest bardziej złożony. Jak wiadomo do tanga trzeba dwojga. Co z osobami, które mimo najszczerszych chęci nie mogą znaleźć pryszłego męża/żony? Z różnych powodów, np. nieśmiałość, problemy emocjonalne czy chociażby introwertyczny charakter? Sam jestem taką osobą i wiem, że nigdy nie znajd? kobiety. Powinni mnie spalić za to na stosie?
ponad 1 rok temu / do Izydor Oracz
 
...ponad dwa tysiace lat minelo, jak Chrysus bedac poslanym na swiat przez Ojca powrocil do nieba, a ludzie do tej pory nie sa w stanie odroznic dobro od zla, malo tego czlowiek dzis ciagle idzie na lep - rownosci, tolerancji i braterstwa, ktore od zla pochodzi. Bog mowi, miluj blizniego swego jak siebie samego, a wielu nie wie, kto jest ich bliznim...uwazajac swiat za blizniego swego. A Chrystus jest sprzeciwem dla swiata...
ponad 1 rok temu / Lester
 
Lewacka wolność nie ma nic wspólnego z wolnością.Jest błędem przypisywanie lewakom promowanie totalnej wolności.Lewactwo od dziesięcioleci prowadzi politykę totalnego zniewalania, poprzez uchwalanie tysięcy przepisow prawnych,praktycznie inkryminujące i penalizujące każde zachowanie człowieka.Oczywiście,ten totalny potop prawny/totalitaryzm prawny/prowadzi do absurdu,który wcześniej czy później zniszczy także swych wyznawców.Diabeł zawsze prowadzi ludzi na manowce,gdzie giną.Bynajmniej po drodze,zapłacą za lewackie prawo i ideologie miliardy niewinnych, zwykłych ludzi.
ponad 1 rok temu / marek
 
Zauważcie w końcu jedno: wczoraj TVP na wszystkich kanałach mówiła o LGBT. Ziemkiewicz i Ogórek pościęcili temu Wtylewizji i Wtylewizjiekstra. Więc kto propaguje zboczenia? PiS! Przecież mogą zamilczeć LGBT i homo-propagandę tak jak zamilczają np. pana Grzegorza Brauna. Z jakiegoś powodu tego nie robią - zastanowiło Was dlaczego? A może to wszystko na niby ze strony PiS i oni są również stroną w propagowaniu tylko robią to z pozycji NIBY-przeciwnych. Pomyślcie w końcu o tym kto tu jest prawdziwym propagatorem zboczeń. Sam Biedroń nic by nie zrobił.
ponad 1 rok temu / panMarek
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 155 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.