DZIŚ JEST:   08   SIERPNIA   2020 r.

Św. Dominika Guzmana
Św. Emiliana, biskupa
Św. Zefiryna z Malii
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


News. Zobaczcie na youtube prawdziwy HORROR. Dokument. Anglia. Mariusz Janowski : Jak będzie wyglądał świat po tęczowej rewolucji. SODOMA i GOMORA w realu. A nas zaprasza się do DEBAT i WYSIŁKU INTELEKTUALNEGO aby zrozumieć ludzi opętanych przez DEMONY. Tu potrzeba prawdziwych EGZORCYZMÓW , prawdziwych KAPŁANÓW i powrotu do JEDYNEGO PRAWDZIWEGO KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO z odrzuceniem modernistycznych HEREZJI. Krwi Chrystusa wybaw nas od złego . Prosimy o OPAMIĘTANIE i NAWRÓCENIE.
ponad 1 rok temu / iskierka
 
@do Izydor Oracz Pan Izydor Oracz jest za wprowadzeniem bykowego.
ponad 1 rok temu / trooper
 
Oczywiście, że homoseksualizm nie powinien być w przestrzeni publicznej tolerowany ani uznawany za normę. Jednak czy przymusowe leczenie homoseksualistów to już nie zbyt daleko idące rozwiązanie? Oczywiście, że terapia reparatywna powinna być dostępna dla tych, którzy tego chcą, ale nie można nikogo do niej zmusić, nie dajmy się zwariować. Co do resocjalizacji bezdzietnych z wyboru to tak jak wyżej - nie miżna nikogo zmuszać do posiadania dzieci. Oczywiście ktoś kto nie posiada rodziny z egoizmu nie jest dobrym przykładem, ale żeby od razu przymusowa resocjalizacja? To może wróćmy do bykowego jak było za PRL-u? Poza tym problem jest bardziej złożony. Jak wiadomo do tanga trzeba dwojga. Co z osobami, które mimo najszczerszych chęci nie mogą znaleźć pryszłego męża/żony? Z różnych powodów, np. nieśmiałość, problemy emocjonalne czy chociażby introwertyczny charakter? Sam jestem taką osobą i wiem, że nigdy nie znajd? kobiety. Powinni mnie spalić za to na stosie?
ponad 1 rok temu / do Izydor Oracz
 
...ponad dwa tysiace lat minelo, jak Chrysus bedac poslanym na swiat przez Ojca powrocil do nieba, a ludzie do tej pory nie sa w stanie odroznic dobro od zla, malo tego czlowiek dzis ciagle idzie na lep - rownosci, tolerancji i braterstwa, ktore od zla pochodzi. Bog mowi, miluj blizniego swego jak siebie samego, a wielu nie wie, kto jest ich bliznim...uwazajac swiat za blizniego swego. A Chrystus jest sprzeciwem dla swiata...
ponad 1 rok temu / Lester
 
Lewacka wolność nie ma nic wspólnego z wolnością.Jest błędem przypisywanie lewakom promowanie totalnej wolności.Lewactwo od dziesięcioleci prowadzi politykę totalnego zniewalania, poprzez uchwalanie tysięcy przepisow prawnych,praktycznie inkryminujące i penalizujące każde zachowanie człowieka.Oczywiście,ten totalny potop prawny/totalitaryzm prawny/prowadzi do absurdu,który wcześniej czy później zniszczy także swych wyznawców.Diabeł zawsze prowadzi ludzi na manowce,gdzie giną.Bynajmniej po drodze,zapłacą za lewackie prawo i ideologie miliardy niewinnych, zwykłych ludzi.
ponad 1 rok temu / marek
 
Zauważcie w końcu jedno: wczoraj TVP na wszystkich kanałach mówiła o LGBT. Ziemkiewicz i Ogórek pościęcili temu Wtylewizji i Wtylewizjiekstra. Więc kto propaguje zboczenia? PiS! Przecież mogą zamilczeć LGBT i homo-propagandę tak jak zamilczają np. pana Grzegorza Brauna. Z jakiegoś powodu tego nie robią - zastanowiło Was dlaczego? A może to wszystko na niby ze strony PiS i oni są również stroną w propagowaniu tylko robią to z pozycji NIBY-przeciwnych. Pomyślcie w końcu o tym kto tu jest prawdziwym propagatorem zboczeń. Sam Biedroń nic by nie zrobił.
ponad 1 rok temu / panMarek
 
Tak, to sie musialo skonczyc ze wzgledu na to - jak sie glosi w kosciolach rownosc i braterstwo, ze wszyscy jestesmy bracmi. Tak, to sie musialo skonczyc jak nie glosilo sie Prawdy, Slowa, ktore jest U Boga. Cywilizacja, ktora nie jest w stanie odzielic kakol - nasienie weza od zyta, dobra od zla musi ulec zagladzie ze wzgledu na wlasne czyny. Ktoz sie zatem ostanie, ktoz sie przecisnie przez waska brame zbawienia? Jakze czlowiek zatem jest bezradny i niebezpieczny dla samego siebie w swych kalkulacjach, w swych ciagotach do zbawienia wszyskich ludzi i swiata, a ktore czlowiekowi sie nie przynaleza ze wzgledu na Boga Stworce. Robimy zatem to, do czego nie zostalismy stworzeni przez Stworce naszego Boga...cala zatem nasza nadzieja w Bogu.
ponad 1 rok temu / Lester
 
Bezdzietnych z wyboru, którzy wychowali się w patologicznych rodzinach, i chcą z tym skończyc, też by pan chciał "resocjalizować"?
ponad 1 rok temu / stasiu
 
Polskę czeka kontrrewolucja seksualna. Tak jak pisze ks Krzysztof, jedyną tolerowalną orientacją powinien być heteroseksualizm reproduktywny. Sodomici powinni być kierowani na resocjalizację, podobnie jak bezdzietni z wyboru. Wolność obyczajowa się kończy.
ponad 1 rok temu / Izydor Oracz
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.