Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   07   GRUDNIA   2019 r.

Pierwsza Sobota
Św. Ambrożego, Doktora Kościoła
Św. Marii Józefy Rosello
 
 
 
 

Seksedukacja. Chcą demoralizować Twoje dziecko – Zobacz jak się bronić! [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Wykład „Jaki wpływ mają rodzice na uczestnictwo w zajęciach oraz treści przekazywane ich dzieciom w ramach edukacji seksualnej według wytycznych WHO?” wygłoszony przez Małgorzatę Jurkowską podczas konferencji „Edukacja seksualna dzieci i młodzieży – przegląd zagrożeń” w Warszawie 8 czerwca 2019 r. Wydarzenie zorganizowało Centrum Życia i Rodziny:
https://czir.org/zagrozenia-edukacji-seksualnej/


DATA: 2019-08-13 18:09:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Adam Bodnar zdaje się, mija się już nie tylko z prawem Bożym, ale i konstytucją: "Prawo rodziców do wychowania dzieci nie ma charakteru absolutnego i powinno ustąpić przed prawem dzieci do otrzymania "rzetelnej edukacji seksualnej"'. Tu rodzice są obrażani, bo z góry pan Bodnar zakłada, że rodzic nie potrafi zrobić tego lepiej niż państwo. A państwo z kolei bezdyskusyjnie ma spełniać wytyczne WHO, które to same wewnętrznie uwikłane w afery pedofilskie uzurpuje sobie prawo do czego? Jest to manipulacja marksistowska mająca na celu sprowadzenie roli rodzica do roli żywiciela, a dziecko ma być własnością państwa. Boże, ratuj nasze dzieci!!!
4 miesiące temu / Judyta
 
Antymodernisto, część z nas uczy i daje przykład, nie mamy jednak za sobą takich możliwości jak ci, którzy szerzą zło. Chyba się ze mną zgodzisz. To wielki "przemysł demoralizacyjny". Nie możemy jednak opuszczać rąk, lecz nadal powinniśmy robić swoje, a wręcz wzmóc wysiłki, by nasza praca nie poszła na marne. Nie możemy też tracić nadziei. Nie jest za późno. Bóg z nami.
4 miesiące temu / L
 
po 2000 lat obecności na świecie jesteśmy osaczeni złem ? ,to kiepsko uczymy ,kiepsko dajemy przykład :
4 miesiące temu / do Antymoderni
 
Odczuwać pokusy a być osaczonym i deprawowanym to nie to samo, ktoś czegoś nie zrozumiał, a wyrokuje o sile wiary. To świadczy o elementarnym niezrozumieniu dramatu, który się toczy wokół nas. Spróbuj waćpan oddychać czystym tlenem w stęchłym pomieszczeniu. Odrzucać smród siłą wiary, zwłaszcza jako dziecko, a inhalować sam tlen. Niemożliwe. Jesteśmy zamarynowani wbrew naszej woli w smrodliwym obrzydliwym otoczeniu i inhalujemy te wyziewy, czy nam się to podoba, czy nie. Sam fakt konieczności zajmowania się tymi sprawami jest normalnemu człowiekowi przykry jak kąpiel w szambie. Dzieci i młodzież są bezbronne, nie zdążyły jeszcze wykształcić sobie zbroi. I dlatego na nich kierowany jest najwulgarniejszy atak. Rodzicom, gotowym stanac do walki o swoje dzieci, odbiera się to prawo. A waćpan mi tu o ceremoniach. I owszem: byle jaki obrządek kształci byle jaką wiarę.
4 miesiące temu / Antymodernista
 
@ewa Wystarczająco wiedzę na ten temat omawiają lekcje i podręczniki do biologii, przyrody...
4 miesiące temu / Elle
 
Edukować można z matematyki fizyki a edukacja seksualna w szkołach jest raczej demoralizacją
4 miesiące temu / I
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 119 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.