DZIŚ JEST:   21   LUTY   2020 r.

Najświętszego Oblicza Jezusa
Św. Piotra Damianiego, Doktora Kościoła
Św. Roberta Southwella
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Adam Bodnar zdaje się, mija się już nie tylko z prawem Bożym, ale i konstytucją: "Prawo rodziców do wychowania dzieci nie ma charakteru absolutnego i powinno ustąpić przed prawem dzieci do otrzymania "rzetelnej edukacji seksualnej"'. Tu rodzice są obrażani, bo z góry pan Bodnar zakłada, że rodzic nie potrafi zrobić tego lepiej niż państwo. A państwo z kolei bezdyskusyjnie ma spełniać wytyczne WHO, które to same wewnętrznie uwikłane w afery pedofilskie uzurpuje sobie prawo do czego? Jest to manipulacja marksistowska mająca na celu sprowadzenie roli rodzica do roli żywiciela, a dziecko ma być własnością państwa. Boże, ratuj nasze dzieci!!!
7 miesięcy temu / Judyta
 
Antymodernisto, część z nas uczy i daje przykład, nie mamy jednak za sobą takich możliwości jak ci, którzy szerzą zło. Chyba się ze mną zgodzisz. To wielki "przemysł demoralizacyjny". Nie możemy jednak opuszczać rąk, lecz nadal powinniśmy robić swoje, a wręcz wzmóc wysiłki, by nasza praca nie poszła na marne. Nie możemy też tracić nadziei. Nie jest za późno. Bóg z nami.
7 miesięcy temu / L
 
po 2000 lat obecności na świecie jesteśmy osaczeni złem ? ,to kiepsko uczymy ,kiepsko dajemy przykład :
7 miesięcy temu / do Antymoderni
 
Odczuwać pokusy a być osaczonym i deprawowanym to nie to samo, ktoś czegoś nie zrozumiał, a wyrokuje o sile wiary. To świadczy o elementarnym niezrozumieniu dramatu, który się toczy wokół nas. Spróbuj waćpan oddychać czystym tlenem w stęchłym pomieszczeniu. Odrzucać smród siłą wiary, zwłaszcza jako dziecko, a inhalować sam tlen. Niemożliwe. Jesteśmy zamarynowani wbrew naszej woli w smrodliwym obrzydliwym otoczeniu i inhalujemy te wyziewy, czy nam się to podoba, czy nie. Sam fakt konieczności zajmowania się tymi sprawami jest normalnemu człowiekowi przykry jak kąpiel w szambie. Dzieci i młodzież są bezbronne, nie zdążyły jeszcze wykształcić sobie zbroi. I dlatego na nich kierowany jest najwulgarniejszy atak. Rodzicom, gotowym stanac do walki o swoje dzieci, odbiera się to prawo. A waćpan mi tu o ceremoniach. I owszem: byle jaki obrządek kształci byle jaką wiarę.
7 miesięcy temu / Antymodernista
 
@ewa Wystarczająco wiedzę na ten temat omawiają lekcje i podręczniki do biologii, przyrody...
7 miesięcy temu / Elle
 
Edukować można z matematyki fizyki a edukacja seksualna w szkołach jest raczej demoralizacją
7 miesięcy temu / I
 
cyt" Internet, dostęp do niego, reklama, ulica, telewizja" -to pokusy a ty masz się im opierać jako katolik , "choćbym szedł ciemna doliną zła się nie ulęknę" słabi ludzie, słaba wiara ,powierzchowna, nastawiona na obrządki i ceremonie
7 miesięcy temu / do Antymodernis
 
Jest za późno. Sam fakt zmagania się z tym tematem, z tą przerażającą nawałnicą, która jest i się toczy jak lawina znajdując sobie drogę i niszcząc wszystko wokół, świadczy o znikomej możliwości przeciwdziałania. Dzieci są bezbronne. Osaczone ze wszech stron. Zresztą, nie tylko dzieci - my, dorośli, normalni ludzie tak samo. To gwałt na naszych duszach. Internet, dostęp do niego, reklama, ulica, telewizja, nie ma ucieczki. Leśniczówka bez tv i internetu zapewnia schronienie na chwilę. Te tematy genitalne musza zniknąć. Wszystkie. Intymność ma wrócić na swoje miejsce.
7 miesięcy temu / Antymodernista
 
edukacja to nie demoralizacja ,niewiedza czyni bezbronnym,chodzi o to kiedy i jak przekazać wiedzę o tej stronie życia
7 miesięcy temu / ewa
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.