DZIŚ JEST:   04   SIERPNIA   2020 r.

Św. Jana Marii Vianneya
Św. Rajnera ze Splitu, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Następny projekt obywatelskiej ustawy "Stop Komunizmowi" z możliwościa zdejmowania immunitetu. Od razu mamy salę obrad Sejmu w połowie pustą. I od razu nastąpiłby koniec średniowiecza.
9 miesięcy temu / Robi
 
Apeluję o modlitwę Różańcową o odwagę dla Rządzących, żeby to jak najszybciej uchwalili. Osłona modlitewna to klucz do zwycięstwa w tej pierwszej, ale ważnej bitwie po wyborach. Jeżeli się będziemy się codziennie modlić na Różańcu w intencji Ojczyzny, to gwarantuję, że uda się zrobić - choć może nie od razu - jeszcze więcej dobrego. Daj Boże uda się zakazać aborcji eugenicznej albo co najmniej ograniczyć ich liczbę. Dzięki Różańcowi szatan zacznie tracić kontrolę nad coraz większą liczbą rodaków - wtedy również i czarne marsze będzie się dało zneutralizować. Na tu i teraz tylko codzienna modlitwa Różańcowa za Ojczyznę oraz uświadamianie niezdecydowanych. Damy radę!
9 miesięcy temu / Polak
 
Tez to mielismy w szkole. To co dzisiaj nam probuja narzucic, te pseudostandardy WHO ma sie nijak do tego co bylo w szkolach nascie lat temu.
9 miesięcy temu / Do gryf
 
Rocky wiem wiem ze to stara kadencja ale napewno gdyby posiedzenie odbywsło się tydzień temu to była. by pełna sala.
9 miesięcy temu / Alan
 
@do Alan. To jest jeszcze stara kadencja. Ci co teraz wygrali jeszcze nie widzą gdzie beda siedzieć.
9 miesięcy temu / Rocky
 
Taka ważna sprawa i kliku posłów. No juz po wyborach to pokazali gdzie wszystkich mają, szczególnie najmłodszych i ich rodziców. Ale brawo dla tych ktorży byli, no oczywiście nie dla wszystkich, dla.pani Wielgus nie brawo.
9 miesięcy temu / Alan
 
Zdejmą z porządku obrad.
9 miesięcy temu / xyz
 
Mam wrażenie, że ludzie mają jakieś mylne opinie na temat edukacji seksualnej. Sama miałam w szkole takie zajęcia, uczyliśmy się o procesach towarzyszących dorastaniu, rodzajach antykoncepcji i odpowiedzialnym pochodzeniu do tematu współżycia. Na pewno nikt nie namawiał nas do uprawiania seksu...
9 miesięcy temu / gryf
 
"Wtorkowe pierwsze czytanie projektu odbywało się przy znikomym udziale posłów. Z początku obecnych na sali reprezentantów narodu można było policzyć na palcach jednej ręki."- Za co my im płacimy? Gdybym nie przyszłą na czas do pracy, nie dostałabym wynagrodzenia. Dlaczego posłów to nie dotyczy. Arkadiusz Myrcha i Joanna Scheuring-Wielgus, co widzicie, gdy patrzycie w lustro? Krzysztof Paszyk jedno drugiego nie wyklucza. Swoją drogą, kto na takich ludzi głosuje? Dotąd nikogo w Polsce nie edukowano seksualnie i dzięki temu mamy jedno z najmniej zdemoralizowanych społeczeństw być może na świecie, a z pewnością w Europie. Pani Wielgus powinna się lepiej rozejrzeć, a choćby poczytać statystyki, wtedy wiedziałaby, że o wiele więcej pedofilów chodzi bez sutanny. Dla niektórych najwyższy czas, by umyli własne okna, a nie krytykowali sąsiadki, że wiesza niedopraną bieliznę. Brawo poseł Wilk, Olgierd Pankiewicz i Andrzej Matusiewicz. Szczęść Wam Boże.
9 miesięcy temu / L
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.