DZIŚ JEST:   24   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Antoniego Marii Clareta
Bł. Jana Balickiego
 
 
 
 

Sejm RP: powstał zespół „Stop ideologii gender”

Sejm RP: powstał zespół „Stop ideologii gender”
fot. Rafał Zambrzycki
#DZIECI    #ZESPÓŁ    #SP    #GENDER    #DEMORALIZACJA    #KEMPA    #IDEOLOGIA    #SEJM

Posłowie Solidarnej Polski poinformowali dziś w Sejmie o utworzeniu parlamentarnego zespołu „Stop ideologii gender”. Do udziału w pracach zespołu SP zaprosiła wszystkich posłów i senatorów zainteresowanych „zwalczaniem negatywnego wpływu ideologii gender na polską rodzinę oraz wychowanie najmłodszych”.

 

W skład zespołu weszło 15 posłów Solidarnej Polski oraz jeden senator. Przewodniczącą zespołu została Beata Kempa, wiceprzewodniczącymi Tadeusz Woźniak i Jan Ziobro.

 

Jak poinformowała Beata Kempa, zespół tworzą parlamentarzyści zainteresowani „zwalczaniem negatywnego wpływu ideologii gender na polską rodzinę oraz wychowanie najmłodszych, a nie jej propagowaniem”. Wśród planowanych działań zespołu wymieniła obronę tożsamości płciowej człowieka, pracę na rzecz wprowadzania zmian legislacyjnych mających na celu obronę praw tradycyjnej rodziny oraz wspieranie polityki rodzinnej.

 

Za szczegółowe zadania zespołu posłanka Kempa uznała monitorowanie procesu przeznaczania środków publicznych na promocję ideologii gender. Posłowie chcą też dokumentować i podawać do publicznej wiadomości przypadki praktycznej realizacji tej ideologii w instytucjach życia publicznego i społecznego „ze szczególnym uwzględnieniem placówek oświatowych i wychowawczych”. – Rodzice mają prawo wiedzieć, co dzieje się w tych placówkach, mają prawo mieć dostęp do tego, jakie są tam przeprowadzane programy, tak aby czuć, że ich maluchy, w obszarze oddziaływania psychologicznego, są tam bezpieczne – wyjaśniła posłanka Kempa.

 

Zespół planuje ponadto proponować rozwiązania legislacyjne w tym zakresie, kierowane pod adresem parlamentu i rządu. – Pan premier chyba zbyt często przebywa w towarzystwie feministek, jest niedoedukowany, czym jest ideologia gender. Zadbamy o to, by się dowiedział, jaki zły wpływ może ona mieć na wychowanie naszych najmłodszych obywateli. On jest też ich premierem – mówiła przewodnicząca zespołu.

 

Jak poinformowała Beata Kempa, zespół będzie też współpracować z psychologami, ośrodkami badań naukowych oraz powstającymi w całej Polsce stowarzyszeniami osób przeciwnych ideologii gender. – Okazało się, że społeczeństwo się organizuje i działa – dodała.

 

Posłowie SP chcą ponadto współpracować z podobnymi gremiami aktywnymi w Parlamencie Europejskim oraz uczestniczyć w konferencjach poświęconych temu tematowi. Zapowiedzieli, że sami w najbliższym czasie zorganizują 16 takich spotkań w miastach wojewódzkich.

 

Źródło: KAI

pam


DATA: 2014-01-08 16:55
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@ Blueberry Kazdy wysiilek kwestionujacy jedyna obowiazujaca linie postepu czyli ta genderowska, powinien byc popierany w ramach swobody wypowiedzi i sumienia. Z totalitaryzmem tak juz jest, ze bardzo nie lubi krytycznego myslenia na swoj temat. Dogmatow sie nie dyskutuje, no chyba ze pochodza z Kosciola katolickiego, Wowczas sie je osmiesza na miare wlasnej ignorancji i braku wyobrazni.
ponad 6 lat temu / DM
 
Romanie, ale po co ta drwina. Ważne, że są osoby w naszym Sejmie, które chcą się zajmować tą kwestią. Gorsze chyba byłoby chowanie głowy w piasek i udawanie, że gender jest cacy, postępowy, wręcz wyzwolicielski.
ponad 6 lat temu / Blueberry
 
Jaki może mieć głos ta partyjka od siedmiu boleści!!!
ponad 6 lat temu / Roman
 
Brawo!
ponad 6 lat temu / Pepper
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.