DZIŚ JEST:   22   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Salome
Św. Jana Pawła II
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@Andrzej nie debilizm ale podłość
1 miesiąc temu / Ryś
 
A poseł Suski /oraz koledzy z PiSu/ według jakich zasad głosował w sprawie zakazu zabijania dzieci w łonach matek? Według deklarowanej obecnie zasady miłości, czy według zasady lęku przed wytknięciem go palcem zza czarnej parasolki lub brukselskiego biurka?
1 miesiąc temu / sp
 
Według słów G. Pudy trzeba będzie teraz zamknąć już konsekwentnie całe rolnictwo i cały przemysł, bo śmierdzi i emituje. A następnie już tylko położyć się do wykopanej własnymi palcami dziury w ziemi i umrzeć. Bo pan poseł nigdy nie był na fermie kurzej i nie wie, jaki tam jest śliczny zapach - ba! na wiejskim gospodarstwie nie był - ale wchrzaniać udko pieczonego kurczaka w sejmowej restauracji to by chciał. To czysta hipokryzja podszyta, nomen omen, tchórzem.
1 miesiąc temu / sp
 
w trybie ekspresowym ??? To nie do zamrażalki jak ustawa przeciwko zabijaniu nienarodzonych ? debilizm PIS.
1 miesiąc temu / Andrzej
 
Koniecznie wprowadzić Orwellowski zapis "wszystkie zwierzęta są równe, ale świnie są równiejsze". Tak na wszelki wypadek... rok 1984 coraz bliżej!
1 miesiąc temu / Raróg
 
PiS - Partia Ideologii Socjalistycznej
1 miesiąc temu / kome
 
Co za hipokryzja wychodzi z partii rządzącej - latami procedują projekty ustaw o ochronie życia poczętego a tutaj będzie ekspres - wszystko oczywiście przy założeniu że życie ludzkie ma najwyższą wartość? Jak tacy politycy godzą wiarę z tym co głoszą i robią?
1 miesiąc temu / anonim_galeon
 
@Małgosia: Proszę pamiętać, że w takim razie nie wolno znęcać się nad żadnymi istotami, czyli również nie wolno tępić szkodników w ogrodzie, bo one również żyją i czują - wg mnie problem jest gdzieś indziej, że najprawdopodobniej obecnej partii rządzącej wychodzi w arkuszu kalkulacyjnym, że bez tego słupki im spadną - inaczej mówiąc kalkulacja, że ci co ich poprą, to będzie ich więcej niż głosów z branży hodowlanej. A tak naprawdę, to żadna osoba żyjąca prawdziwie wg dekalogu nie będzie powodem cierpień dla innych żyjących istot, czyli również i zwierząt
1 miesiąc temu / anonim_galeon
 
już nigdy pis, ukryte lewactwo kaczynskiego wychodzi
1 miesiąc temu / zła73
 
Szkoda, że red. Gadowski nie przytoczył całego wiersza Andrzeja Bursy, który pozwolę sobie zacytować: "Dzieci są milsze od dorosłych / zwierzęta są milsze od dzieci /mówisz że rozumując w ten sposób muszę dojść do twierdzenia że najmilszy jest mi pierwotniak pantofelek / no to co /milszy mi jest pantofelek od ciebie ty sk..nie.
1 miesiąc temu / M
 
@Małgosia-osoby które zyskały Pani przychylność nie są żadnymi obrońcami zwierząt.Po prostu robią to tylko dlatego że pobierają za to sowite wynagrodzenia.Proszę prześledzić kto wpłaca pieniądze m.in na konto fundacji "Otwarte klatki" i już ma Pani odpowiedź komu najbardziej zależy na zniszczeniu kolejnej dziedziny gospodarki.I czyj interes w tym przypadku realizuje PiS.Środowiska walczące z rolnikami wcześniej broniły kornika drukarza w Puszczy Białowieskiej,ale jednocześnie w żaden sposób nie reagują na płynące Wisłą gó..no warszawskie.Pisze Pani "koniec znęcania się nad innymi istotami".Sądzę że jest Pani nieświadoma znaczenia tego twierdzenia i lekkomyślnie powtarza zasłyszane w TV slogany.Dąży Pani wprost do zakazu chodowli jakichkolwiek zwierząt.Kury,krowy,świnie.. One też chcą żyć,hodowli tych gatunków też należy zakazać?Czym mamy się odżywiać?Bo proszę się nie łudzić, branża futerkowa to tylko test, w kolejce czekają kolejne "żywe istoty". A może mamy jeść "lud
1 miesiąc temu / Mariusz
 
Przy tej ustawie da się narzucić ekspresowe tempo, a jak chodzi o życie dzieci to latami odkładają ad Kalendas Grecas
1 miesiąc temu / Polka
 
Brawo Konfederacja, brońcie rolników, brońcie Polaków, bo za chwilę nie będzie Polskiego rolnictwa, górnictwa itp. PiS to wroga Polsce formacja polityczna
1 miesiąc temu / ANN
 
PiS, hańba!Projekt Stop aborcji oraz odwolnie Konwencji stambulskiej wyrzucony do kosza. Ważniejszy los zwierzątek. Tu potraficie procedować w trybie natychmiastowym. Już nas nie oszukacie.
1 miesiąc temu / Em
 
Jedno w czym ich popieram. Go for it!
1 miesiąc temu / Dawid
 
Brawo dla obrońców zwierząt popieram ustawę powinna być ona już dawno przeprowadzona koniec znęcania się nad innymi istotami one żyją i czują a za takich ludzi jak Bosak jest mi wstyd brak człowieczeństwa po prostu wdtyd
1 miesiąc temu / Małgosia
 
panie suski pierw ludzie potem zwierzęta nigdy odwrotnie. A wy wciąż macie krew na rękach. W sejmie kanałami płycie krew pomordowanych dzieci. Jest nawet na ścianach i na waszych telefonach, panie suski nie widzicie tego? Może mamona wam przysłania.
1 miesiąc temu / trotyl
 
a wobec aborcji dzieci poczetych brak inicjatywy, źadnej. Dalej dzieci poczete sa zabijane na zyczenie.
1 miesiąc temu / retro
 
ZNISZCZYC GORNICTWO ZAGARNAC ZASOBY ZLOZA JUZ SIE UDALO TERAZ NASTEPNY ETAP ZNISZCZYC ROLNKOW POSKICH I W KONSEKWENCJI ZABRAC ZIEMIE ROLNA BANKI JUZ CZEKAJA BO TO JEST TAK PROSTE ROLNIK MA DLUGI BO INWESTOWAL NIE SPRZEDA WIEC KRACH A BANKIER BEZWZGLEDNY KTOS JUZ ZACIER RECE TO TAK JAK Z PREMYSLEM STOCZNIAMI HUTNICTWEM D2IEWIARSTWEM itp JESTESMY JUZ POD ROZBIOREM A NA BUNTUJACYCH CZEKA WIRUS PO TO BYL POTRZEBNY A JESZCZE DRAKONSKA USTAWA O POLICJI WOJSKU BEZKARNOSCI URZEDNIKOW
1 miesiąc temu / zbigniew
 
Kto kocha zwierzęta ten kocha ludzi? Ja mam dokładnie odwrotne spostrzeżenia.
1 miesiąc temu / Ireneusz
 
Można mordować nienarodzonych ludzi, ale wyhodować norki na futro nie można. PiS poniesie za to wyborczą klęskę.
1 miesiąc temu / Atanazy
 
Brawo PiS. Chociaż raz tryb przyspieszony zostanie wykorzystany do dobrych celów!
1 miesiąc temu / Aha
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres k[email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.