Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   26   LISTOPADA   2020 r.

Św. Leonard z Porto Maurizio
Bł. Jakub Alberione
 
 
 
 

Seans nienawiści proaborcyjnych fanatyków. Porażające sceny na krakowskich ulicach


Odtwórz w YouTube
 

W niedzielę zwolennicy zabijania dzieci w łonach matek przyszli ze swoimi wulgarnymi hasłami m.in. pod Okno Papieskie krakowskiej kurii na Franciszkańskiej 3. Odpór fali nienawiści dali obrońcy życia, którzy przypominali jakim złem jest aborcja.


DATA: 2020-10-26 08:19:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Przecież PIS nagle dając sygnał TK do zajęcia się aborcją na tą zadymę liczył! Projekt złożony w 2019 r nagle został wyciągnięty przez TK? Nie łudźcie się, tu chodzi o ich PISu interesy: przykrycie "malutkiej" zmiany do Ustawy z 2008 r. a teraz doprecyzowanie jak to w ramach profilaktyki można nam narzucić przymus i zaszczepić! Wszystko to opublikowano 20.10.2020 r. Już moi znajomi twierdzą, że zadyma jest potrzebna też po to aby rząd mógł wprowadzić stan wyjątkowy... Zobaczymy
29 dni temu / Anaja
 
Noc żywych trupów... Przypomina się mi horor sprzed lat... Jeżeli bowiem spojrzymy na los tych protestujących ludzi, to wieczność może się dla nich okazać tragiczna, to też wielki sprawdzian dla hierarchów polskich ilu tak naprawdę jest katolików i prawdziwie wierzących w Polsce...
30 dni temu / Krakusik
 
rewolucja szczyli
30 dni temu / jeremiasz
 
Sprytny manewr z tym TK aby zrównać manifestacje przeciw pseudopandemi z lewakami proaborcyjnymi.W ten sposób pozbierać punkty z środowisk kościelnych .Pacyfikacja przeciwników kłamstwa epidemicznego i łagodne potraktowanie wojójących aborterów. Pan prezes jest mistrzem taktyki i dla swoich celów politycznych wykorzystać sprawe tzw.aborcji.Ale czas wszystko pokaże.
30 dni temu / Andrzej.
 
To jest brak przewidywania ze strony demon-s-trujących: niektórzy kojarzą pewnie taką panią co to występuje w programach telewizyjnych z córką i opowiada wszystkim jakie nieszczęście ją spotkało że musiała ją urodzić, co negatywnie odbiło się na jej wzroku - jak myślicie co ta dziewczynka zrobi jak będzie dorosła a matka niedołężna? Należy tylko życzyć żeby nie odziedziczyła moralności po rodzicu albo przynajmniej nikt nie zalegalizował eutanazji w odległości którą żądza zemsty pozwoli przebyć w ostatniej wspólnej wycieczce...
30 dni temu / mouse
 
negatywna. lecz pytanie,dlaczego szanowne panie aborcjonistki posługują się tylko połową właściwego im logo i kolor nie ten.
30 dni temu / marian kędzio
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 119 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.