Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   14   SIERPNIA   2020 r.

Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Św. Elżbiety Renzi
 
 
 
 

Ściana na prawo od PiS pękła? „Prawy prosty” po wyborach [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Łukasz Karpiel zaprasza na program „Prawy prosty”. O powyborczych układankach, powrocie czerwonych i przyszłości Konfederacji rozmawiają Krystian Kratiuk i Michał Wałach.

 

 

Miniatura: Fotograf: Adam Chelstowski / Archiwum: Forum

 

 


DATA: 2019-11-05 14:14:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Ave Maria! Pełna zgoda z tym, co Państwo mówicie. Bardzo dziękuję za poruszenie najważniejszego tematu aborcji, za mówienie prawdy bez manipulacji, za mówienie po katolicku, w posłuszeństwie Bogu. Naprawdę wyczuwa się we wszystkim co Państwo robicie i mówicie wpływ i obecność św. Michała Archanioła. Dobrze, że jest nas więcej:
9 miesięcy temu / Ewcia
 
więcej niż PIS
9 miesięcy temu / @Rt
 
Jeden z biskupów powiedział, że jeżeli PiS nie zakaże aborcji, zostanie ukarany. PiS nie tyle nawet nie zakazał, co w osobie Jarosława Kaczyńskiego motywował posłów do odrzucenia projektu. No i co, nie zaczynają się schody? Nie mają w Senacie większości. A jeżeli w nadchodzącej kadencji pojawią się projekty antyaborcyjne i zagłosują tak jak obecnie, będą ,,w sojuszu,, z lewicą i Wiosną... ale to będzie komitywa, można tego zresztą spodziewać się znając cokolwiek upodobania moralne PiSu i ich ,,katolickie,, preferencje.
9 miesięcy temu / Weronika
 
Dwie kwestie. 1. Brak walki z aborcją i lgbtyzmem bez żadnego "efektu wahadła" wprowadził od parlamentu takowe ugrupowanie. Widać więc wyraźnie, że to nie walka ze złem, lecz oddawanie pola złu powoduje wygraną zła. 2. Monarchia działa pięknie, przy odpowiednich warunkach wstępnych. Pytanie co by było, gdyby pewna pani-blogerka nie tyle dostała się do parlamentu, lecz urodziła z tytułem dziedziczki tronu? Monarchia ludzka również nie jest gwarantem prawości narodu i państwa. Tylko królowanie Boże.
9 miesięcy temu / sp
 
Konfederacja skończy jak Kukiz.Oby jak najszybciej !
9 miesięcy temu / wierny
 
Co Korwin ma wspólnego z prawica ?
9 miesięcy temu / Rt
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 150 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.