DZIŚ JEST:   11   SIERPNIA   2020 r.

NMP Świętolipskiej
Św. Klary, dziewicy
Św. Zuzanny, męczennicy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Nadchodzi czas ogromnej zawieruchy, tymczasem ani w Polsce nadal nie dokonano autentycznej intronizacji Chrystusa na Króla Polski, ani nie doszło do jednoznacznego wypełnienia żądania Matki Boskiej w Fatimie dotyczącego poświęcenia Rosji.
11 miesięcy temu / Ruben
 
WSZYSTKIE IDEOLOGIE BEZ BOGA PROWADZA LUDZKOSC NA MANOWCE SWIATA DO PSEUDOKULTURY TA IDOLOLGIA JEST NEW AGE KTORA ZAPANOWALA W SWIECIE I NAD DUSZA LUDZKA A JAK WIEMY TA IDEOLOGIA JEST DIABELSKA GDY JP2 ZOSTAL PAPIEZEM TO Z DRUGIEJ STRONY INNYMI DRZWIAMI WESZLA DO POLSKI IDEOLOGIA NEW AGE ZASTEPUJAC MARKSIZM A TERAZ W CZASACH OSTATWCZNYCH SZATAN WYCIAGNAL WSZYSTKIE SWOJE DZIALA NA KATOLIKOW WOJNA IDEOLOGICZNA TRWA PROSZE ABY KK SIE OBUDZIL JUZ SIE ZACZAL BUDZIC BISKUP JEDRASZEWSKI MYSLE ZE INNI POJDA ZA NIM
11 miesięcy temu / BEA
 
Masoneria nie cofnie się przed przebieraniem w "chrześcijańskie szatki" by skutecznie prowadzic dechrystianizację.Jeden ze znaczących masonów m.in napisał:"tajne stowarzyszenia muszą wpierw wtargnąc do KK by zniszczyc go wraz z papieżem". Handel grzechem uznawanym prze prawodastwo stał się narzędziem oddziaływania na masy chrześcijańskie stąd promoocja wszelakiej rozwiązłości,desakralizacja dnia świętego,odciąganie od kultu religijnego,zohydzanie KK i jego personelu.
11 miesięcy temu / t
 
Módlcie się, módlcie się, módlcie się Moim Świętym Różańcem...- Maryja, Matka Boga
11 miesięcy temu / Fatima
 
Andrzeju, no wiem przecież - tylko pozwalam sobie zauważyć, że porada aby katolicy robili swoje w ciszy i spokoju bo wrzaski i ryki, charakterystyczne dla tej, hm, drugiej strony, świadczą o niej jak najgorzej jest o tyle nietrafiona, że katolicy w tej chwili nie robią NIC. Czy w ciszy, czy z wrzaskiem. E tam, po co się narażać, powiedziano nam że katolicyzm wzorcowy to jakaś przedziwna odmiana frajerstwa i tak właśnie trzeba się zachowywać - jak skrajni frajerzy. Na tym forum był przezabawny tekst jakiegoś superkatola który najpierw przez parę akapitów wypisywał jacy to niedobry są ci kibole i jak brzydko się przemocą parają, żeby potem nagle skonkludować, że powinni oni "bronić nas" przed paradami LGBT. Żeby było jasne - na długo przed wydarzeniami w Białymstoku. :-
11 miesięcy temu / Adrian
 
Chrystus powiedzial:nie lękajcie się, jam ZWYCIĘŻYŁ świat! czyli juz to zrobil a nie dopiero zrobi wiec sprawa przesadzona. Szatan wie,ze przegrał,tylko jako ojciec klamstwa nie chce bysmy w to wierzyli,zwodzi i udaje,ze rzadzi.Teraz walka nie toczy sie wiec o swiat ale o życie wieczne kazdego-czy uwierzy Jezusowi-zwyciescy czy szatanowi-kłamcy.
11 miesięcy temu / Pol
 
Drogi Historyku, na dokładkę należałoby dodać, że Trumpowski zięć jest również prominentnym działaczem żydowskiej seksty chabad lubavitz. Tej samej z ktorej przedstawicielami bywal fotografowany nasz naczelnik państwa
11 miesięcy temu / Iza
 
Kościół Wojujący to dziwna kombinacja
11 miesięcy temu / lil
 
Adrian-ale ja nie o tym, przeczytaj może jeszcze raz. Co do sytuacji w KK niestety jest gorzej niż komunizm to przewidział , niestety.
11 miesięcy temu / AndrzejBR
 
Andrzej BR, tyle, że dzisiejsi katolicy niczego nie robią - a jakże, w ciszy i spokoju; wystarczy ta przysłowiowa ciepła woda w kranie i ugodowość, byleby nikogo nie obrazić, nie naruszyć spokoju, no i przy okazji żadnych kłopotów. Nawet na tym forum pełno jest wypowiedzi "katolików nowoczesnych" co to brzydzą się przemocą a i na żadną demonstrację nie pójdą bo to niepotrzebne. Wyrwano nam, jako grupie wyznaniowej, zęby. Żadnego Kościoła Wojującego, ma być grzecznie, miło, mieszczańsko, wygodnie.
11 miesięcy temu / Adrian
 
Taka mała refleksja. Słowacki pisał, że Polacy jako jedyne wojsko szło do ataku w CISZY!!! Bo szli w Imię Boże i w sprawie Bożej, pod Hetmaństwem Matki Bożej. Wojska wrzeszczące w ataku to zagłuszanie strachu i sumienia. Tak jest i z Katolikami, w ciszy i spokoju sumienia powinni czynić wszystko co uznają za słuszne i godne. Sataniści i wszelkie inne tęczownictwo nieustanym wrzaskiem dodaje sobie "powagi"i animuszu, bo gdyby zamilkli, mogli by usłyszeć krzyk swojego własnego sumienia. Tak jak ta oszalała baba na zdjęciu, o co jej chodzi czego sie boi, że wrzeszczy jak OPĘTANA! - ano właśnie . . .
11 miesięcy temu / AndrzejBR
 
Wiolu, oczywiście, że to do Pana Jezusa należy zwycięstwo, ale Matka Boża też pomaga i to bardzo. Przekonałam się o tym nie raz na własnej skórze. Przecież to Matka Zbawiciela.
11 miesięcy temu / L
 
Trąbolot, a ksiądz Szustak m. in. "Langusta na palmie" wychwala "Harrego Pottera". Wielu ludzi wierzących jest nim zafascynowanych. Nie bardzo wierzą, gdy się go krytykuje.
11 miesięcy temu / L
 
cyt"Tylko zdroworozsadkowi ludzie mysla inaczej niz cale upolitycznione spoleczenstwo, odzegnuja sie od opcji politycznych i majac mocny kregoslup moralny bez obaw patrza na te idiotyzmy"!!! -oby ludzie domagający się od polityków zakazów zrozumieli te słowa
11 miesięcy temu / klik
 
do !!! Żadna czarownica nie będzie miała na ciebie nawet najmniejszego wpływu, jak będziesz w stanie łaski uświęcającej. Tak więc do konfesjonałów! Najlepiej Spowiedź Generalna z całego życia. Zły tego nienawidzi.
11 miesięcy temu / Jurek
 
Z tym okultyzmem to wszystko jest prawda lewica wybrała sobie okrutna broń byle tylko zwyciężyć ale się pomyla bo szatan tak naprawdę nigdy nikomu nie pomógł Wykorzysta porzuci i zdepcze a co do pracy to matka Boża tesz im nie pomoże bo to nie jej walka bo to Jezus Chrystus będzie walczył z nimi wszystkimi Pokona ich doszczętnie nie zostanie po nich nawet kupka popiołu
11 miesięcy temu / Wiola
 
"sympathy for the devil" - ten podtytuł to tak a propo czego?
11 miesięcy temu / Margeritta
 
Dlatego należy modlić się za ojczyznę, zwłaszcza za nadchodzące wybory w Polsce. W Polsce to też się dzieje mówiła o tym m. in. Środa: Na nasze zjazdy, może nie w Krakowie, ale w innych miejscach, w ?Mądralinie?, przyjeżdżała pewna czarownica prosto ?z Salem? i uczyła nas różnych rzeczy ? mówiła Magdalena Środa w rozmowie z Magdą Mołek
11 miesięcy temu / !!!
 
Oddac cesarzowi co cesarskie a Bogu co boskie.Jeszcze nigdy spoleczenstwo nie bylo tak upolitycznione jak teraz.Wszyscy sa ekspertami w dziedzinie polityki, polityka jest wszedzie.Tylko zdroworozsadkowi ludzie mysla inaczej niz cale upolitycznione spoleczenstwo, odzegnuja sie od opcji politycznych i majac mocny kregoslup moralny bez obaw patrza na te idiotyzmy.Spoleczenstwo nigdy nie zrozumie, ze i tak sa zwyklymi pionkami bez prawa glosu. Jedyna sprawiedliwoscia jest smierc.Tutaj wszyscy jestesmy rowni.Po niej zas wiadomo co. Wybor nalezy do Ciebie.
11 miesięcy temu / Jaro76
 
Owoce zasiane przez Rowling dojrzewają. Ratzinger mial rację
11 miesięcy temu / Trąbolot
 
@Józef z Tallin skąd te informacje? masz coś więcej na ten temat?
11 miesięcy temu / nabuchodonozor
 
Okultzym to nic nowego w USA. Okult occulere, occultareznaczy nic innego jak coś tajemniczego i ukrytweo. Kultura wychodowana na kontynencie amerykańskim od początku obraca się wokół tradycji okultystycznych. Na przykład fascynacja w sferze zbłąkanych i złych duchów, spirytyzm etc. Podziwia się ludzi posiadających "wiedzę" w różnych aspektach a szczelnie w sferze manipulacji umysłu gnoza. Zeświczczony purytanizm nie mógł inaczej postąpić jak tylko obrócić się ku ciemnej stronie duchowości. Poza tym okultyzm jest nieodłączną częścią wielkiego przemysłu oduraczania ludzi. Działa to bardzo skutecznie ponieważ przyciąga, kusi i zniewala ludzi do hedonistycznego konsumpcjonizmu i wszastkiego co się im zaproponuje.
11 miesięcy temu / Krzysiek
 
Egzorcyści mówią, że szatan i złe duchy ujawniają się, gdy słabną. Bardzo możliwe, że właśnie słabną . Pora na atak z naszej strony.
11 miesięcy temu / L
 
Ivanka Trump wyrzekła się Chrystusa, by ułatwić sobie działalność polityczną. Trumpowie popierają LGBTitd, a i tak w oczach niedoinformowanych wielu uchodzą za cr?me się La cr?m? prawicy i kontrrewolucji. To takie samo złudzenie jak wiara niektórych w "katechona" z Kremla.
11 miesięcy temu / Józef z Tallin
 
To jest w rzeczywistości coś jeszcze większego. Właśnie na ziemi dokonuje się sąd. Baranek stawia jednych po Swojej prawej, a drugich po lewej stronie. Myślę, że nadchodzi czas jednego Kościoła, w którym znajdą się wszyscy z Jego prawej strony. To będzie wspaniałe, chciałbym to jeszcze ujrzeć przed śmiercią.
11 miesięcy temu / sp
 
Historyku sprawdziłem, doczytałem i niestety masz rację. Obrzydliwe. W tle wielka finansjera oczywiście.
11 miesięcy temu / marcin
 
Nie wiem czy wiecie że zięć Trumps Jarred Kushner jest posiadaczem wieżowca na Manhattanie w Nowym Yorku. Ten wieżowiec nazywa się 666'th Avenue
11 miesięcy temu / Historyk
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.