DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2021 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Satanistyczna dekoracja zastąpi szopkę i choinkę

Satanistyczna dekoracja zastąpi szopkę i choinkę

Satanistyczne dekoracje zastąpią w tym roku choinkę i szopkę bożonarodzeniową, w gmachu stanowego rządu Florydy.

 

Działająca bardzo aktywnie od roku sekta Zbór Satanistyczny, otrzymała zgodę na zainstalowanie kontra-szopki w gmachu rządu Florydy. Dekoracja przedstawia anioła spadającego w płonące jezioro.

 

W roku ubiegłym sataniści starali się ustawić swoje instalacje w jednym z publicznych budynków Florydy, ale wówczas ich prośba została odrzucona. Tym razem mogli liczyć na poparcie adwokatów skupionych w laickim stowarzyszeniu Americans United for the Separation of Church and State (Amerykańskie Zjednoczenie na rzecz Separacji Kościoła i Stanu). W imię wolności religijnej i równości w traktowaniu wierzących, wyznawcy diabła mogę eksponować swoją prowokację od 22 do 29 grudnia.


W tym roku, ta sama sekta prowadziła kampanię na rzecz postawienia statuy Baphometa obok Kapitolu w Oklohamie, gdzie znajduje się tablica z Dziesięcioma Przykazaniami, zniszczona zresztą niedawno przez satanistę.

 

W maju sekta urządziła czarną mszę w miasteczku uniwersyteckim. W roku 2013, współpracując ze środowiskiem LGBT, zorganizowała na cmentarzu tzw. „mszę różową”, by w ten sposób celebrować unię cywilną osób tej samej płci.

 

Sataniści walczą też o dostęp do szkół publicznych. Na Florydzie dostali zgodę na rozdawanie uczniom satanistycznych książek do kolorowania.

 

 

FLC


DATA: 2014-12-10 07:21
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Floryda to stan gdzie nie ma 13go piętra ani trzynastki na drzwiach itp To eldorado żydowskie, ciepło tanio i dużo naszych Drzewieckich z polami golfowymi, pałacykiem Hilarego Mincza reformatora ekonomii polskiej. Dobry był znał sie na tym, na pałacyk zostało.
ponad 6 lat temu / Jan Palma
 
Niech autor artykułu zapozna się z definicją słowa "sekta".
ponad 6 lat temu / Obiektywnie
 
W czasach ostaecnych Ameryka będzie karana tak jak żadne państwo za swoje diabelskie występy.Czytaj Zofia Nosko -Orędzie Zbawienia
ponad 6 lat temu / baj900
 
To wszelkiej maści media tak to kreują, że przykładowo Putin zły a Obama dobry (jeśli chodzi o prezydentów obu krajów).
ponad 6 lat temu / Alek
 
Dziwny jest ten świat. Putin przedstawiany jako uosobienie zła. Zakazuje paradowania zboczeńcom w Rosji. Tymczasem w "oazie wolności i prawa " coraz bardziej otwarcie działają sataniści.
ponad 6 lat temu / Z Anglii
 
Przesłać protesty do amerykańskiej ambasady! Protestować gdzie się da, jeżeli w jakimkolwiek kraju będą tego rodzaju ordynarne, bluźniercze, obleśne i itd. wymysły. Dotyczy to również, jak słychać z informacji - Francji, Wielkiej Brytanii, ...... I módlmy się za tych opętanych ludzi, jawnie i tajnie odwracających się od Boga i Jego Nauki.
ponad 6 lat temu / przesłać
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.