DZIŚ JEST:   22   SIERPNIA   2019 r.

NMP Królowej
Św. Agatonika z Towarzyszami
Bł. Bernarda z Offidy
 
 
 
 

Satanista na Onecie. Nergal w wulgarnym wywiadzie atakuje chrześcijaństwo

Satanista na Onecie. Nergal w wulgarnym wywiadzie atakuje chrześcijaństwo
Nergal. By Andreas (Flickr: Behemoth - GRF 2012) [CC BY-SA 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia Commons

Adam Darski w wulgarnym wywiadzie udzielonym Onetowi zaatakował chrześcijaństwo. Przy okazji satanistyczny muzyk całkowicie się skompromitował – ujawnił bowiem zupełną nieznajomość zasad wiary. Nergal zaprezentował się również jako hipokryta. Najpierw rozpacza, że nie otrzymuje finansowego wsparcia ze strony państwa, a potem atakuje… odbiorców socjalnych programów.

 

Weź Norwegię, taki Mayhem i kilka innych bandów. One są dotowane przez państwo. Jadą sobie na przykład na trasę do Stanów i podstawowe koszty czy loty mają opłacane. A przecież to są dziesiątki tysięcy euro czy dolarów, które normalnie idą z naszej kieszeni czy gaży. My musimy sobie na to zapracować, co mądre państwo by doceniło. Mądre państwo, którym Polska nie jest, bo mamy wyjątkowo głupią władzę – powiedział Nergal w rozmowie z Pawłem Piotrowiczem. Chwilę później zaatakował odbiorców państwowego wsparcia.

 

Zostawiam w tym kraju rocznie setki tysięcy złotych, które wy oczywiście z otwartymi rękoma przyjmujecie i rozdajecie darmozjadom. Dajecie im po 500 zł, żeby się [w tym miejscu pada ordynarne przekleństwo; red. PCh24.pl] rozmnażali, by sami bezmyślni ludzie powiększali wasz elektorat, przedłużając waszą kadencję – stwierdził satanistyczny muzyk. W końcu nadszedł czas na starą śpiewkę Nergala, czyli atak na Kościół połączony z kompromitującą nieznajomością katolickiej wiary.

 

Powinniśmy być dla siebie najbardziej kochającą się istotą i naprawdę nie rozumiem, dlaczego dawanie miłości samemu sobie w chrześcijaństwie jest uznawane za jeden z najcięższych grzechów. To jest jeden z największych paradoksów tej kłamliwej religii niszczącej ludzkie życie, pozbawiającej je radości. To smutna religia o śmierci, umieraniu i przybijaniu ludzi do drzewa – religia, w której nie ma radości, jest za to mnóstwo ograniczeń. Stworzono to tylko w jednym celu, politycznym, żeby pewna grupa ludzi miała władzę nad większością – powiedział Darski. Skąd wziął te absurdalne twierdzenia? Nie wyjaśnił. Przyznał natomiast, że chociaż nie widział „Kleru”, to już wie, że… film mu się spodoba.

 

Udzielenie sataniście głosu przez Onet oburza, szczególnie że serwis prezentuje Nergala niemal jako „autorytet moralny”, którego słowa można traktować poważnie. Wskazuje na to sam tytuł wywiadu: „Adam Nergal Darski: Polska nie jest mądrym państwem”. Czy więc zdaniem Onetu tym mądrym jest Nergal?

 

 

Źródło: onet.pl

MWł

 

 

 

  


DATA: 2018-10-04 17:15
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Boze wybaacz mu bo nie wie co czyni .
2 miesiące temu / beta
 
Ja nie wiem kto zrobil z niego tzw. "celebryte", ale jakie media w Polsce,tacy celebryci. Nergal dostal dalsze życie w darze bo był ciężko chory na białaczkę i różnie to się mogło dla niego skończyć. Zycze mu zdrowia. Nie nauczylo go to jednak zadnej pokory,dalej bluźni, sieje nienawiść i promuje swoje rozbuchane ego. Taki tam krzykacz zakochany w anty-wartościach, ale ktoś to niestety promuje i wspiera.
7 miesięcy temu / Wojtek37
 
Tylko tego jeszcze brakowało: dofinansowania Nergala i jemu podobnych.
10 miesięcy temu / Pela
 
Nie zamierzam się wygłupiać i dyskutować czy obraża moje uczucia teligijne. Normalny chrześcijanin nie przejmuje się byle pierdołą, szkoda zdrowia i nerwów
10 miesięcy temu / Wierzę...
 
ale to akurat prawda,przynajmniej w Polsce
10 miesięcy temu / do Anonim
 
Ten facet chce na siłę popularności. W mediach było o nim cicho, ale jak zacznie pluć na Kościół od razu wszedł na czołówki, to jego cel. Wciąż łazi bezkarny, więc będzie pozwalał sobie na coraz więcej.
10 miesięcy temu / Michu.
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.