DZIŚ JEST:   20   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

XXIX Niedziela zwykła
Św. Jana Kantego
Bł. Jakuba Kerna
 
 
 
 

Sataniści z Kalifornii zaoferowali „pomocną dłoń” muzułmanom. Sojusz wrogów chrześcijaństwa

Sataniści z Kalifornii zaoferowali „pomocną dłoń” muzułmanom. Sojusz wrogów chrześcijaństwa
By Jebulon (Own work) [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html) or CC-BY-SA-3.0-2.5-2.0-1.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia Commons

Amerykańscy sataniści, którzy niedawno zabiegali o umieszczenie rzeźby Behemota w sąsiedztwie pomnika Dziesięciu Przykazań na Kapitolu w Oklahomie, teraz proponują „przyjaźń” muzułmanom w USA, obawiającym się wychodzić z domu, w następstwie zamachów terrorystycznych w Paryżu.

 

Grupa Satanic Temple zaproponowała - za pośrednictwem mediów społecznościowych – muzułmanom z regionu San Jose „pomoc”. „Jeśli w regionie San Jose są muzułmanie, którzy nie chcą opuścić swojego domu w obawie przed pewnego rodzaju gwałtowną reakcją, niech nie wahają się dotrzeć do nas. Chętnie będziemy wam towarzyszyć, bez robienia rozgłosu. Chętnie zrobimy wam zakupy” – napisali na Facebooku przedstawiciele Satanic Temple z San Jose w Kalifornii.

 

Sataniści przekonują, że propozycja, jaką złożyli muzułmanom, „wynika z prawdziwego współczucia dla bliźnich”. Muzułmańscy użytkownicy Facebooka okazali „wdzięczność”.  „Nie mieszkam w Minneapolis, ale jako amerykański muzułmanin jestem zadowolony, że chłopaki podjęli wysiłek, by pomóc marginalizowanej grupie. Dziękuję za to i za budowanie mostów między społecznościami” - napisał jeden z internautów, Abu-Saleh Nafees Imtiyaj.

 

„Pomocna dłoń” satanistów, to wedle przedstawiciela grupy z Minneapolis, Jihna Wreisnera, nic nowego. – My zawsze zachęcamy do dobroci i empatii wśród wszystkich ludzi – mówił.

 

Oferta satanistów pojawiła się kilka dni po tym, jak Public Religion Research Institute (PRRI) opublikował analizę, która stwierdza, że „poglądy Amerykanów na temat islamu w ciągu ostatnich kilku lat stały się bardziej negatywne”.

 

Robert Joe z PRRI powiedział, że ankieta przeprowadzona przed zamachem islamskich ekstremistów w Paryżu pokazuje, iż wśród Amerykanów dominuje negatywna opinia na temat wyznawców islamu i samej religii, która kojarzona jest z terroryzmem. Prezydent USA Barack Obama już zapowiedział prowadzenie walki z „ksenofobicznymi postawami”.

 

Źródło: wnd.com / washingtontimes.com

AS

DATA: 2015-11-20 14:57
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Jakub Majewski No chyba ty jesteś nierozgarnięty. Uważaj, "Eagles of Death Metal" to nie jest zespół metalowy, tylko rockowy. Gdybyś posłuchał najpierw przynajmniej jednego utworu, to byś nie pie*rzył głupot
ponad 3 lata temu / PanSkoczyslaw
 
Na szczęście Obamie kończy sie kadencja i nadzieja w kandydacie Trumpie. A sataniści... będą pierwszą ofiarą tych których teraz przygarnąć pragną bo nie są ludźmi księgi.
ponad 3 lata temu / Jorg
 
głupcy-prawdziwi islamiści najpierw będą usiłowali zabić satanistów lewaków,pedałów potem ateistów a dopiero na końcu chrześcijan.Prawdziwy islamista nie boi się żadnych przesladowań i jest gotów walczyć i zginać w imię swej szalonej idei.
ponad 3 lata temu / znawcaislamu
 
Niezbyt rozgarnięci ci sataniści, nie zauważyli nawet jaki to koncert zaatakowali muzułmanie.
ponad 3 lata temu / Jakub Majewski
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.