DZIŚ JEST:   21   STYCZNIA   2021 r.

Dzień Babci
Św. Agnieszki, męczennicy
Św. Epifaniusza
 
 
 
 

Samorządowcy wspierają homolobby. Warszawa i inne miasta podświetlą budynki na tęczowo

Samorządowcy wspierają homolobby. Warszawa i inne miasta podświetlą budynki na tęczowo
Fot.A.Hulimka/Forum

Czym w sytuacji kryzysu epidemicznego i gospodarczej zapaści zajmują się włodarze największych polskich miast? Oczywiście, że… zaangażowaniem w szerzenie tolerancji. Wszak nikt nie ma dziś na głowie poważniejszych spraw niż wspieranie ruchu LGBT.

 

Rafał Trzaskowski poinformował na Twitterze, że 16 listopada – w Międzynarodowy Dzień Tolerancji – rządzona przez niego Warszawa podświetli ważne budynki na tęczowo. Podobnie uczyni kilka innych polskich miast. Wszystko po to, aby okazać „wsparcie osobom LGBT” – podaje portal doRzeczy.pl.

 

Inicjatorem akcji jest Unia Metropolii Polskich. W jej skład wchodzą takie miasta jak Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa i Wrocław.

 

Miastom i ich mieszkańcom życzymy, by włodarze zajmując się poważnymi sprawami okazali podobną determinację jak w okazywaniu solidarności z wybraną – z powodów tylko sobie wiadomych – grupą społeczną.

 

 

Źródło: doRzeczy.pl

MWł

 

 


DATA: 2020-11-13 12:44
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Sz p pr Trzaskowski warszawa nie ma pieniędzy na wiele poważnych spraw,a pan wydaje pieniądze na cele mało praktyczne,ale właściwie nie ma problemu,proponuje podnieść wszystkie podatki, tak,tzw słoiki na p będą glosowac,bo myślę że rdzenni warszawiacy w większości na p nie głosuja
2 miesiące temu / Kazimierz
 
Wyjdźcie z Sodomy abyście nie mieli udziału w jej grzechach.
2 miesiące temu / Jot
 
Tak niech obrzydzaja dalej w imie tolerancji, wszystko teczowe, zakazac innych wzorow. Samochody teczowe, drogi, ubrania, zarcie, domy, lasy, gory i woda w rzekach. Az ludzie zaczna tym wymiotować
2 miesiące temu / Ohyda
 
Tak! Tak samo odpowiedzialnych za MN, przecież to tez narażenie życia
2 miesiące temu / @Prawda
 
Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy.Jesli ludzie się nie nawrócą to przyjdzie prawdziwa kara.
2 miesiące temu / Adam
 
Ci sami i teraz same miasta? ... 30 czerwca 2017r. w Gdańsku prezydenci tych miast podpisali wspólną deklarację. Wyrażają w niej gotowość oraz chęć przyjmowania przez Polskę uchodźców oraz imigrantów etnicznie i kulturowo obcychzwanych uchodźcami.Włodarze chcą, wbrew postawie rządu, sprowadzić nad Wisłę przybyszów z krajów islamskich Krakowa Jacek Majchrowski b SLD, Białegostoku Tadeusz Truskolaski PO, Bydgoszczy Rafał Bruski PO, Gdańska Paweł Adamowicz PO, Lublina Krzysztof Żuk PO, Łodzi Hanna Zdanowska PO, Poznania Jacek Jaśkowiak PO, Rzeszowa Tadeusz Ferenc SLD, Szczecina Piotr Krystek PO, Warszawy Gronkiewicz Waltz PO i Wrocławia Rafał Dutkiewicz PO, miał być również Katowic Krupa Marcin był nieobecny.
2 miesiące temu / Roman
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.