DZIŚ JEST:   11   SIERPNIA   2020 r.

NMP Świętolipskiej
Św. Klary, dziewicy
Św. Zuzanny, męczennicy
 
 
 
 

Samorządowcy Puław przeciw ideologii LGBT

Samorządowcy Puław przeciw ideologii LGBT
Fot. You Tube / Puławoaktywni

Miejska rada przyjęła stanowisko „W sprawie powstrzymania ideologii lansowanej przez subkulturę LGBT w mieście Puławy”. Dokument ma zobowiązać samorządowców do ochrony dzieci przed demoralizacją.

 

 

Wnioskodawcą stanowiska był klub Prawa i Sprawiedliwości. „Nie zgodzimy się na sprzeczne z prawem instalowanie funkcjonariuszy politycznej poprawności w szkołach (tzw. latarników). Będziemy strzegli prawa do wychowania dzieci zgodnego z przekonaniami rodziców. Zrobimy wszystko, aby do szkół nie mieli wstępu gorszyciele zainteresowani wczesną seksualizacją polskich dzieci i młodzieży w myśl tzw. standardów Światowej Organizacji Zdrowia (WHO)” – czytamy w stanowisku przyjętym podczas sesji Rady Miasta Puław.

 

W uchwale podano też , że radni nie pozwolą na „homopropagandę” w szkołach. – Robimy to po to, żeby uspokoić rodziców. Oni widzą to, co dzieje się w innych miastach m.in. Marsze Równości, warszawska deklaracja LGBT, i oczekują od nas aktywności w tej sprawie – mówiła podczas sesji Bożena Krygier, przewodnicząca rady miasta.

 

Wnioskodawcami przyjęcia stanowiska w sprawie LGBT był klub radnych Prawa i Sprawiedliwości, który na sesję zaprosił jednego z puławskich psychologów dziecięcych, Krzysztofa Łuszczaka. – Pod płaszczykiem edukacji przemyca się czynną seksualizację dzieci. Dziecko tego nie rozumie i nie przyjmuje, na pewno to nie jest dobre – powiedział Krzysztof Łuszczak.

 

Za przyjęciem stanowiska zagłosowało 13 radnych (PiS i Niezależni). Przeciw była Koalicja Samorządowa oraz Ryszard Smolak z Samorządowców. Pozostali członkowie tego ostatniego klubu wstrzymali się od głosu.

 

 

Źródło: dziennikwschodni.pl

 

 

 


DATA: 2019-05-31 18:22
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
11
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

hasło w wyszukiwarce: nowy blok nr 5 w Elektrowni Opole - zobaczcie koniecznie
ponad 1 rok temu / tak tylko
 
Jakże rząd PiS ma wspomagać samorządowców skoro sam chce zainstalować rzeczpospolitą "przyjaciół" ale tak żeby naród polski się nie zorientował ? Rząd PiS a raczej POPiS w tv1 w programie Ziarno okłamuje dzieci o 1000 letniej historii żydow na ziemiach polskich i prowadzi je do antypolskiej placowki "polin". Pracownicy tej placówki brali udział w czarnych marszach i szkalowanie Polaków. PiS robi to "ziarno" w katolickim programie dla dzieci! Wyzbycie się tożsamości katolickiej i tożsamości płciowej, zniszczenie posłuszeństwa wobec Boga jest w interesie rządu PiS. Rzeczpospolita "przyjaciół" nie napotka wtedy na żaden opór polskich dzieci.
ponad 1 rok temu / instant
 
Ktoś tu chyba chce stracić dopłaty z UE. Choć w sumie obwodnica już zrobiona, tory też pewnie za rok będą gotowe.
ponad 1 rok temu / ala wilk
 
Brawo!!!
ponad 1 rok temu / Maria Jolanta
 
Muszę zapytać szwagra z Puław, co to za samorządowiec ten Smolak? Brawo piękne miasto - bez nauki zboczeń!
ponad 1 rok temu / tom
 
Radni PiS w powiatach i województwach podejmują decyzje. Szkoda tylko że Rząd, także PISowski nie ułatwia im zadania i nie wymowie Konwencji stambulskiej. Wygląda że rząd ma swoje widzenie tej sprawy i tylko Kaczyński wygłasza buńczuczne przemowy. I tylko wygłasza.
ponad 1 rok temu / taki 1
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.