DZIŚ JEST:   23   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Jana Kapistrana
Św. Józefa Bilczewskiego
 
 
 
 

Samochód obrońców życia będzie jeździł po „tęczowych” ulicach Poznania

Samochód obrońców życia będzie jeździł po „tęczowych” ulicach Poznania
fot. AB

Znany w całym kraju pojazd Fundacji Pro – Prawo do Życia od najbliższego poniedziałku przemierzać będzie ulice Poznania. Fundacja chce w ten sposób zaprotestować przeciwko finansowaniu przez władze miasta tzw. zajęć równościowych prowadzonych w szkołach przez krzewiącą ideologie LGBT Grupę Stonewall.

 

Pomimo ataków, jakie  w Warszawie aktywiści LGBT przeprowadzili na obrońców życia członkowie Fundacji Pro – Prawo do Życia nie boją się głosić w Poznaniu swoich, niewygodnych dla wielu, poglądów. – Działając w obronie życia, nie kierujemy się strachem. Naprawdę nie mamy nic do stracenia, to już ostatni dzwonek, ponieważ w krajach zachodnich rodzice, za nieposyłanie dzieci na seksedukację trafiają do więzienia. Jeżeli się teraz cofniemy, u nas w Polsce będzie to samo – powiedział PCh24.pl Adam Brawata z Fundacji Pro - Prawo do Życia.

 

Adam Brawata dodaje, że głównym celem kampanii, jaką fundacja będzie prowadziła w Poznaniu jest edukacja, przedstawienie mieszkańcom miasta prawdziwych informacji na temat tzw. zajęć różnorodności i czego się na nich „naucza”. Akcja jest też protestem przeciwko finansowaniu przez władze Poznania, z pieniędzy podatników, takich zajęć,  które prowadzić ma Grupa Stonewall.

 

Grupa Stonewall to formacja LGBT+, która działa na terenie Wielkopolski. Zajmuje się organizacją homoparad, krzewi ideologie LGBT, od września br. ma prowadzić w poznańskich szkołach zajęcia tzw. równościowe.

 

W ubiegłym miesiącu Radio Poznań opublikowało materiał dotyczący skandalicznego wywiadu, jakiego Arkadiusz Kluk, założyciel i były prezes Grupy Stonewall udzielił jednemu z internetowych portali. Kluk mówi w wywiadzie, że w ich środowisku dużo osób wysyła sobie nagie zdjęcia, uczestniczy w seksie grupowym i współżyje pod wpływem narkotyków i alkoholu.  W wywiadzie  przyznał też, że założył profil na pornograficznym portalu, na którym użytkownicy wymieniają się odpłatnie zdjęciami. 

 

Przypomnijmy, iż 11 lutego Rada Miasta Poznania przyjęła, głosami radnych PO, tzw. Europejską Kartę Równości w Życiu Lokalnym. Z zapisów Karty wynika możliwość prowadzenia w szkołach zajęć z edukacji seksualnej, bez zgody rodziców, według zaleceń WHO, czyli praktycznie w stylu LGBT. Zajęcia ta mają prowadzić przedstawiciele Grupy Stonewall. Kartę Równości poznańscy radni przyjęli pomimo sprzeciwu podpisanego przez ponad 7 tysięcy osób. Obecna akcja  Fundacji Pro – Prawo do Życia jest sprzeciwem wobec wprowadzania w życie Karty Równości.

 

AB

Czytaj także:
DATA: 2020-08-13 14:40
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
8
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

oczywiście ze tak ,zakazany owoc kusi
2 miesiące temu / do Gość
 
@Gość- żenująca obłuda
2 miesiące temu / Darius
 
Jestem wielkim przeciwnikiem lgbt ale uważam,że samochody pro-life jeżdżące po ulicach z napisami takimi jak na zdjęciu wyżej prowokują dzieci umiejące już czytać. Przecież 6-7 letnie dziecko będzie dociekać co to jest masturbacja lub orgazm widząc takie napisy na wielkich samochodach. A jeszcze powiedzieć mu, że to zakazane. Takie napisy to podawanie dzieciom wiedzy na tacy.
2 miesiące temu / Gość
 
@PrPr To jest dobra propozycja. Modlić się za dobrych ludzi. Przyznam, że jakoś za tych agresywnych aktywistów z LGBT nie dałbym rady się modlić, przynajmniej teraz po tych haniebnych atakach z ich strony.
2 miesiące temu / Michu.
 
Propnuję zbiorową modlitwę za tych ludzi. Ja obiecuję jeden różaniec.
2 miesiące temu / PrPr
 
Super wiadomość : Urodziłem się w Poznaniu i kocham to miasto Pro Life?rzy zawsze miłe widziani :
2 miesiące temu / Poznaniak
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.