DZIŚ JEST:   29   LUTY   2020 r.

Św. Roman, opat
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@marmar Nie zgrywaj się, bo dobrze wiesz, że chodzi o własność w znaczeniu przenośnym, a nie własność typu przedmiotowego. Państwo tego dziecka nie urodziło więc nie ma prawa decydować co się z nim stanie, ale oczywiście komuniści jak zwykle "wszystkie dzieci nasze są". No ja wiem, wiem, nie ma moralności i człowiek nie różni się od krzesła więc zamordowanie go to jak splunięcie. Nie ma też głębszych uczuć, rodzina to opresyjna banda faszystów, a uczucia to patriarchat.. Radzę tak myślącym przeprowadzkę do Szwecji, ale w jedną stronę.
2 miesiące temu / Niepełnosprawn
 
Tym bardziej nie jest własnością państwa oraz lekarzy, to jest dopiero totalna bzdura. Rodzice je urodzili i je kochają, dla lekarzy jest obcą osobą, sukcesem medycyny lub porażką, kolejnym zgonem w ewidencji, przykrym być może, ale jeszcze takich będą setki, a może tysiące do emerytury. Lekarzom, jak sami to przyznali, chodzi o zakończenie cierpiącego życia. Przy okazji stworzenie kolejnego precedensu w którym wymuszone zakończenie życia jest częścią medycyny. Nie wiadomo jak wielkiego cierpienia - czy chodzi o sam fakt zespołu chorób wskutek przedwczesnego urodzenia, czy jakiegoś szczególnego. Dwie rzeczy są pewne - dopóki mózg dziecka nie obumarł, pozostaje ono pacjentem i nie ma mowy o uporczywej terapii. Drugie - absolutnie każdy człowiek woli być, niż nie być. Także ten który nie potrafi mówić za siebie.
2 miesiące temu / @marmar
 
@Niepełnosprawn "Dziecko należy do rodziców". Otóż nie, bzdura totalna. Dziecko nie jest niczyją własnością. Rodziców też nie.
2 miesiące temu / marmar
 
Ktoś, kto stale miewa nieustanne napady migreny, też cierpi, a neurolodzy i tak takiej osobie próbują dobierać leki, choć nie wszystkie na każdego pacjenta działają. Ale raczej nie przepisują trutki. Teza, że brak cierpienia i przyjemność są ważniejsze od ochrony dobra człowieka jako człowieka, jest obecnie sztandarowym postulatem etyki utylitarystycznej.
2 miesiące temu / studencja_polsk
 
Panie Boże, spraw aby ta dziewczynka wyzdrowiala. Nie pozwól na to ! Proszę! Wszyscy wierzący- módlcie się razem ze mną.
2 miesiące temu / Monia
 
a samo podłączenie nie było sprzeciwem?
2 miesiące temu / do @Judyt
 
Szpitale im. Josefa Mengele pączkują jak grzyby po deszczu
2 miesiące temu / Armagedon
 
Lekarze???!!!
2 miesiące temu / L
 
O tym będzie decydował Pan Bóg A nie człowiek.
2 miesiące temu / @Judyt
 
I co z tego ze ?daremne? być może? Dziecko należy do rodziców i to od nich ma zależeć odłączenie od aparatury, a nie lekarzy. Co za chory świat ze lekarze swojej własnej przysiędze się sprzeciwiają.
2 miesiące temu / Niepełnosprawn
 
I tu mam problem, czy to leczenie czy juz uporczywa terapia..nie powinnismy tez na sile kogos zatrzymywac na tej ziemi, bo moze jest juz czas zeby odeszla..
2 miesiące temu / Judyt
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.