DZIŚ JEST:   09   LIPCA   2020 r.

Św. Weroniki Giuliani
Św. Augustyna Zhao Rong
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Chwała Panu, że prawda zatriumfowała!
3 miesiące temu / Czytelniczka
 
Jaki jest wobec tego obecny status kard. Pella w strukturach Kościoła instytucjonalnego?
3 miesiące temu / 17:40
 
Deo Gratias
3 miesiące temu / Atos
 
Nawet w Australii maja komunistów w sądach!
3 miesiące temu / Ed
 
Kardynał Pell powinien zostać zrehabilitowany i powinien dostać rekompensatę od lewaków, którzy go oskarżyli.
3 miesiące temu / x
 
To nie pierwszy i nie ostatni bezpodstawny zorganizowany atak zydomasonerii na duchownych katolickich i generalnie katolików.
3 miesiące temu / Spostrzegawczy
 
Gdzie są teraz te wszystkie onety, gazety, tvny itp badziewie. Może chociaż mała wzmianka o tym, bo że nikt za to co pisał wcześniej nie przeprosi, to wiadomo z góry.
3 miesiące temu / PL
 
Cudowna wiadomość w tych gó...nianych czasach! I do @gość, no masz rację : w "Papież Dyktator", też są takie sugestie.
3 miesiące temu / AHA
 
Bogu dzięki! Teraz przydałoby się grube odszkodowanie za niesłuszne skazanie. Może przystopowałoby to zapędy do wydawania wyroków na podstawie oszczerstw. Czekam też na reakcję Stolicy Apostolskiej, która mówiąc oględnie nie broniła jakoś szczególnie kard. Pella, mimo tego, że zarzuty od początku były dęte. Bóg zapłać wszystkim hierarchom, którzy wierzyli w tej sprawie kardynałowi i publicznie wyrazili swoje wsparcie.
3 miesiące temu / Wernyhora
 
Co wycierpiał tego nic nie zniweluje. A wokół tej sprawy została uruchomiony na skale światową,propagandowy "hejt" antyklerykalny,antykatolicki.Gdy prawda wyszła na wierzch, mówi się o tym szeptem.
3 miesiące temu / t
 
CHWAŁA OJCU I SYNOWI I DUCHOWI ŚWIĘTEMU, JAK BYŁA NA POCZĄTKU, TERAZ I ZAWSZE I NA WIEKI WIEKÓW, AMEN. Dlaczego teraz media tak nie nagłaśniają sprawy niewinności Arcybiskupa ??!
3 miesiące temu / Daro
 
Czekam co na to papież Franciszek.....
3 miesiące temu / CZASY KOŃCA
 
oto jak lewicowy Tornielli się o nim wypowiadał: "o twardym charakterze, samowładny z trudnościami do pracy w zespole i z poszanowaniem rytuałów, zwyczajów oraz tradycji i kurialnych dyplomacji ... Pell był jednym z filarów najbardziej konserwatywnej grupy wobec kwestii małżeństw i rodziny w czasie ostatniego Synodu". Lewicowa Joanna Bątkiewicz Brożek w tygodniku powszechnym też wypowiadała się o Pellu w taki sposób jakby on był na pewno winny i o tym, że najprawdopodobniej papież Franciszek, żałował, że mianował go na wysokie stanowisko. Ludzie zrozumcie, że chciano go zniszczyć bo by wyłożył na światło dzienne pranie brudnych pieniędzy przez tę mafię...
3 miesiące temu / gosc
 
Na co to wszystko było? Na to żeby przez rok trąbić o biskupie pedofilu. Jeżeli "ofiara" głośno i w oczywisty sposób kłamała powinna zostać głośno skazana na surową karę. Dla przykładu.
3 miesiące temu / Wojtek
 
Amen !
3 miesiące temu / Frondo z Krainy
 
Dzięki Bogu .... W merdiach cicho -sza. No, gdyby było odwrotnie -ttrąąąąbbili by przez dwa tygodnie. Ale jeszcze raz n/ty udowodnione,że PRAWDA ma NAJWIĘCEJ wrogów. Ekscelencjo -Kardynale przeszedłeś część drogi "MĘKI PAŃSKIEJ". Niech Cię NAJWYŻSZY PAN ma w swojej opiece. Z Panem Bogiem.
3 miesiące temu / Stanisavus
 
Wspaniała wiadomość! A kto przeprosi? Dlaczego media głównego chorego nurtu milczą? A może odszkodowanie?
3 miesiące temu / Michał
 
Sąd Najwyższy Australii po prostu orzekła stosując obowiązującą zasady prawa:in dubio pro reo oraz konieczność udowodnienia winy, a także zasady zwykłej logiki;w Polsce sądy łamią te zasady i przez to wydają bezprawne/zbrodnicze wyroki,choćby jak w przypadku Zakonu Chrystusowców.
3 miesiące temu / marek
 
Ks. abp. Marka Jędraszewskiego spotkała fala ordynarnego hejtu za powiedzenie, że ma zaufanie do słów bp. G. Pella. Czy teraz znajdzie się ktoś skłonny do przeprosin?
3 miesiące temu / Tadeusz
 
Dzięki Bogu
3 miesiące temu / X
 
Stolica Apostolska, która pospiesznie wydała Kardynałowi zakaz publicznego wykonywania posługi oraz kontaktowania się w jakikolwiek sposób i formie z małoletnimi, powinna teraz bić się w piersi i prosić Kardynała o wybaczenie.
3 miesiące temu / Vin
 
Dzięki Bogu.
3 miesiące temu / Jan
 
Chwała Panu! Dobra wiadomość w tym zalewie ponurych wieści ...
3 miesiące temu / Łukasz
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.