DZIŚ JEST:   09   SIERPNIA   2020 r.

XIX Niedziela zwykła
Św. Teresy Benedykty od Krzyża
Św. Kandydy Marii od Jezusa
 
 
 
 

Sąd nad strefami wolnymi od ideologii LGBT. Rusza ostatnie w tym roku posiedzenie PE

Sąd nad strefami wolnymi od ideologii LGBT. Rusza ostatnie w tym roku posiedzenie PE
Claude Truong-Ngoc / Wikimedia Commons - cc-by-sa-3.0 [CC BY-SA 3.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)]

Głosowanie nad rezolucją w sprawie stref wolnych od LGBT w Polsce będzie jednym z punktów ostatniego w tym roku posiedzenia Parlament Europejskiego.

 

Polska została wzięta na unijny celownik już w listopadzie. To wówczas socjaliści i ludowcy przekonywali, że w Polsce dochodzi do systemowej dyskryminacji mniejszości seksualnych. Jak wówczas tłumaczono europosłom, w Polsce nie ma stref wolnych od LGBT, przypadki dyskryminacji są zwalczane, ale poszczególne podmioty podejmują sprzeciw wobec ideologii LGBT.

 

Teraz europosłowie mają głosować na rezolucją w sprawie „Stref wolnych od LGBT”. Naklejki z takim napisem (była też wersja „Strefa wolna od ideologii LGBT”) pojawiły się w przestrzeni publicznej za sprawą „Gazety Polskiej”. Innym przejawem owych „stref” są uchwały samorządów, które deklarują, że nie będą podejmować działań uderzanych w rodzinę. Część z europosłów uważa, że takie działania to przejaw dyskryminacji środowiska LGBT i łamanie unijnego prawa.

 

Źródło: interia.pl

MA


DATA: 2019-12-16 08:22
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@Hakosz Skoro mniejszość ma się podporządkować większości,dlaczego nie robią tego katolicy w Pakistanie, Indiach? Przecież są mniejszością. Mało tego, notorycznie łamią prawo większości.
7 miesięcy temu / ollek
 
A to wszystko skończy się procesami karnymi, wobec przeciwników tej ideologii, zobaczycie, a w pierwszej kolejności pod sąd pójdą aktywni przeciwnicy marszów równości.
7 miesięcy temu / Janek
 
@marmar- "Strefa wolna od nienawiści" jest wymierzona w rodzinę, bo jest wymierzona w Pana Boga, który wyraźnie powiedział 1 Kor. 6:9, że sodomiccy zboczeńcy nie odziedziczą królestwa Bożego. Praktykowanie homoseksualizmu to akt nienawiści wobec Pana Boga.
7 miesięcy temu / krisbac
 
Popieram xyz i nawet nie zamierzam nikomu z popierających przywileje dla lgbt tłumaczyć w jaki sposób zagrażają mojej rodzinie. TO JEST WOJNA!
7 miesięcy temu / M.Migas
 
wysyp tego , tatuaże , dwa babochłopy , jedna jakby zalękniona , muszka miki obecna na szyi , motylki i delfinki na przedranieniu i po życiu , tu trzeba paragrafu , bo na kryzyzy z osobowością polecana obecnie jest babochłopiczny "kawaler"
7 miesięcy temu / no zgroza
 
Mniejszość zgodnie z zasadami demokracji ma podporządkować się wiekszosci to proste jak precels
7 miesięcy temu / Hakosz
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.