DZIŚ JEST:   22   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Salome
Św. Jana Pawła II
 
 
 
 

Rzeszów wolny od LGBT? Radni chcą pójść za ciosem i przyjąć uchwałę kierunkową

Rzeszów wolny od LGBT? Radni chcą pójść za ciosem i przyjąć uchwałę kierunkową
Fot. Jacek Kotula

Względy bezpieczeństwa sprawiły, że planowany w Rzeszowie na 22 czerwca pochód homoseksualistów nie otrzymał wymaganych zgód. Radni mają nadzieję, że władza w tym zakresie będzie konsekwentna i suflują, by iść za ciosem. Czy Rzeszów przyjmie uchwałę anty-LGBT+?

 

Decyzję prezydenta Rzeszowa o braku zgody na przemarsz dla tęczowych organizacji miejscy radni PiS przyjęli z aprobatą. Wyszli przy tym z propozycją zwołania w trybie pilnym sesji rady, na której przyjęta zostałaby uchwała, w której wyrażono by sprzeciw wobec propagowania ideologii LGBT w Rzeszowie.

 

Mamy nadzieję, że prezydent nie poprzestanie na deklaracji, ale będzie w stanie doprowadzić do zablokowania marszu. Jednocześnie chcemy, aby rada miasta zebrała się na nadzwyczajnej sesji i miała okazję do wypowiedzenia się w tej ważnej sprawie. Uważamy, że planowany marsz jest nachalną próbą promocji LGBT, która podważa fundamenty rodziny, społeczeństwa i kultury – powiedział „Naszemu Dziennikowi” Marcin Fijołek, przewodniczący klubu radnych PiS w Radzie Miasta Rzeszowa. Jak ocenił, uchwała byłaby ważnym argumentem w rękach władz miasta – także w postepowaniach odwoławczych przed sądem – uzasadniającym brak zgody na promocję środowisk LGBT+ na ulicach miasta.

 

Jacek Kotula, radny PiS podkarpackiego sejmiku zauważył, że za „marszem równości” w Rzeszowie stoją organizacje niezwiązane bezpośrednio z tym regionem. Pokazuje to doświadczenie z ubiegłego roku, gdy w tęczowym marszu uczestniczyły osoby przyjezdne: z Warszawy, Krakowa czy Łodzi. - W ten sposób sztucznie zawyża się frekwencję i propaguje homoseksualizm – dodał Kotula.

 

Walce z dyktaturą LGBT+ towarszyszy modlitewne wzmożenie. Wciąż można dołączyć do Krucjaty ekspiacyjnej - szczegóły wydarzenia TUTAJ.

Źródło: naszdziennik.pl

MA


DATA: 2019-06-07 09:47
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

To ZOMO to na dzieci w wózkach?
4 miesiące temu / agricola
 
Czy da się promować homoseksualizm? Absolutnie tak! Tak samo jak można promować leworęczność.
4 miesiące temu / widzisz i nie g
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.